Skip to content

هزینه اجاره خانه در استانبول

هزینه اجاره خانه در استانبول 22

استانبول به عنوان بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر ترکیه شناخته می شود. همچنین استانبول از نظر جمعیت مهاجرین نیز در رتبه اول در بین شهرهای ترکیه قرار دارد. همین باعث خواهد شد تا مهاجرین و یا حتی مسافرین قبل از سفر به این شهر در مورد اوضاع و هزینه های زندگی در استانبول تحقیق و مطالعه کنند. یکی از موضوعاتی که مهاجرین در مورد آن بخصوص در مبحث اقامت ترکیه با اجاره خانه پرس و جو خواهند کرد هزینه اجاره خانه در استانبول و نقاط مختلف شهر است.

به همین دلیل قصد داریم در این مقاله هزینه اجاره خانه در استانبول را بر اساس مناطق مختلف شهر بررسی کنیم. همچنین بعد از خواندن این مقاله می توانید برای کامل کردن اطلاعاتتان در این زمینه مقاله مربوط به هزینه زندگی در ترکیه و سایر مقالات مربوط را مطالعه فرمایید.

هزینه اجاره خانه در استانبول 1

اول از همه باید به این نکته توجه کرد که بیشتر خانه هایی که برای اجاره گذاشته می شوند، به صورت مجهز، یعنی همراه با وسایل آشپزخانه، مبلمان و سایر هستند. البته همانطور که گفته شد بیشتر خانه ها و نه تمامی آنها. پس قبل از مطالعه هزینه اجاره خانه در استانبول بهتر است در این مورد پرس و جو کنید.

هزینه اجاره خانه در استانبول 2

هزینه اجاره خانه در استانبول بر اساس مناطق

بی اوغلو (Beyoğlu)

منطقه بی اوغلو، یکی از تاریخی ترین مناطق این شهر به شمار می رود. محله های بسیار زیادی در این قسمت از شهر وجود دارد که هم شامل محله هایی از قشر متوسط به پایین و هم قشر بالا می شود.

جاده استقلال و میدان تاکسیم (تکسیم) که از مشهورترین نقاط استانبول به شمار می روند نیز در این منطقه از شهر هستند. قیمت اجاره خانه در استانبول و در منطقه بی اوغلو دارای بازه بزرگی است. اما یک واحد مسکونی معمولی با متراژی متوسط و منطقه ای متوسط با توجه به نوع واحد، سال ساخت و امکانات آن هزینه زیادی در پی نخواد داشت. بازه قیمت ها در اطراف منطقه به این شکل است:

متراژ و نوع واحدها بازه قیمت اجاره
واحد یک خوابه (۵۰ متر)۹۰۰ تا ۲۰۰۰ لیر
واحد دو خوابه (۷۰ متر)۱۲۰۰ تا ۵۰۰۰ لیر
واحد سه خوابه (۱۰۰ متر)۲۳۰۰ تا ۸۰۰۰ لیر
واحد های لوکس۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ لیر

برای مطالعه قیمت و هزینه واحدهای این منطقه می توانید به مقاله قیمت خانه در استانبول بی اوغلو مراجعه کنید.

هزینه اجاره خانه در استانبول 3

فاتح (Fatih)

محله فاتح استانبول که یکی از پرجمعیت ترین نقاط این شهر به حساب می رود، از نظر بازار نیز جزو مهمترین بخش های استانبول است و اگر قصد خرید از ترکیه و مراکز خرید استانبول را داشته باشید، می توانید لباس های مجلسی مناسب و خوبی را پیدا کنید. این منطقه بیشتر میزبان خانواده ها و افرادی از قشر متوسط است.

