Skip to content

ولتا موتور بزرگترین تولید کننده موتورسیکلت برقی ترکیه

ولتا موتور بزرگترین تولید کننده موتورسیکلت برقی ترکیه 14

ولتا موتور و محصولات آن

شاید در جهان امروزی، یکی از مسائلی که صنعت و تولید یک کشور را درگیر کند، ایجاد محصولاتی مطابق با آخرین تکنولوژی جهان است. در صنعت موتورسازی نیز یکی از بزرگترین اهداف تولید وسایل نقلیه موتوری برقی است. ترکیه نیز در این راستا قدم های بسیار زیادی برداشته است و با تولید محصولاتی همچون هیکون، اولین بیل مکانیکی برقی جهان خودی نشان داده است. یکی از بزرگترین تولید کنندگان ترکیه در کنار کارخانه های بزرگی مانند توساش ترکیه، شرکت نظامی آسلسان و… شرکت بزرگ ولتا موتور است که در این مقاله این تولید کننده بزرگ ترک را معرفی خواهیم کرد.

ولتا موتور بزرگترین تولید کننده موتورسیکلت برقی ترکیه 1

تاریخچه ولتا موتور ترکیه

شرکت ولتا موتور (Volta Motor) با هدف تولید و گسترش فروش و مصرف موتورسیکلت ها و اسکوترهای برقی به بازار آمد و با تولید محصولاتی خاص و متنوع در اولین سالهای تاسیس خود، توانست فروش بسیاری زیادی داشته باشد. همین مسئله باعث گسترش فعالیت های ولتا موتور شد و امروزه ده ها نوع محصول مختلف توسط این کارخانه تولید می شوند و از نظر قیمت نیز بسیار مناسب هستند. خدمات این شرکت نیز روز به روز در حال افزایش است و با شروع صادرات محصولات خود قدمی بزرگ را در راستای گسترش فعالیت های خود انداخته است.

ولتا موتور بزرگترین تولید کننده موتورسیکلت برقی ترکیه 2

محصولات تولیدی ولتا موتور

به طور عمده محصولات تولیدی شرکت ولتا موتور به چندین دسته متفاوت تقسیم می شود. اما ده ها نوع محصول از هرکدام از آنها با ویژگی های مختلف در حال تولید است. در زیر لیست کلی محصولات ولتا موتور نوشته شده است:

 • دوچرخه برقی
 • موتورسیکلت برقی
 • موتورسیکلت برقی سه چرخ
 • تکنوپت (اسکوتر برقی سه چرخ)
 • اسکوتر برقی
 • دوچرخه
 • موتورسیکلت بنزینی
  لوازم خانگی آرچلیک

هر کدام از این محصولات با ویژگی ها و قیمت های مختلف در حال فروش توسط ولتا موتور هستند. در زیر اطلاعات تکمیلی این محصولات توضیح داده شده است:

دوچرخه برقی

چندین نوع دوچرخه برقی توسط ولتا موتور در حال تولید هستند و در بازه قیمت ۳۰۰۰ تا ۵۲۰۰ لیر متغیر هستند. این محصولات با یک بار شارژ قادرند به طور متوسط ۶۰ کیلومتر مسافت طی نمایند.

موتورسیکلت برقی

موتورسیکلت های برقی که در واقع پرفروشترین محصول شرکت ولتا موتور هستند، دارای قیمتی بین مبلغ ۵۵۰۰ تا ۷۵۰۰ لیر هستند. این محصولات در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند و می توانند با یک بار شارژ تا ۴۵ کیلومتر مسافت را پیمایش کنند و دارای سرعت حداکثری ۶۵ کیلومتر بر ساعت هستند. همچنین این محصولات می توانند در حدود ۶ تا ۸ ساعت شارژ کامل شوند.

ولتا موتور بزرگترین تولید کننده موتورسیکلت برقی ترکیه 3

اسکوتر برقی

این محصول ولتا موتور که با قیمت تقریبی ۲۵۰۰ لیر به فروش می رسد، یکی از نوآوری های این شرکت بزرگ به شمار می رود. اسکوتر برقی ولتا با یک بار شارژ می تواند حدود ۲۰ کیلومتر را طی کند و این روزها دارای طرفداران بسیاری در بین مردم است و جزو یکی از پرفروش های ولتا به شمار می رود.

موتورسیکلت برقی سه چرخ

این نوع موتورسیکلت های برقی بیشتر در شرکت های فروشگاه های اینترنتی و یا رستوران ها استفاده می شوند و برای مسافت های بین شهری بسیار مناسب هستند. حتی مدل های باری آنها نیز توسط ولتا موتور تولید شده و به فروش می رسد و بسیار در بین شرکت های باربری پرطرفدار است. قیمت این محصولات نیز می تواند بین ۷۵۰۰ تا ۱۲۰۰۰ لیر متغیر باشد.

ولتا موتور بزرگترین تولید کننده موتورسیکلت برقی ترکیه 4

دوچرخه

دوچرخه های تولیدی ولتا موتور که در واقع دارای سه چرخ هستند، یکی از محصولات این شرکت هستند که بسیار در بین انباردارها و فروشندگان محلی محبوب هستند. این محصول را نیز می توان با قیمت ۱۷۰۰ لیر تهیه کرد.

تکنوپت

کتنوپت یا همان اسکوتر برقی سه چرخ که یکی دیگر از محصولات ولتا موتور است بیشتر در انبارها و یا سالن های بزرگ صنعتی استفاده می شود. قیمت این محصول در حدود ۳۰۰۰ لیر است و می تواند با هر بار شارژ تا حداکثر ۵۵ کیلومتر را طی نماید.

ولتا موتور بزرگترین تولید کننده موتورسیکلت برقی ترکیه 5

موتورسیکلت بنزینی

این محصول که در واقع اولین محصول تولید شده توسط ولتا موتور است، تنها محصول تولیدی غیربرقی در این شرکت است و جزو بهترین موتورسیکلت های بازار ترکیه به شمار می رود زیرا دارای مصرف بنزین بسیار کم و زیبایی در طراحی است و با قیمت حدودی ۶۵۰۰ لیر در بازار موجود است.

ولتا موتور بزرگترین تولید کننده موتورسیکلت برقی ترکیه 6

منبع:

  برند زارا |Zara

www.volta.com.tr

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان 118 ترکیه شماره واتساپ خود را وارد کنید

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اشتراک گذاری این مطلب

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید:

اگر نظر و یا تجربه ای در مورد موضوع این مقاله دارید، لطفا با همه به اشتراک بگذارید.


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیکون اولین بیل مکانیکی برقی در جهان

لطفا پیش از تماس با ما این موارد را در نظر بگیرید:

 1. با این شماره تنها جهت خرید و اجاره ملک در ترکیه تماس بگیرید. 
 2. امکان پاسخگویی در روزهای یکشنبه وجود ندارد.
 3. لطفا پیغام خود را به صورت متن یا پیام صوتی ارسال نمایید و از تماس صوتی خودداری کنید.
 4. این خانه ممکن است به فروش رفته و یا اجاره داده شده باشد، اما موارد مشابه همواره موجود است.
 5. ما در استانبول اروپایی، شهر آلانیا و آنتالیا فعال هستیم.

دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی

در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی توسط وکیل مجموعه ما دارید، می توانید از طریق لینک زیر وارد واتساپ شده و وقت مشاوره دریافت نمایید. 

×