Skip to content

بهترین سالن های زیبایی استانبول

بهترین سالن های زیبایی استانبول 16

اینکه بهترین سالن های زیبایی استانبول کدام یک از آن هاست شاید سوال بسیاری از گردشگران و شهروندان ایرانی ترکیه به خصوص خانم ها باشد. استانبول شهر بزرگ و پرجمعیتی است و رفت و آمد از گوشه ‌ای به گوشه‌ ی دیگر شهر می ‌تواند زمانی بیشتر از آنچه که باید از شما بگیرد به همین دلیل اغلب افراد تلاش می‌کنند آرایشگاهی را انتخاب کنند که به محل زندگی‌ شان نزدیک ‌تر است.

ترکیه را می توان یکی از کشورهایی دانست که نه تنها در زمینه صنعت بلکه در زمینه خدمات مد و زیبایی نیز در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است به صورتی که شما به راحتی می توانید معروفترین سالن های زیبایی استانبول را پیدا کنید. ترک ها به ظاهر بسیار توجه می کنند و صد البته توجه و مراقبت های زیبایی در خانم ها در ترکیه نسبت به دیگر کشورهای منطقه بسیار بیشتر است. در این مقاله سعی شده است تا شما را با برخی از بهترین سالن های زیبایی استانبول (istanbul en iyi kuaförleri) آشنا کنیم.

سالن های زیبایی استانبول

معروفترین سالن های زیبایی استانبول

اغلب لازم نیست برای کوتاهی مو و آرایش آن در استانبول از پیش نوبت بگیرید؛ حتی می‌ توانید در زمانی که آرایشگری بر روی موهایتان کار می ‌کند از خدمات مانیکور و پدیکور دست و پا نیز استفاده کنید. معمولاً کوتاهی و آرایش مو همراه با خدمات ابرو و وکس (Vax) ارائه می‌شود. به این ترتیب شما پس از یک مراجعه به سالن زیبایی در مدت کوتاهی همه نیازهای زیبایی ‌تان برطرف خواهد شد.

به طور معمول دو نفر به مو ها و یک یا دو نفر به ناخن ‌های شما، همزمان رسیدگی خواهند کرد. درست است که این چنین پذیرایی به انسان حس ملکه بودن می‌دهد ولی فراموش نکنید که باید به تک تک این افراد به علاوه فردی که موهایتان را شست و شو و برای کوتاهی و آرایش آماده می‌کند، انعام بدهید. این انعام را می ‌توانید به خود افراد بدهید و یا هنگام پرداخت صورت حساب کلی آن را پرداخت کنید. هزینه انعام تقریباً ۱۵ درصد صورت حساب اصلی ‌تان خواهد بود.

نام بردن بهترین سالن های زیبایی استانبول کار دشواری است. جدای از بحث سلیقه ‌ای بودن و تفاوت نیازها، بازار رقابتی میان آن‌ ها چنان گرم است که به سختی یک سالن بتواند عنوان بهترین را برای مدت طولانی نگه دارد و ممکن است هر آن این عنوان را سالن تازه تأسیسی به خود اختصاص دهد.

رتبه بندی ‌های بسیاری برای شناسایی بهترین آرایشگاه های زنانه و مردانه استانبول موجود است که با یک جست و جوی ساده می‌توانید آن ‌ها را پیدا کنید و نظر مشتریان قبلی در خصوص ارائه خدمات و هزینه‌ ها را جویا شوید. ما در این مطلب ۸ مورد از گزینه‌ های خوبی که می‌ توانید به آن‌ ها برای مراجعه فکر کنید را معرفی کرده‌ ایم.

هیرمافیا – Hairmafia

بدون شک این سالن یکی از بهترین سالن‌ های آرایش مو و زیبایی است. Hairmafia به انتخاب مخاطبان سایت yelp در رتبه نخست بهترین سالن های زیبایی استانبول قرار گرفته است. شعار آن‌ها این است: «اگر صبح یک مدل موی بد ببینم، اهمیت نمی‌دهم، اگر ظهر آن را ببینم، می‌گویم که اتفاقی است ولی اگر عصر هم آن را ببینم، خودم کوتاهش خواهم کرد.» البته فراموش نکنید که پیش از رفتن به اینجا نوبت بگیرید.

