Skip to content

بهترین هتل های استانبول

بهترین هتل های استانبول 29

استانبول و توریسم

استانبول به عنوان بزرگترین و پرگردشگرترین شهر ترکیه، امروزه به عنوان یکی از بهترین شهرهای جهان شناخته می شود. سالانه میلیون ها گردشگر از این شهر بازدید می کنند و از زیبایی های این شهر لذت می برند. اما شاید مهمترین مسئله در زمینه زیرساختی صنعت گردشگری، هتل ها باشند. استانبول نیز در این زمینه کارنامه بسیار خوبی دارد و صدها هتل را در خود جای داده است. در این مقاله نیز قصد داریم بهترین هتل های استانبول را معرفی کنیم تا خوانندگان بتوانند اطلاعات مورد نیاز خود در مورد هتل های استانبول را به دست بیاورند.

بهترین هتل های استانبول 1

لیست بهترین هتل های استانبول

هتل چهار فصل بسفروس استانبول (Four Seasons Istanbul at Bosphorus)

این هتل به تحلیل بسیاری از وبسایت های رزرو هتل لوکس ترین و بهترین هتل ترکیه به شمار می رود. این هتل در کنار دریا و در منطقه بشیکتاش استانبول قرار دارد. قیمت اتاق های این هتل برای یک شب می تواند بین ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ لیر متغیر باشد.

بهترین هتل های استانبول 2

هتل چهار فصل استانبول در سلطان احمد (Four Seasons Istanbul at Sultanahmet)

این هتل در نزدیکی سلطان احمد قرار دارد و جزو هتل هایی با معماری کلاسیک استانبول به شمار می رود. قیمت رزرو این هتل نیز بین ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ لیر برای یک شب هزینه داشته باشد.

بهترین هتل های استانبول 3

هتل رافلز استانبول (Raffles Istanbul)

این هتل در محله زورلو (Zorlu) استانبول قرار دارد. قیمت اتاق های این هتل نیز بین ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ لیر برای یک شب دو نفره متفاوت است.

بهترین هتل های استانبول 4

هتل شانگری لا بسفروس (Shangri-La Bosphorus)

این هتل جزو یکی از لوکس ترین هتل های استانبول به شمار می رود و در محله سینان پاشا (Sinanpaşa) منطقه بشیکتاش قرار دارد. قیمت رزرو این هتل نیز برای یک شب بین ۱۵۰۰ تا ۴۰۰۰ لیر است.

بهترین هتل های استانبول 5

هتل قصر چراغان استانبول (Çırağan Palace Kampinski )

یکی از بهترین هتل های موجود در بوغاز است و در محله بشیکتاش قرار دارد. ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ لیر نیز می تواند برای یک شب اقامت در این هتل هزینه داشته باشد.

بهترین هتل های استانبول 6

هتل ببک استانبول (Bebek İstanbul)

این هتل به عنوان یکی از لوکس ترین هتل های استانبول شناخته می شود و در محله ببک که یکی از محله های معروف استانبول نیز هست قرار دارد. قیمت رزرو این هتل نیز ۲۵۰۰ تا ۵۰۰۰ لیر خواهد بود.

بهترین هتل های استانبول 7

هتل قصر پرا (Pera Palace)

این هتل یکی از هتل های داخل شهری استانبول است و در منطقه تپه باشی (Tepebaşı) استانبول قرار دارد. قیمت اتاق های این هتل نیز از ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ لیر متفاوت است.

بهترین هتل های استانبول 8

هتل سوئیس بسفروس (Swissotel the Bosphorus)

این هتل یکی از بهترین هتل های استانبول از نظر موقعیت مکانی است و در خیابان مشهور دولما باهچه استانبول و در نزدیکی بوغاز قرار دارد. قیمت های این هتل نیز به طور تقریبی بین ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ لیر است.

بهترین هتل های استانبول 9

هتل ماریوت JW بسفروس استانبول (JW Marriot Bosphorus Istanbul)

این هتل جزو یکی از مدرنترین و لوکس ترین هتل های استانبول است. این هتل در منطقه گالاتاسارای و در نزدیکی پل معروف گالاتا قرار گرفته است. قیمت های رزرو برای این هتل نیز بین ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ لیر برای یک شب متفاوت است.

بهترین هتل های استانبول 10

هتل آجوا سلطان احمد (Ajwa Sultanahmet)

هتل آوجا سلطان احمد یکی از بهترین هتل های ترکیه از نظر معماری داخلی است. این هتل که در نزدیکی سلطان احمد استانبول قرار دارد، دارای قیمتی بین ۱۵۰۰ لیر تا ۳۰۰۰ لیر برای رزرو است.

بهترین هتل های استانبول 11

هتل ریتز-کارلتون (Ritz-Carlton)

این هتل نیز جزو یکی از هتل های استانبول با نمایی فوق العاده از تمام قسمت های شهر است که در منطقه شیشلی استانبول قرار دارد. قیمت این هتل نیز می توان بین مبلغ ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ لیر برای یک شب متفاوت باشد.