خیابان آکسارای که پذیرای بسیاری از مهاجران ایرانی ساکن استانبول است نیز در این منطقه قرار دارد. قیمت اجاره یک واحد مسکونی معمولی با متراژی مناسب و امکاناتی کافی به شرح زیر است که منطقه ای مناسب برای افراد جدیدی است که بودجه متوسطی برای اجاره خانه در استانبول برای خود در نظر گرفته اند:

متراژ و نوع واحدبازه قیمت اجاره
واحد یک خوابه (۵۰ متر)۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ لیر
واحد دو خوابه (۷۰ متر)۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ لیر
واحد سه خوابه (۱۰۰ متر)۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ لیر
واحد های لوکس۳۰۰۰ تا ۸۰۰۰ لیر
هزینه اجاره خانه در استانبول 4

زیتین بورنو (Zeytinburnu)

این منطقه از شهر نیز همانند محله فاتح دارای جمعیت زیادی است اما از نظر بازار و مناطق گردشگری نسبت به منطقه فاتح کمتر است. این منطقه نیز یکی از مناطق قشر متوسط و بالای شهروندان استانبول است. هزینه اجاره خانه در استانبول و در این منطقه در زیر آمده است:

متراژ‌ و نوع واحد بازه قیمت اجاره
واحد یک خوابه (۵۰ متر)۱۷۰۰ تا ۲۵۰۰ لیر
واحد دو خوابه (۷۰ متر)۲۲۰۰ تا ۴۰۰۰ لیر
واحد سه خوابه (۱۰۰ متر)۳۳۰۰ تا ۶۰۰۰ لیر
واحد های لوکس۵۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ لیر
هزینه اجاره خانه در استانبول 5

شیشلی (Şişli)

این منطقه از استانبول میزبان اکثر جمعیت ارامنی و مسیحی استانبول است. بیشتر قسمت های منطقه برای قشر معمولی مناسب است اما چندین محله و خیابان تقریبا لوکس را نیز در خود گنجانده است. قیمت اجاره خانه در این منطقه دارای بازه بزرگی است به طوری می توان خانه ای معمولی و یا خانه ای کاملا لوکس را در نظر گرفت. اما اجاره یک خانه معمولی با امکانات کافی در محله ای مناسب برای مهاجرین و مسافران می تواند دارای قیمت های مناسبی باشد. همچنین برای مطالعه بیشتر در مورد این منطقه می توانید به مقاله قیمت خانه در استانبول شیشلی در وبسایت ما مراجعه کنید.

متراژ و نوع واحدبازه قیمت اجاره
واحد یک خوابه (۵۰ متر)۱۲۰۰ تا ۲۰۰۰ لیر
واحد دو خوابه (۷۰ متر)۱۷۰۰ تا ۳۰۰۰ لیر
واحد سه خوابه (۱۰۰ متر)۲۷۰۰ تا ۴۰۰۰ لیر
واحد های لوکس۸۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ لیر
هزینه اجاره خانه در استانبول 6

بشیکتاش (Beşiktaş)

منطقه بشیکتاش استانبول نیز به عنوان یکی از مناطق قدیمی و تاریخی استانبول شناخته می شود. همچنین بشیکتاش جزو پرجمعیت ترین مناطق استانبول به شمار می رود اما با اینهمه یکی از مناطق خوب و مناسب برای مهاجرین بخصوص دانشجویان مهاجر است. این منطقه از شهر نسبت به منطقه ای مانند فاتح دارای محله ها و مکان های لوکس و با کلاس بیشتری است؛ به طوری که بعضی از مناطق آن جزو گرانترین محله های استانبول به حساب می آیند.

  برج دختر استانبول

قیمت اجاره مسکن نیز با توجه به این شرایط مقداری بیشتر از مناطق اطراف خودش است. البته باید به این نکته توجه کرد که واحدهایی با قیمت بسیار ارزان ممکن است در تمام نقاط شهر یافت شوند اما هدف ما بررسی خانه هایی مناسب برای زندگی مهاجرین و مسافرین است. قیمت های تقریبی در جدول زیر آورده شده است و بیشتر برای افرادی مناسب است که بودجه نسبتا زیادی برای اجاره خانه در استانبول برای خود در نظر گرفته اند.