  کار در ترکیه ۲۰۲۱

این آرایشگاه مشتریان زیادی دارد و همیشه شلوغ است. همچنین لازم به ذکر است بگوییم که این مرکز یکشنبه ها تعطیل است.

آدرس و شماره تماس Hairmafia

 • استانبول، منطقه شیشلی، خیابان ایهلامور، کوچه حاجی امینه، پلاک شماره ۲۳-۳۴۳۶۵
 • Ihlamuryolu Cad./hacı Emine Efendi Sok. No:23, 34365 Şişli, Turkey
 • ۰۰۹۰۲۱۲۲۴۶۶۹۷۹
بهترین سالن های زیبایی استانبول 1

سالن زیبایی توپراک شکر – Toprak Şeker Kuaför

آرایشگاه و سالن زیبایی Toprak Şeker Kuaför یکی دیگر از بهترین سالن های زیبایی استانبول است. این سالن در منطقه کادیکوی استانبول واقع شده است. کسانی که به دنبال روشن کردن موهای خود در استانبول هستند در این آرایشگاه منحصر به فردترین خدمات را می توانند دریافت کنند.

  کار در ترکیه ۲۰۲۱

این آرایشگاه با داشتن کارمندان بسیار حرفه ای می تواند هر روز برای ده ها مشتری جلب رضایت خاطر فراهم کند. رنگ مو، کوتاهی مو، انواع شنیون ها، انواع کراتین ها، انواع تاتوها، آرایش دایم، کاشت و ترمیم ناخن و … از خدمات این آرایشگاه می باشد.

آدرس و شماره تماس Toprak Şeker Kuaför

 •  استانبول، منطقه کادی کوی، محله ی فنریول، خیابان فخرالدین گوکای، شماره ۵۰-۳۴۷۲۴
 • Fener Yolu Mah., Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:50, 34724 Kadıköy/İstanbul, Turkey
 • ۰۰۹۰۰۲۱۶۳۸۶۷۰۲۳
بهترین سالن های زیبایی استانبول 2

هانده هالوک – Handehaluk

سالن زیبایی هانده هالوک (Handehaluk) یکی از معروف ترین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی استانبول است. این سالن زیبایی را یک خواهر و برادر ترک تاسیس کرده و اداره می ‌کنند. حوزه تخصصی که برای آن می ‌توانید به این سالن مراجعه کنید، پوست شماست. بهترین ماسک ‌های تقویتی و زیبایی ترکیه را در این آرایشگاه می‌توانید پیدا کنید. این آرایشگاه زنانه استانبول در زمینه گریم صورت و آرایش مو به صورت حرفه‌ای عمل می‌کند و چهره شما را شبیه یک سوپراستار آرایش کند

آدرس و شماره تماس Handehaluk

 • استانبول، منطقه بشیکتاش، کوچه کورو لوازم، شماره پلاک ۱-۳۴۳۴۰
 • Levazım, Koru Sokağı No:1, 34340 Beşiktaş/İstanbul, Turkey
 • ۰۰۹۰۵۳۳۱۱۱۱۱۴۶
بهترین سالن های زیبایی استانبول 3

خانه ی زیبایی  Bilss Makas

خانه ی زیبایی Bilss Makas یکی دیگر از سالن های زیبایی و آرایشگاه های استانبول است. این آرایشگاه به عنوان یک مکان مجهز که بیشتر جوانان شهر استانبول به آن مراجعه می کنند و مخصوص آرایش و پیرایش برای جوانان است. Bliss Makas در سطح استانبول چند شعبه دارد و یک سالن فوق العاده است که علاوه بر آرایش صورت و مو می توانید به زیبایی بی اندازه ای درباره ی ناخن هایتان نیز برسید.

این سالن زیبایی که یکی از معروف ترین سالن های زیبایی استانبول است، آرایشگاهی است که به کافه نیز شباهت دارد و در مدت انتظار و بودن در آن می توانید بهترین مجله های مد دنیا را ورق بزنید و بهترین قهوه های ترکی را نیز نوش جان کنید. با رفتن به این مرکز می توانید متفاوت تر از همیشه در زندگی تان شوید. اگر قصد کاشت مژه دارید و به زیبایی چشم هایتان بسیار اهمیت می دهید در سفر به استانبول به شما پیشنهاد می کنیم حتما به این مرکز زیبایی سری بزنید و از خدماتش بهره ببرید.

