Skip to content

قیمت خانه در استانبول تکسیم – Istanbul Taksim

استانبول تکسیم (Istanbul Taksim)

قیمت اجاره و خرید خانه در تکسیم از مسائل داغ این روزهاست. بی اوغلو (Beyoğlu)، یکی از مناطق سمت اروپایی استانبول است که میزبان خیابان استقلال (Istiklal Caddesi)، برج گالاتا (Galata Kulesi) و میدان تکسیم (Taksim) و بسیاری از مکان های مهم دیگر است است. قیمت املاک و مستغلات در Beyoğlu ، که یکی از مناطق مورد علاقه امروزی است، ممکن است بسته به اندازه، محله و محیط متفاوت باشد.

محله های استانبول تکسیم (Istanbul Taksim)

 • محله گوموش سویو (Gümuüşsuyu Mahallesi)
 • محله کاتب مصطفی چلبی (Katib Mustafa çelebi Mahallesi)
 • محله کوجاتپه (Kocatepe Mahallesi)

(Mahalle) در زبان فارسی به معنی «محله» است

فرق بین شهرستان (İlçe)، سمت (Semt) و محله (Mahalle) چیست؟

قیمت خانه در استانبول تکسیم

قیمت خرید خانه در استانبول تکسیم – Istanbul Taksim

قیمت املاک و مستغلات در بی اوغلو و تکسیم (Beyoğlu) می تواند بسته به محله ای که خانه در آن قرار دارد و یا ساختمان ها و مراکز مهم واقع در مجاورت آن، میتواند متفاوت باشد. قیمت خانه های ۶۰ تا ۱۰۰ متر مربعی در نزدیکی مشهورترین خیابان بی اوغلو یعنی خیابان استقلال و میدان تکسیم، از ۵۰۰ هزار لیر شروع می شود.

قیمت خانه (۲+۱) یعنی دو خوابه با یک سالن، ۱۰۰ متری، در محله ی گوموش سویو (Gümuüşsuyu) که نزدیک به میدان تکسیم و کاباتاش است به طور متوسط بین ۵۰۰ الی ۷۵۰ هزار لیر متغیر است که بستگی به محیط، محله و اندازه خانه دارد. همچنین قیمت خانه های رو به ساحل استانبول (boğaz manzaralı) در محله ی گوموش سویو (Gümuüşsuyu) به طور متوسط از ۸۰۰ هزار لیر شروع می شود.

قیمت خانه در استانبول تکسیم – Istanbul Taksim 1

نمونه قیمت خرید خانه در استانبول تکسیم – Istanbul Taksim

 • واحد ۸۰ متری، دو خوابه با یک سالن (۲+۱)، به قیمت ۳۶۰ هزار لیر در تکسیم، محله کوجاتپه (Kocatepe Mahallesi)
 • واحد ۸۵ متری، دو خوابه با یک سالن (۲+۱)، به قیمت ۸۵۰ هزار لیر در تکسیم، محله گوموش سویو (Gümuüşsuyu Mahallesi)
 • واحد ۸۰ متری، دو خوابه با یک سالن (۲+۱)، به قیمت ۵۵۰ هزار لیر در تکسیم، محله کاتب مصطفی چلبی (Katib Mustafa çelebi Mahallesi)
 • واحد ۱۳۰ متری، سه خوابه با یک سالن (۳+۱)، به قیمت ۱ میلیون و ۷۵۰ هزار لیر در تکسیم، محله گوموش سویو (Gümuüşsuyu Mahallesi)
 • واحد ۱۲۴ متری، چهار خوابه با یک سالن (۴+۱)، به قیمت ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار لیر در تکسیم، محله گوموش سویو (Gümuüşsuyu Mahallesi)
 • واحد ۲۸۰ متری، چهار خوابه با یک سالن (۴+۱)، به قیمت ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار لیر در تکسیم، محله گوموش سویو (Gümuüşsuyu Mahallesi)

👈 با ضرب ارقام بالا در عدد موجود در این لینک، نرخ ریالی آن را می توانید حساب کنید.

قیمت خانه در استانبول تکسیم – Istanbul Taksim 2

قیمت اجاره خانه در استانبول تکسیم – Istanbul Taksim

گزینه های بسیار متنوعی برای کسانی که به دنبال خانه اجاره ای در منطقه بی وغلو و تکسیم هستند، وجود دارد. واحد های تک خواب (۱+۱)، که در نزدیکی خیابان استقلال و میدان تکسیم واقع شده اند بیشتر مورد استقبال دانشجویان و ساکنینی که تنها زندگی می کنند قرار گرفته اند و قیمت اجاره آن ها از ۲ هزار لیر شروع می شود. به طور متوسط قیمت خانه های دو خواب با یک سالن (۲+۱) و سه خواب با یک سالن (۳+۱) با ابعاد ۱۰۰ الی ۱۲۰ متر مربع در اطراف میدان تکسیم و خیابان استقلال، بین ۳ هزار و ۴ هزار لیر متغیر است.

