Skip to content

معروفترین سالن های زیبایی استانبول

معروف ترین سالن های زیبایی استانبول؟ شاید سوال بسیاری از گردشگران ترکیه به خصوص خانم ها باشد. استانبول شهر بزرگ و پرجمعیتی است و رفت و آمد از گوشه ‌ای به گوشه‌ ی دیگر شهر می ‌تواند زمانی بیشتر از آنچه که باید از شما بگیرد به همین دلیل اغلب افراد تلاش می‌کنند آرایشگاهی را انتخاب کنند که به محل زندگی‌ شان نزدیک ‌تر است. ترکیه را می توان یکی از کشورهایی دانست که نه تنها در زمینه صنعت بلکه در زمینه خدمات مد و زیبایی نیز در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است به صورتی که شما به راحتی می توانید معروفترین سالن های زیبایی استانبول را پیدا کنید. ترک ها به ظاهر بسیار توجه می کنند و صد البته توجه و مراقبت های زیبایی در خانم ها در ترکیه نسبت به دیگر کشورهای منطقه بسیار بیشتر است. در این مقاله سعی شده است تا شما را با برخی از معروفترین سالن های زیبایی استانبول آشنا کنیم.

معروفترین سالن های زیبایی استانبول

اغلب لازم نیست برای کوتاهی مو و آرایش آن در استانبول از پیش نوبت بگیرید. حتی می‌توانید در زمانی که آرایشگری بر روی موهایتان کار می‌کند از خدمات مانیکور و پدیکور دست و پا نیز استفاده کنید. معمولاً کوتاهی و آرایش مو همراه با خدمات ابرو و وکس (Vax) ارائه می‌شود. به این ترتیب شما پس از یک مراجعه به سالن زیبایی در مدت کوتاهی همه نیازهای زیبایی ‌تان برطرف خواهد شد. به طول معمول دو نفر به مو ها و یک یا دو نفر به ناخن ‌های شما، همزمان رسیدگی خواهند کرد. درست است که این چنین پذیرایی به انسان حس ملکه بودن می‌دهد ولی فراموش نکنید که باید به تک تک این افراد به علاوه فردی که موهایتان را شست و شو و برای کوتاهی و آرایش آماده می‌کند، انعام بدهید. این انعام را می‌توانید به خود افراد بدهید و یا هنگام پرداخت صورت حساب کلی آن را پرداخت کنید. هزینه انعام تقریباً ۱۵ درصد صورت حساب اصلی ‌تان خواهد بود.

نام بردن معروفترین سالن های زیبایی استانبول کار دشواری است. جدای از بحث سلیقه ‌ای بودن و تفاوت نیازها، بازار رقابتی میان آن‌ ها چنان گرم است که به سختی یک سالن بتواند عنوان بهترین را برای مدت طولانی نگه دارد و ممکن است هر آن این عنوان را سالن تازه تأسیسی به خود اختصاص دهد. رتبه بندی ‌های بسیاری برای بهترین آرایشگاه زنانه استانبول موجود است که با یک جست و جوی ساده می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید و نظر مشتریان قبلی در خصوص ارائه خدمات و هزینه‌ ها را جویا شوید. ما در این مطلب ۵ مورد از گزینه‌ های خوبی که می‌ توانید به آن‌ ها برای مراجعه فکر کنید را معرفی کرده‌ ایم.

هیرمافیا – Hairmafia

بدون شک این سالن یکی از بهترین سالن‌ های آرایش مو و زیبایی است. Hairmafia به انتخاب مخاطبان سایت yelp در رتبه نخست بهترین آرایشگاه‌ های استانبول قرار گرفته است. شعار آن‌ها این است: «اگر صبح یک مدل موی بد ببینم، اهمیت نمی‌دهم، اگر ظهر آن را ببینم، می‌گویم که اتفاقی است ولی اگر عصر هم آن را ببینم، خودم کوتاهش خواهم کرد.» البته فراموش نکنید که پیش از رفتن به اینجا نوبت بگیرید. این آرایشگاه مشتریان زیادی دارد و همیشه شلوغ است. همچنین لازم به ذکر است بگوییم که این مرکز یکشنبه ها تعطیل است.

آدرس و شماره تماس Hairmafia

 • استانبول، منطقه شیشلی، خیابان ایهلامور، کوچه حاجی امینه، پلاک شماره ۲۳-۳۴۳۶۵
 • Ihlamuryolu Cad./hacı Emine Efendi Sok. No:23, 34365 Şişli, Turkey
 • ۰۰۹۰۲۱۲۲۴۶۶۹۷۹

وبسایت Hairmafia

معروفترین سالن های زیبایی استانبول 1

بیشتر بدانید:
هزینه خال کوبی و تتو در ترکیه

سالن زیبایی توپراک شکر – Toprak Şeker Kuaför

این سالن در منطقه کادی کوی استانبول واقع شده است. کسانی که به دنبال روشن کردن موهای خود در استانبول هستند در این آرایشگاه منحصر به فردترین خدمات را می توانند دریافت کنند. این آرایشگاه با داشتن کارمندان بسیار حرفه ای می تواند هر روز برای ده ها مشتری جلب رضایت خاطر فراهم کند. رنگ مو، کوتاهی مو، انواع شنیون ها، انواع کراتین ها، انواع تاتوها، آرایش دایم، کاشت و ترمیم ناخن و … از خدمات این آرایشگاه می باشد.