آدرس و شماره تماس ماکاس جیهانگیر (Makas Cihangir)

 • استانبول، منطقه بی اوغلو، محله کول اوغلو، خیابان سیراسلویلر، شماره ۷۰a- ۳۴۴۳۳
 • Kuloğlu Mah, Sıraselviler Cd. No:70/A, 34433 Beyoğlu/İstanbul, Turkey
 • ۰۰۹۰۲۱۲۲۴۳۸۹۱۱
بهترین سالن های زیبایی استانبول 4

سالن زیبایی سان – San Bayan Kuaför

سالن زیبایی سان یکی دیگر از سالن های زیبایی استانبول است که در سطح این شهر شعب زیادی دارد. در این مرکز کلیه خدمات آرایشگاهی اعم از اصلاح، میکرو، مانیکور، پدیکیور، انواع کاشت و … انجام می شود. San Kuaför به عنوان یکی از معروف ترین سالن های زیبایی این شهر از سال ۱۹۸۹ تا به الان یکی از پیشگامان صنعت آرایشگری در استانبول است. لیست قیمت های انواع خدمات ارائه شده در این آرایشگاه را می توانید از وب سایت sancoiffure مشاهده کنید.

آدرس و شماره تلفن San Bayan Kuaför

 • استانبول، منطقه آتاشهیر
 • Ataşehir Bulvarı 42 AdaGardenya 7/1 D:5 Ataşehir
 • ۰۲۱۶۴۵۵۹۶۳۸
بهترین سالن های زیبایی استانبول 5

سالن زیبایی ارهان دلن – Erhan Delen Bayan Kuaför

یکی دیگر از سالن های زیبایی استانبول واقع در منطقه بشیکتاش، سالن Erhan Delen است. در این آرایشگاه زنانه به واسطه کادر مجرب و با تجربه اش به راحتی و با اطمینان می توانید کار خود را انجام دهید. می توانید برای نوبت گرفتن در این سالن به صورت اینترنتی هم اقدام کنید و از خدمات مختلف این سالن بهره مند شوید.

آدرس و شماره تلفن Erhan Delen Bayan Kuaför

 • استانبول، منطقه بشیکتاش، محله کوروچشمه (Kuruçeşme)
 • Kuruçeşme Mahallesi Kırbaç Sokak No:6 Beşiktaş/İSTANBUL (Suada Karşısı)
 • ۰۵۳۳۱۲۸۴۰۳۹
بهترین سالن های زیبایی استانبول 6

سالن زیبایی مالی – Mali Kuaför

Mali Kuaför یکی از سالن های زیبایی استانبول است که ۳۵ سال در این حوزه حضور داشته و از قدیمی های صنعت آرایشگری و زیبایی استانبول به شمار می رود. این سالن زیبایی در استانبول دو شعبه دارد و به ارائه انواع خدمات آرایشگری می پردازد. این سالن زیبایی که کادر خود را در سطح بین المللی تعلیم می دهد یکی از پرطرفدارترین سالن های زیبایی استانبول بین خانم ها می باشد. یکی از شعبه های این آرایشگاه در منطقه آوجیلار و شعبه دیگر نیز در منطقه فلوریا استانبول واقع شده اند.

آدرس و شماره تلفن Mali Kuaför

 • استانبول، منطقه آوجیلار، طبقه زیرین Pelican Mall
 • Selvi Sk. No:25 E-5 üzeri Pelican Mall AVM zemin kat Avcılar / İstanbul
 • ۰۲۱۲۵۷۴۱۹۵۵
بهترین سالن های زیبایی استانبول 7

سالن آرایش و زیبایی Erdem Kiramer

سالن زیبایی Erdem Kiramer  یکی دیگر از سالن های زیبایی استانبول است. این آرایشگاه یک سالن آرایشی مجلل، شیک و فوق العاده مخصوص خانم هایی است که به زیبایی و متفات بودن خود بسیار اهمیت می دهند؛ سالن آرایشی قدمتدار و کهن در استانبول که از تاسیس اولین شعبه ی آن تا به امروز بیش از ۵۰ سال می گذرد.

