Skip to content

خرید ملک در مجیدیه کوی استانبول

خرید ملک در مجیدیه کوی استانبول

خرید ملک در مجیدیه کوی استانبول

برای افرادی که قصد خريد ملک ، سرمایه‌گذاری و افزایش سرمایه خود در بلند مدت را دارند، بهترین مورد خرید ملک در مجیدیه کوی استانبول است. منطقه مجیدیه کوی استانبول یکی از بهترین مناطق در حال پیشرفت درکشور ترکیه است که این امکان را به شما می‌ دهد بر اساس بودجه خود اقدام به خرید بهترین ملک کرده و پس از گذشت چند سال، شاهد افزایش چشمگیر ارزش آن باشید.

علاوه بر این، خرید آپارتمان در مجیدیه کوی می‌ تواند به گرفتن اقامت در استانبول نیز به شما کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید ملک در مجیدیه کوی ترکیه بهتر است تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

منطقه مجیدیه کوی استانبول 

منطقه مجیدیه کوی یکی از قدیمی‌ ترین محله‌ های استانبول است که در قسمت اروپایی استانبول قرار گرفته و از مهمترین مناطق تجاری، تفریحی و فرهنگی این شهر به حساب می‌ آید. این منطقه حدود 20 هزار جمعیت دارد و به همین دلیل می‌ توان آن را یکی از نقاط پرجمعیت استانبول در نظر گرفت. این منطقه در زمان سلطنت عبدالحمید عثمانی تاسیس شده و در حال حاضر می‌ توان آن را یکی از مدرن‌ ترین و پیشرفته ترین مناطق استانبول در نظر گرفت.

این منطقه با داشتن دسترسی به خطوط مترو و اتوبوس امکان رفت و امد اسان به نقاط دیگر شهر را فراهم میکند.

خرید خانه در مجیدیه کوی امکان زندگی در یکی از بهترین مناطق مدرن و پیشرفته شهر همراه با دسترسی های عالی به حمل ونقل عمومی و امکانات رفاهی را برای شما فراهم میکند. در سالیان اخیر به خاطرموقعیت مطلوب وپروژه های نوساز و مدرن که امکاناتی نظیر اتاق سینما و سالن های فیتنس و بدنسازی ، اتاق بخار و سونا، نگهبانی های ۲۴ ساعته را دارا میباشند، مورد توجه خریداران و سرمایه گذاران ترک و خارجی قرار گرفته است.

مجیدیه کوی استانبول

امکانات رفاهی مجیدیه کوی استانبول 

منطقه مجیدیه کوی استانبول از امکانات رفاهی فراوان و متعدد برخوردار است که در ادامه مهم ترین آن‌ها را معرفی می‌ کنیم:

دسترسی های حمل و نقل عمومی و مترو:

خطوط متروی M2 و M7 و خط متروبوس ، امکان حمل ونقل راحت و آسان به نقاط مختلف استانبول را برای ساکنین مجیدیه کوی فراهم میکند.

مراکز خرید و تجاری در مجیدیه کوی:

مجیدیه کوی دارای مراکز خرید بزرگ و معروفی همچون مرکز خرید جواهیر و مرکز خرید پروفیلو است که با فروشگاه ها و رستورانهای متنوع، امکان خرید و تفریح را برای ساکنین و گردشگران فراهم میکند.

مراکز آموزشی در مجیدیه کوی:

این منطقه به عنوان یکی از مناطق مهم و مرکزی استانبول ، دارای مراکزو موسسات آموزشی مختلفی از جمله مدارس ، کالج ها و شعبه هایی از دانشگاه های بین المللی از جمله دانشگاه اوکان و دانشگاه بیلگی میباشد.

هتل ها و مراکز اقامتی در مجیدیه کوی:

مجیدیه کوی استانبول بخاطرواقع شدن در یکی از مهمترین مراکز تجاری و فرهنگی استانبول و نزدیکی به میدان تکسیم و اسکله ی بشیکتاش دارای تنوع بالایی در زمینه ی هتل ها و مراکز اقامتی میباشد. اگر به عنوان گردشگر قصد اقامت در منطقه مجیدیه کوی را دارید، پیشنهاد ما اقامت در هتل های نزدیک به مراکز خریدی همچون جواهیر و یا مرکز خرید ترامپ میباشد.