البته لازم به ذکر است این نکته را بازگو کنیم که قیمت خانه های لوکس در این مناطق یا سایر مناطق دیگر در استانبول ممکن است خیلی بیشتر از این قیمت ها باشند. به عنوان مثال ممکن است شما خانه ای لوکس در گوموش سویو اجاره کنید که ماهی ۳۵ هزار لیر هزینه اجاره آن باشد.

قیمت خانه در استانبول تکسیم – Istanbul Taksim 3

نمونه قیمت اجاره خانه در استانبول تکسیم – Istanbul Taksim

 • واحد ۸۵ متری، تک خوابه با یک سالن (۱+۱)، با وسایل کامل، ماهیانه ۲ هزار لیر در محله کوجاتپه (Kocatepe Mahallesi)
 • واحد ۱۰۰ متری، دو خوابه با یک سالن (۲+۱)، با وسایل کامل، ماهیانه ۲ هزار ۵۰۰ لیر در محله کوجاتپه (Kocatepe Mahallesi)
 • واحد ۱۳۰ متری، سه خوابه با یک سالن (۳+۱)، با وسایل کامل، ماهیانه ۳ هزار ۲۵۰ لیر در محله گوموش سویو (Gümuüşsuyu Mahallesi)
 • واحد ۱۰۰ متری، دو خوابه با یک سالن (۲+۱)، با وسایل کامل، ماهیانه ۳ هزار ۵۰۰ لیر در محله کاتب مصطفی چلبی (Katib Mustafa çelebi Mahallesi)
 • واحد ۱۸۰ متری، چهار خوابه با یک سالن (۴+۱)، با وسایل کامل، ماهیانه ۴ هزار ۹۰۰ لیر در محله کاتب مصطفی چلبی (Katib Mustafa çelebi Mahallesi)
 • واحد ۲۰۰ متری، چهار خوابه با یک سالن (۴+۱)، با وسایل کامل، ماهیانه ۹ هزار لیر در محله گوموش سویو (Gümuüşsuyu Mahallesi)
 • واحد ۳۰۰ متری، چهار خوابه با یک سالن (۴+۱)، با وسایل کامل، ماهیانه ۳۳ هزار لیر در محله گوموش سویو (Gümuüşsuyu Mahallesi)

👈 با ضرب ارقام بالا در عدد موجود در این لینک، نرخ ریالی آن را می توانید حساب کنید.

قیمت خانه در استانبول تکسیم – Istanbul Taksim 4

برای اطلاع از قیمت اجاره خانه در استانبول به صورت جامع می توانید به مقاله هزینه اجاره خانه در استانبول مراجعه کنید.

🤓

باهچه شهیر استانبول

محله باهچه شهیر (باغچه شهیر) با وسعت تقریبی ۵ کیلومترمربع، یکی از محله های هشتگانه شهرستان باشاک شهیر می باشد که در منطقه شمال غرب قسمت اروپایی استانبول واقع شده است. محله باهچه شهیر که در گذشته یک مکان ییلاقی بود، اولین شهرک اقماری استانبول است که در سال ۱۹۹۴ پایه ریزی گردید. پلان شهری منطقه باهچه شهیر بر اساس الگوبرداری از شهرک های موجود قاره ی سبز و منازل به سبک ساختمان و ویلاهای اروپایی، با رعایت استاندارد های جهانی ساخته شده اند. طول عمر متوسط خانه های این منطقه ۱۵ سال می باشد. توصیه میکنیم؛ چنانچه قصد اخذ اقامت در ترکیه را دارید، با خرید ملک و آپارتمان در باهچه شهیر با خیالی آسوده و راحت برای آینده خود برنامه ریزی کنید

اشتراک گذاری این مطلب
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید:

اگر نظر و یا تجربه ای در مورد موضوع این مقاله دارید، لطفا با همه به اشتراک بگذارید.


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پیش از تماس با ما این موارد را در نظر بگیرید:

 1. با این شماره تنها جهت خرید و اجاره ملک در ترکیه تماس بگیرید. 
 2. امکان پاسخگویی در روزهای یکشنبه وجود ندارد.
 3. لطفا پیغام خود را به صورت متن یا پیام صوتی ارسال نمایید و از تماس صوتی خودداری کنید.
 4. این خانه ممکن است به فروش رفته و یا اجاره داده شده باشد، اما موارد مشابه همواره موجود است.
 5. ما در استانبول اروپایی، شهر آلانیا و آنتالیا فعال هستیم.

دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی

در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی توسط وکیل مجموعه ما دارید، می توانید از طریق لینک زیر وارد واتساپ شده و وقت مشاوره دریافت نمایید.