متراژ و نوع واحدبازه قیمت اجاره
واحد یک خوابه (۵۰ متر)۱۲۰۰ تا ۲۵۰۰ لیر
واحد دو خوابه (۷۰ متر)۱۷۰۰ تا ۵۰۰۰ لیر
واحد سه خوابه (۱۰۰ متر)۲۷۰۰ تا ۵۰۰۰ لیر
واحد های لوکس۱۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ لیر

همچنین می توانید برای جویا شدن از قیمت واحد های آپارتمانی در منطقه ببک (Bebek) واقع در بشیکتاش، از مقاله قیمت آپارتمان در ببک استانبول دیدن کنید و برای مطالعه بیشتر قیمت خانه در استانبول بشیکتاش به مقاله مربوطه در وبسایت ما مراجعه کنید.

هزینه اجاره خانه در استانبول 7

باکرکوی (Bakırköy)

محله باکرکوی Bakırköy در استانبول بیشتر به عنوان ناحیه ای مسکونی شناخته می شود. مناطق گردشگری و تفریحی این منطقه به نسبت سایر مناطق ذکر شده کمتر هستند. همچنین این منطقه دارای مردمی مذهبی تر نسبت به سایر مناطق شهر است. ساکنان باکیرکوی اکثر مردمی از قشر متوسط جامعه هستند برای همین نیز قیمت اجاره مسکن در این منطقه چندان بالا نیست.

  تپه چاملیجا استانبول

البته باید توجه کرد که در این منطقه مهاجرین کمی زندگی می کنند و بیشتر ساکنین آن خانواده های اهل استانبول هستند. بازه قیمت های اجاره در این منطقه در زیر آمده است که برای مطالعه قیمت های بیشتر در این منطقه می توایند به مقاله قیمت خانه در استانبول باکرکوی مراجعه کنید.

متراژ و نوع واحدبازه قیمت اجاره
واحد یک خوابه (۵۰ متر)۱۲۰۰ تا ۲۰۰۰ لیر
واحد دو خوابه (۷۰ متر)۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ لیر
واحد سه خوابه (۱۰۰ متر)۲۷۰۰ تا ۵۰۰۰ لیر
واحد های لوکس۸۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ لیر
هزینه اجاره خانه در استانبول 8

باهچلی اولر (Bahçelievler)

باهچلی اولر یکی از مناطق محبوب شهر استانبول است. این منطقه دارای خیابان هایی مدرن، معماری های جدید، فروشگاه ها و خانه هایی متفاوت است. در این منطقه چندان مسئله محله مطرح نیست و در ساخت آن بیشتر از مجتمع های مسکونی استفاده شده است. در آینده ای نه چندان دور این شهرک پیشرفت های زیادی خواهد داشت برای همین بسیاری از افراد و حتی مهاجرین در این منطقه سرمایه گذاری می کنند.

میزان جمعیت مهاجرین این منطقه نسبت به منطقه ای مانند بشیکتاش بیشتر است. قیمت اجاره مسکن نیز برخلاف انتظار بسیاری از افراد چندان هم بالا نیست و واحدهای مسکونی خوبی با قیمت مناسب در دسترس هستند. جدول بازه قیمت های اجاره در زیر شرح داده شده است. البته به این نکه هم توجه شود که این منطقه برای افرادی مناسب است که هزینه اجاره خانه در استانبول متوسطی را برای خود در نظر گرفته اند.