بهترین هتل های استانبول 12

هتل سنت رجیس (St. Regis)

این هتل یکی از هتل های استانبول با تم کلاسیک به شمار می رود و در لیست ده هتل برتر ترکیه نیز قرار دارد. این هتل تقریبا در مرکز شهر و در منطقه شیشلی قرار دارد و با قیمت ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ لیر می توان اتاق های این هتل را رزرو کرد.

بهترین هتل های استانبول 13

هتل پارک هیات (Park Hyatt)

این هتل نیز یکی دیگر از هتل های استانبول با معماری کلاسیک است. این هتل نیز در منطقه شیشلی قرار دارد و مبلغ رزرو نیز می تواند بین ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ لیر متفاوت باشد.

بهترین هتل های استانبول 14

هتل پارک CVK بسفروس (CVK Park Bosphorus)

این هتل در منطقه بی اوغلو استانبول قرار دارد و جزو پرطرفدارترین هتل های استانبول است. قیمت رزرو این هتل نیز در حدود ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ لیر برای یک شب هزینه خواهد داشت.

بهترین هتل های استانبول 15

هتل ویلای کوجاتاش (Six Senses Kocatas Mansions)

این هتل که در منطقه ساری یر استانبول و کمی دورتر از مرکز شهر و در جایی بسیار دنج و راحت قرار دارد، جزو یکی از لوکس ترین هتل های استانبول به شمار می رود. قیمت های این هتل نیز بین ۲۳۰۰ تا ۴۵۰۰۰ لیر متفاوت است.

بهترین هتل های استانبول 16

هتل فیرمونت کواسار (Fairmont Quasar)

این هتل نیز جزو هتل های پرطرفدار استانبول است و در منطقه شیشلی و تقریبا در مرکز شهر قرار دارد. قیمت های این هتل نیز می تواند بین ۱۲۰۰ تا ۳۰۰۰ لیر تغییر کند.

بهترین هتل های استانبول 17

هتل سوماهان (Sumahan On The Water)

این هتل با آنکه دارای تعداد اتاق های کمی است اما دارای کیفیت خدمات و منظره بسیار خوبی است و جزو بهترین هتل های قسمت آسیاسی استانبول به شمار می رود که در منطقه اسکودار استانبول واقع شده است. قیمت های این هتل نیز در حدود ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ لیر است.

بهترین هتل های استانبول 18

هتل گزی بوسفروس (Gezi Hotel Bosphorus)

این هتل که جزو یکی از بهترین هتل های نزدیک میدان تکسیم استانبول است، دارای منظره بسیار خوبی نیز هست. قیمت های رزرو این هتل نیز بین ۶۰۰ تا ۲۰۰۰ لیر متغیر است.

بهترین هتل های استانبول 19

هتل هیلتون بسفروس (Hilton Bosphorus)

این هتل نیز جزو یکی از بهترین هتل های استانبول در منطقه بشیکتاش است و در خیابان مشهور جمهوریت (Cumhuriyyet Caddesi) و در نزدیکی میدان تقسیم نیز قرار گرفته است. قیمت های این هتل نیز بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ لیر است.

بهترین هتل های استانبول 20

هتل حاجی صوفیه (Hagia Sofia Mansions)

این هتل که در منطقه فاتح استانبول واقع شده است، جزو یکی از بهترین هتل های استانبول با معماری و فضای سنتی است. قیمت های این هتل در حدود ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ لیر برای یک شب خواهد بود.

بهترین هتل های استانبول 21

البته هتل های بسیار زیاد دیگری در نقاط مختلف استانبول وجود دارند که بیشتر آنها دارای خدمات و قیمت های بسیار خوبی نیز هستند که برای مطالعه بهتر در مورد آنها می توانید به وبسایت های معتبر رزرو آنلاین مانند وبسایت Trip Advisor مراجعه کنید.

  هتل های نزدیک میدان تکسیم

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان 118 ترکیه شماره واتساپ خود را وارد کنید

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اشتراک گذاری این مطلب

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید:

اگر نظر و یا تجربه ای در مورد موضوع این مقاله دارید، لطفا با همه به اشتراک بگذارید.


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  موزه موزاییک استانبول

لطفا پیش از تماس با ما این موارد را در نظر بگیرید:

  1. با این شماره تنها جهت خرید و اجاره ملک در ترکیه تماس بگیرید. 
  2. امکان پاسخگویی در روزهای یکشنبه وجود ندارد.
  3. لطفا پیغام خود را به صورت متن یا پیام صوتی ارسال نمایید و از تماس صوتی خودداری کنید.
  4. این خانه ممکن است به فروش رفته و یا اجاره داده شده باشد، اما موارد مشابه همواره موجود است.
  5. ما در استانبول اروپایی، شهر آلانیا و آنتالیا فعال هستیم.

دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی

در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی توسط وکیل مجموعه ما دارید، می توانید از طریق لینک زیر وارد واتساپ شده و وقت مشاوره دریافت نمایید. 

×