  خرید مغازه در استانبول

امروزه Erdem Kiramer در استانبول ۷ شعبه دارد و شعبه های آن یکی از دیگری بهتر و مجهزتر هستند. شعبه هایی که آرایشگرهای درجه یک دارند. با رفتن به این آرایشگاه علاوه بر آنکه می توانید با جدید ترین مدل های مو و آرایش دنیا آشنا شوید، می توانید بهترین خدمات در زمینه ی کاشت ناخن و اکستیشن را نیز دریافت کنید. همچنین اگر دنبال رنگ کردن موهایتان هستید این آرایشگاه یکی از بهترین خانه های آرایشی استانبول به حساب می آید که می توانید این کار را انجام بدهید.

  سایت دیوار ترکیه

برای آشنایی بیشتر با این آرایشگاه و همینطور چگونگی وقت گرفتن و آدرس شعبه های مختلف در شهر استانبول می توانید به صفحه ی اینستاگرامی آن به آدرس aquaerdemkiramer@ مراجعه کنید.

برای این مرکز باید از پیش نوبت بگیرید.

بهترین سالن های زیبایی استانبول 8

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان 118 ترکیه شماره واتساپ خود را وارد کنید

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اشتراک گذاری این مطلب

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید:

10 نظر

 1. بهترین سالن های زیبایی استانبول 23

  سلام چطور میتونم توی استانبول داخل سالنی کار کنم؟هم تجربه هم کسب درامد

 2. بهترین سالن های زیبایی استانبول 24

  سلام من ناخن کار هستم میشه یه آرایشگاهی رو تو استانبول بهم معرفی کنید که ناخن کار بخوان

 3. بهترین سالن های زیبایی استانبول 25

  سلام وقت بخیر دنبال سالن برای کار هستم در بیشتر زمینه ها مهارت دارم مدرک هم دارم🙏

 4. بهترین سالن های زیبایی استانبول 26

  سلام‌ دنبال سالن های آرایشی در منطقه ، balikyolu استانبول هستم میشه راهنمایی بفرمایین

 5. بهترین سالن های زیبایی استانبول 27

  سلام ممنون از اطلاعات خوبتون
  من دنبال کار هستم ودر اکثر لاینها فعالیت دارم
  درخواست راهنمایی ومعرفی سالنی که نیرو استخدام میکنن

 6. بهترین سالن های زیبایی استانبول 28

  من دنبال یک سالن در استانبول هستم که آموزش حرفه ای کوتاهی مو‌ بدن.میشناسید جایی رو که مدرک معتبر هم بدن؟

 7. بهترین سالن های زیبایی استانبول 29

  میشه آدرس سالن ارایشگاههای ایرانی را بهم بدید توی استانبول قسمت اروپایی

 8. بهترین سالن های زیبایی استانبول 30

  ممنون از اطلاعات خوبتون.
  منم در حال تحقیق هستم می خوام تو استانبول سالن بزنم.

  • بهترین سالن های زیبایی استانبول 32

   دنبال سالني هستم كه بتونم اونجا كار كنم ممنون كه اطلاعات خوبي در اختيارمون ميذارين


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پیش از تماس با ما این موارد را در نظر بگیرید:

 1. با این شماره تنها جهت خرید و اجاره ملک در ترکیه تماس بگیرید. 
 2. امکان پاسخگویی در روزهای یکشنبه وجود ندارد.
 3. لطفا پیغام خود را به صورت متن یا پیام صوتی ارسال نمایید و از تماس صوتی خودداری کنید.
 4. این خانه ممکن است به فروش رفته و یا اجاره داده شده باشد، اما موارد مشابه همواره موجود است.
 5. ما در استانبول اروپایی، شهر آلانیا و آنتالیا فعال هستیم.

دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی

در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی توسط وکیل مجموعه ما دارید، می توانید از طریق لینک زیر وارد واتساپ شده و وقت مشاوره دریافت نمایید. 

×