متراژ و نوع واحدبازه قیمت اجاره
واحد یک خوابه (۵۰ متر)۱۲۰۰ تا ۲۰۰۰ لیر
واحد دو خوابه (۷۰ متر)۱۴۰۰ تا ۲۵۰۰ لیر
واحد سه خوابه (۱۰۰ متر)۱۸۰۰ تا ۴۰۰۰ لیر
واحد های لوکس۶۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ لیر
هزینه اجاره خانه در استانبول 9

باغجیلار، اسنلر، گوندوغان، بایرام پاشا

این چهار منطقه از استانبول بسیار شبیه به یکدیگر هستند. اکثریت ساکنان آن مردمی از قشر متوسط و پایین جامعه هستند. بجز چند محله، بقیه محله های این مناطق دارای ساخت و سازهایی جدید نیستند و شکل آنها قدیمی است. مردم این منطقه به دیدن مهاجرین و مسافرین چندان عادتی ندارند برای همین مهاجرین بسیار کمی در این مناطق ساکن می شوند. قیمت  اجاره خانه در استانبول و در این مناطق در زیر آمده است:

متراژ و نوع واحدبازه قیمت اجاره
واحد یک خوابه (۵۰ متر)۶۰۰ تا ۱۸۰۰ لیر
واحد دو خوابه (۷۰ متر)۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰ لیر
واحد سه خوابه (۱۰۰ متر)۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ لیر
واحد های لوکس۴۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ لیر
هزینه اجاره خانه در استانبول 10

کوچوک چکمجه (Küçükçekmece)

هزینه اجاره خانه در استانبول و در کوچوک چکمجه دارای بازه بزرگی است. این منطقه نیز یکی از پرطرفدارترین مناطق برای مهاجرین است. مراکز خرید بزرگ، خانه هایی لوکس، خیابان هایی متفاوت و چندین نکته دیگر از جمله ویژگی های این منطقه از استانبول هستند.

  بهترین شهرهای ترکیه برای زندگی

چندین شهرک زیبا نیز در این منطقه وجود دارند که مورد پسند بسیاری از مهاجرین نیز قرار می گیرند اما این شهرک ها از نظر قیمت با خانه های معمولی تفاوت محسوسی دارند. قیمت های این منطقه نیز در جدول زیر شرح داده شده است:

متراژ و نوع واحدبازه قیمت اجاره
واحد یک خوابه (۵۰ متر)۱۱۰۰ تا ۲۰۰۰ لیر
واحد دو خوابه (۷۰ متر)۱۶۰۰ تا ۲۵۰۰ لیر
واحد سه خوابه (۱۰۰ متر)۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ لیر
واحد های لوکس۶۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ لیر

برای مطالعه بیشتر در مورد قیمت خانه در استانبول کوچوک چکمجه می توانید به مقاله مربوطه در وبسایت ما مراجعه کنید.

هزینه اجاره خانه در استانبول 11

آوجیلار، بیلیک دوزو، اسن یورت

این سه منطقه بخصوص منطقه اسنیورت استانبول و بیلیک دوزو جزو مناطق مدرن و ساخت جدید و همچنین قسمت های زیادی از آنها جزو ارزانترین محله های استانبول محسوب می شوند. این مناطق که توسط مهاجرین نیز گاها مورد توجه قرار می گیرند، دارای محله هایی متفاوت از یکدیگر هستند. به طوری که هم محله هایی نسبتا قدیمی و هم محله هایی مدرن در آنها وجود دارد. به دلیل نزدیکی به دریا و همچنین در دسترس بودن امکاناتی همچون مراکز خرید، مورد توجه خود ساکنان استانبول نیز قرار می گیرند. قیمت ها به شرح زیر است، البته اجاره خانه در استانبول و در این مناطق می تواند دارای قیمت هایی استثنائی نیز در برخی موارد باشد:

متراژ و نوع واحدبازه قیمت اجاره
واحد یک خوابه (۵۰ متر)۷۰۰ تا ۱۵۰۰ لیر
واحد دو خوابه (۷۰ متر)۱۱۰۰ تا ۲۲۰۰ لیر
واحد سه خوابه (۱۰۰ متر)۱۶۰۰ تا ۳۰۰۰ لیر
واحد های لوکس۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ لیر

همچنین می توانید برای مطالعه بهتر قیمت ها در منطقه اسن یورت به مقاله قیمت خانه در استانبول اسن یورت مراجعه کنید.

