Skip to content

بعد از خرید ملک

بعد از خرید ملک 8

پشتیبانی همه جانبه

قریب به اتفاق، ایرانی هایی که در ترکیه در صنف فروش خانه مشغول می باشند، بعد از فروش و دریافت حق کمیسیون خود، هیچگونه تعهد یا کمکی در جهت رفع نیازهای شما مانند به نام کردن قبوض خانه، خرید تجهیزات منزل مانند مبلمان و … نداشته و شاید بعد از اتمام فرآیند معامله، پاسخگوی تماس های مشتریان خود نیز نباشند. در بعضی از موارد حتی مشاهده شده، جهت بازدید و پرزنت کردن خانه ها از هموطنان درخواست حق الزحمه و هزینه ایاب ذهاب شده است.

به نظر ما، فرایند فروش، بخصوص، فروش در خارج از کشور، بسیار پیچیده تر است. تعهدی قلبی، در کنار شوق همسایگی با یک هموطن، احساسی است ضروری برای دلگرمی و قوت قلب هر مسافر غریبی در این راه.

پشتیبانی معنوی

 هر لحظه سوالی در ارتباط با مشکلات پیش آمده در ذهنتان می گذرد: از کجا می توانم خرید کنم؟ از کدام رستوران غذا و چطور تهیه کنم؟ خانه سرد است. دوا احتیاج دارم، داروخانه بدون نسخه دارو در اختیارم خواهد گذاشت؟ فلان کلمه و یا جمله چه می شود؟ و سوالاتی مشابه … با ما تماس می گیرید و راهکارهای مناسب را از ما جویا می شوید.

پشتیبانی عملی

دریافت اقامت، ایجاد حساب بانکی و همچنین تجهیز و خرید ملزومات خانه مثل خرید مبلمان، تلویزیون و … همقدم با شما برای انجام امور روزانه، رسیدگی به امور منزل، پرداخت قبوض و اقساط به هنگام حضور شما در ایران، امور مربوط به اجاره ی خانه، دریافت کرایه ها و … در تمامی موارد در کنار شما خواهیم بود.

  هزینه های سند خانه در ترکیه

اینگونه موارد شاید زمانی که در زادگاه خود هستیم، موارد پیش پا افتاده ای باشند، ولی در غربت موارد اینچنینی می تواند بسیار مهم و جدی تلقی شود زیرا بعضا مشاهده گردیده هموطنان به خاطر فقدان ارتباط با همسایه و یا شهروندان بومی اینجا و نیز تکثر مشکلات کوچک ولی زیاد رو به رو شده، به ایران بازگشته و دچار زیان های مادی و روحی زیادی شده اند. دلیل حمایت ما از شما خریداران عزیز، فقط و فقط کسب رضایت شما از خرید خانه می باشد. به دلیل زمان بر بودن و هزینه های مادی زیاد، اولویت ما جهت ارایه ی اینگونه خدمات، فقط به عزیزانی می باشد که به ما اعتماد و از منطقه باهچه شهیر اقدام به خرید کردند.

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان 118 ترکیه شماره واتساپ خود را وارد کنید

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اشتراک گذاری این مطلب

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید:

اگر نظر و یا تجربه ای در مورد موضوع این مقاله دارید، لطفا با همه به اشتراک بگذارید.


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  قیمت خانه در بورسا – Bursa

لطفا پیش از تماس با ما این موارد را در نظر بگیرید:

  1. با این شماره تنها جهت خرید و اجاره ملک در ترکیه تماس بگیرید. 
  2. امکان پاسخگویی در روزهای یکشنبه وجود ندارد.
  3. لطفا پیغام خود را به صورت متن یا پیام صوتی ارسال نمایید و از تماس صوتی خودداری کنید.
  4. این خانه ممکن است به فروش رفته و یا اجاره داده شده باشد، اما موارد مشابه همواره موجود است.
  5. ما در استانبول اروپایی، شهر آلانیا و آنتالیا فعال هستیم.

دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی

در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی توسط وکیل مجموعه ما دارید، می توانید از طریق لینک زیر وارد واتساپ شده و وقت مشاوره دریافت نمایید. 

×