مراکز درمانی و بیمارستان ها در مجیدیه کوی :

●با توجه به موقعیت مکانی مجیدیه کوی بیمارستان ها و کلینیک های درمانی متعدد ، با دسترسی بسیار سریع برای ساکنین این منطقه فراهم است. از جمله ی این بیمارستانها میتوان به بیمارستان یدی کوله و پلی کلینیک خصوصی اکینجی اشاره کرد.

دسترسی های مجیدیه کوی

مجیدیه کوی استانبول به دلیل موقعیت استراتژیک خود دارای دسترسی های متنوعی است. برای مثال امکان رفت و آمد به فرودگاه جدید استانبول از طریق اتوبوس های شهری ، خطوط مترو و اتوبوس های مخصوص فرودگاه وجود دارد که امکان انتخاب سریعترین مسیر را به مسافران میدهد. این منطقه به واسطه داشتن مترو ومتروبوس امکان دسترسی آسان را به نقاط مختلف شهردراختیارساکنین قرارمی‌ دهد. افرادی که اقدام به خرید خانه در مجیدیه کوی استانبول کرده اند می‌ توانند به آسانی به تمام نقاط استانبول سفر کرده وازمراکز تفریحی و توریستی استانبول و سواحل زیبای تنگه ی بسفر لذت ببرند.

در حال حاضر دسترسی به تمامی نواحی حومه مجیدیه کوی با استفاده از وسایل نقلیه عمومی وجود دارد، علاوه بر این، ساکنان این منطقه می‌ توانند از پاساژ‌های معروف مانند پاساژ جواهر استانبول دیدن کنند. متروی مجیدیه کوی از طلاقی دو خط M2 و M7 ایجاد شده است که این دو خط مهم مترو، دسترسی به تمامی مسیرهای شمال به جنوب و شرق به غرب را فراهم کرده است.

منطقه مجیدیه کوی

ساکنین مجیدیه کوی استانبول 

منطقه مجیدیه کوی استانبول یکی از قدیمی‌ترین مناطق این شهر است، در نتیجه اکثر ساکنین آن را افراد بومی تشکیل می‌ دهند. از سال 1950 به مرور زمان جمعیت این محله افزایش پیدا کرد و امروزه ساکنین این منطقه ترکیبی متنوع از جمعیت محلی و افراد مهاجر هستند که به دلیل دسترسی آسان به امکانات مختلف این منطقه را برای زندگی انتخاب کرده اند . به دلیل وجود دفاتر شرکت ها و مراکز مختلف تجاری ، کارمندان و افرادی که در این مراکز مشغول به کار هستند نیز، در این منطقه اقامت دارند.

در این منطقه تمامی اقوام با هر فرهنگ و زبانی از کشورهای مختلف زندگی می‌ کنند؛ البته طبق نظر بسیاری از ساکنین، این منطقه جزو محله‌ های آرام استانبول به حساب می‌ آید که تمام افراد مخصوصاً خانواده‌ هایی که دارای فرزند کوچک هستند می‌ توانند بدون نگرانی در آن اقامت کنند. علاوه بر این تنوع سنی مردم این منطقه را بیشتر جوانان تشکیل داده اند، به همین دلیل این منطقه برای افرادی که تمایل به خرید خانه در یک منطقه پر جنب و جوش دارند می‌ توانند یک محله مناسب و منحصر به فرد باشد.

مراکزی تجاری و فرهنگی مهم مجیدیه کوی

محله مجیدیه کوی دارای مراکز تجاری و فرهنگی فراوانی است که در ادامه مهم‌ ترین آن‌ها را معرفی می‌ کنیم:

۱. مرکز خرید جواهیر ( جواهر)