آدرس و شماره تماس Toprak Şeker Kuaför

 •  استانبول، منطقه کادی کوی، محله ی فنریول، خیابان فخرالدین گوکای، شماره ۵۰-۳۴۷۲۴
 • Fener Yolu Mah., Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:50, 34724 Kadıköy/İstanbul, Turkey
 • ۰۰۹۰۰۲۱۶۳۸۶۷۰۲۳
معروفترین سالن های زیبایی استانبول 2

هانده هالوک – Handehaluk

این سالن زیبایی را یک خواهر و برادر ترک تاسیس کرده و اداره می ‌کنند. حوزه تخصصی که برای آن می ‌توانید به این سالن مراجعه کنید، پوست شماست. بهترین ماسک ‌های تقویتی و زیبایی ترکیه را در این آرایشگاه می‌توانید پیدا کنید. این آرایشگاه زنانه استانبول در زمینه گریم صورت و آرایش مو به صورت حرفه‌ای عمل می‌کند و چهره شما را شبیه یک سوپراستار آرایش کند

آدرس و شماره تماس Handehaluk

 • استانبول، بشیکتاش، کوچه کورو لوازم، شماره پلاک ۱-۳۴۳۴۰
 • Levazım, Koru Sokağı No:1, 34340 Beşiktaş/İstanbul, Turkey
 • ۰۰۹۰۵۳۳۱۱۱۱۱۴۶

وبسایت Handehaluk

معروفترین سالن های زیبایی استانبول 3

خانه ی زیبایی  Bilss Makas

یک مکان مجهز که بیشتر جوانان شهر استانبول به آن مراجعه می کنند و مخصوص آرایش و پیرایش برای جوانان است. Bilss Makas در سطح استانبول چند شعبه دارد و یک سالن فوق العاده است که علاوه بر آرایش صورت و مو می توانید به زیبایی بی اندازه ای درباره ی ناخن هایتان نیز برسید. یک سالن نه چندان گران که انواع جواهرات و زینتی ها نیز در آن به فروش می رسند تا جدای از یک آرایشگاه یک فروشگاه نیز باشد. یک آرایشگاهی که به کافه نیز شبیه است و در مدت انتظار و بودن در آن میتوانید بهترین مجله های مد دنیا را ورق بزنید و بهترین قهوه های ترکی را نیز نوش جان کنید. با رفتن به این مرکز میتوانید متفاوت تر از همیشه در زندگی تان شوید. اگر قصد کاشت مژه دارید و به زیبایی چشم هایتان بسیار اهمیت می دهید در سفر به استانبول به شما پیشنهاد میکنیم حتما به این مرکز زیبایی سری بزنید و از خدماتش بهره ببرید.

آدرس و شماره تماس ماکاس جیهانگیر (Makas Cihangir)

 • استانبول، منطقه بی اوغلو، محله کول اوغلو، خیابان سیراسلویلر، شماره ۷۰a- ۳۴۴۳۳
 • Kuloğlu Mah, Sıraselviler Cd. No:70/A, 34433 Beyoğlu/İstanbul, Turkey
 • ۰۰۹۰۲۱۲۲۴۳۸۹۱۱
معروفترین سالن های زیبایی استانبول 4

سالن آرایش و زیبایی Erdem Kiramer

Erdem Kiramer یک سالن آرایشی مجلل، شیک و فوق العاده مخصوص خانم هایی است که به زیبایی و متفات بودن خود بسیار اهمیت می دهند، یک سالن آرایشی قدمتدار و کهن در استانبول که از تاسیس اولین شعبه ی آن تا به امروز بیش از ۵۰ سال می گذرد.  Erdem Kiramer امروزه در استانبول ۷ شعبه دارد و شعبه های آن یکی از دیگری بهتر و مجهزتر هستند. شعبه هایی که آرایشگرهای درجه یک دارند. با رفتن به این آرایشگاه علاوه بر آنکه میتوانید با جدید ترین مدل های مو و آرایش دنیا آشنا شوید، میتوانید بهترین خدمات در زمینه ی کاشت ناخن و اکستیشن را نیز دریافت کنید. همچنین اگر دنبال رنگ کردن موهایتان هستید این آرایشگاه یکی از بهترین خانه های آرایشی استانبول به حساب می آید که میتوانید این کار را انجام بدهید. برای آشنایی بیشتر با این آرایشگاه و همینطور چگونگی وقت گرفتن و آدرس شعبه های مختلف در شهر استانبول می توانید به صفحه ی اینستاگرامی آن به آدرس @aquaerdemkiramer مراجعه کنید.

برای این مرکز باید از پیش نوبت بگیرید.

معروفترین سالن های زیبایی استانبول 5

مطلب پیشنهادی
بهترین جاهای ترکیه که حتما باید دید

اشتراک گذاری این مطلب
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید:

2 نظر

 1. ممنون از اطلاعات خوبتون.
  منم در حال تحقیق هستم می خوام تو استانبول سالن بزنم.

  0

افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پیش از تماس با ما این موارد را در نظر بگیرید:

 1. لطفا با این شماره تنها جهت خرید و اجاره ملک در منطقه باهچه شهیر و غرب استانبول اروپایی تماس بگیرید و در صورت نیاز به مشاوره در خصوص سایر زمینه ها از دکمه مشاوره فوری بالای صفحه استفاده نمایید.
 2. امکان پاسخگویی در روزهای یکشنبه وجود ندارد.
 3. لطفا پیغام خود رو به صورت متن یا پیام صوتی ارسال نمایید و از تماس صوتی خودداری کنید.
 4. این خانه ممکن است به فروش رفته و یا اجاره داده شده باشد، اما موارد مشابه همواره موجود است.

دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی

لطفا توجه داشته باشید در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره رایگان، همانند ویدئو های موجود در صفحه مشاوره حقوقی می باشید، تنها از طریق صفحه اینستاگرام ما و یا این لینک در واتساپ سوالات خود را مطرح نمایید. 

در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی توسط وکیل مجموعه ما دارید، میتوانید از طریق لینک زیر وارد واتساپ شده و وقت مشاوره دریافت نمایید.