۲. مرکز خرید پروفیلو

۳. بورس انفورماتیک و محصولات الکترونیکی

۴. تالار نمایشگاه و کنفرانس istanbul Lütfi Kırdar

۵.پارک دمکراسی ماچکا

۶.برج و مرکز خرید ترامپ

۷. هتل مولتون مونوپارت

۸. هتل هوم استی هوم

۹. مرکز خرید زورلو سنتر

۱۰. بازار عتیقه جات Mecidiyekoy Antiques Bazaar

۱۱. مرکز تاتر استانبول

۱۲.موزه ی نظامی استانبول

۱۳. مرکز خرید کانیون

۱۴.قصر ایهلامور

۱۵. مرکز خرید سینی نیشانتاشی

مردم مجیدیه کوی

خرید ملک و خانه در مجیدیه کوی استانبول 

برای اخذ اقامت در ترکیه، یکی از موارد خرید ملک در مجیدیه کوی استانبول است، این کار علاوه بر اینکه باعث حفظ سرمایه شما و رسیدن به درآمد اجاره بالا در کمترین زمان می‌ شود، می‌ تواند برای گرفتن شهروندی کشورترکیه نیز به شما کمک کند. پروژه‌ های آپارتمانی مختلفی در این منطقه وجود دارد که آپارتمان‌ هایی با متراژ‌های مختلف و امکانات رفاهی متنوع را در اختیار شما قرار می‌ دهد.

خرید آپارتمان در مجیدیه کوی استانبول دارای مزیت‌ های فراوانی از جمله دسترسی های آسان به مراکز تجاری و تفریحی وایجاد درآمد از طریق اجاره ی روزانه و ماهانه به گردشگران می باشید و همچنین یکی از مطمئن‌ ترین روش‌ ها برای سرمایه‌ گذاری با هزینه متوسط، برای افرادی که تمایل دارند در کوتاه مدت سود سرمایه گذاری خود را بدست آورند ،به حساب می‌ آید.

این منطقه دارای مراکز خرید و تجاری متعددی است که می‌ تواند رفاه و آسایش زیادی را برای ساکنین به همراه بیاورد . به همین دلیل امروزه شاهد خرید ملک در مجیدیه کوی ترکیه توسط بسیاری از سرمایه گذاران ترک و خارجی هستیم. در صورت تمایل به خرید ملک در ترکیه و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط خرید آپارتمان، می‌ توانید از طریق سایت 118 ترکیه با تکمیل فرم‌ های مربوطه، با همکاران ما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید. سایت ما سرویس‌ های مختلف از جمله:

● راهنمایی در مورد بورس تحصیلی وثبت نام دانشگاه های دولتی و خصوصی در ترکیه

● راهنمایی و مشاوره در مورد سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه

● مشاوره حقوقی و همراهی شما در پروسه ی عقد قراردادهای رسمی در ترکیه

در اختیار شما قرار میدهد ، علاوه براین میتوانید از طریق واتساپ و یا صفحه ی اينستاگرام 118turkey با کارشناسان و مشاوران ما در تماس باشید.

خرید خانه در مجیدیه کوی

سوالات متداول

مزیت خرید آپارتمان در مجیدیه کوی استانبول چیست؟

مجیدیه کوی استانبول دارای امکانات رفاهی فراوان و سیستم های حمل و نقل عمومی متعددی است و به همین دلیل می‌ تواند در داشتن یک زندگی آسان و افزایش سرمایه و کسب درآمد از طریق ملک به شما کمک کند.

محله مجیدیه کوی در کدام قسمت استانبول قرار دارد؟

این محله درقسمت اروپایی استانبول و در منطقه شیشلی قرار دارد وبه عنوان یکی از بهترین ومرکزی ترین مناطق استانبول شناخته می‌ شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان 118 ترکیه شماره واتساپ خود را وارد کنید

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اشتراک گذاری این مطلب

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید:

اگر نظر و یا تجربه ای در مورد موضوع این مقاله دارید، لطفا با همه به اشتراک بگذارید.


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پیش از تماس با ما این موارد را در نظر بگیرید:

  1. با این شماره تنها جهت خرید و اجاره ملک در ترکیه تماس بگیرید. 
  2. امکان پاسخگویی در روزهای یکشنبه وجود ندارد.
  3. لطفا پیغام خود را به صورت متن یا پیام صوتی ارسال نمایید و از تماس صوتی خودداری کنید.
  4. این خانه ممکن است به فروش رفته و یا اجاره داده شده باشد، اما موارد مشابه همواره موجود است.
  5. ما در استانبول اروپایی، شهر آلانیا و آنتالیا فعال هستیم.

دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی

در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی توسط وکیل مجموعه ما دارید، می توانید از طریق لینک زیر وارد واتساپ شده و وقت مشاوره دریافت نمایید. 

×