هزینه اجاره خانه در استانبول 12

باشاک شهیر (Başakşehir)

این منطقه در نظر بسیاری از افراد زیباترین منطقه قسمت اروپایی استانبول است. به دلیل دوری از مرکز شهر، این منطقه دارای آب و هوایی بسیار خوب است. محله باهچه شهير (باغچه شهیر) با وسعت تقریبی ۴ کیلومترمربع، یکی از محله های هشتگانه شهرستان باشاک شهیر می باشد که در منطقه شمال غرب قسمت اروپایی استانبول، شمال غرب فرودگاه آتاتورک و همچنین جنوب غرب فرودگاه جدید استانبول واقع شده است.

  خرید خانه در استانبول شیشلی - Istanbul Şişli

ساخت مدرن، خیابان هایی زیبا و عریض، محله هایی لوکس، برج ها و مجتمع های مسکونی از جمله جذابیت های این قسمت از شهر هستند. باشاک شهیر در بین مهاجرین نیز طرفداران زیادی دارد و مردم غیر ترکیه ای زیادی را به خصوص در باهچه شهیر در خود اسکان داده است. قیمت ها نیز در این منطقه با توجه به متفاوت بودن محله های این منطقه از نظر ساخت و طراحی بسیار متفاوت است.

با بازدید از مقاله مربوطه می توانید با محله زیبا و دنج باهچه شهیر آشنا شوید و از قیمت ملک و آپارتمان در آن منطقه از استانبول آگاه شوید. در مورد اجاره خانه در استانبول نیز این منطقه جزو بهترین مناطق به حساب می آید. قیمت های این منطقه نیز در جدول زیر آمده است:

متراژ و نوع واحدبازه قیمت اجاره
واحد یک خوابه (۵۰ متر)۱۲۰۰ تا ۲۵۰۰ لیر
واحد دو خوابه (۷۰ متر)۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ لیر
واحد سه خوابه (۱۰۰ متر)۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ لیر
واحد های لوکس۷۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ لیر
هزینه اجاره خانه در استانبول 13

هزینه اجاره خانه در استانبول آسیایی

هزینه اجاره خانه در استانبول و در قسمت آسیایی شهر نیز همانند سمت اروپایی این شهر میزبان قشرهای متفاوتی از مردم هستند. از نظر قیمت نیز می توان گفت در مجموع کمی بیشتر از قسمت آسیایی هستند و نیز با توجه به دسترسی نسبتا ضعیف به قسمت های مرکزی شهر، چندان مورد توجه مهاجرین قرار نمی گیرند.

مناطقی مانند منطقه کادیکوی استانبول، اسکودار یا آتاشهیر دارای خانه هایی با اجاره ماهانه در بازه ۱۰۰۰ لیر تا ۱۵۰۰۰ لیر هستند. مناطق دیگری نیز در این قسمت از شهر وجود دارند که بازه قیمت های متفاوتی همچون مناطق ذکر شده قسمت آسیایی دارند اما به دلیل فاصله زیاد و در دسترس نبودن، مورد توجه مهاجرین قرار نمی گیرند.

هزینه اجاره خانه در استانبول 14

نکات مهم در مورد هزینه اجاره خانه در استانبول

با توجه به بررسی های انجام شده، بازه هزینه اجاره خانه در استانبول بسیار بزرگ است برای همین قبل از انتخاب منطقه مسکونی حتی برای خرید خانه در استانبول نیز، باید حتما در مورد محله ها و خیابان های شهر اطلاعاتی را به دست آورد. مواردی همچون دسترسی به اتوبوس یا مترو، افکار عمومی مردم منطقه، رفتار مردم با مهاجرین و مسائلی دیگر نیز حتما باید در نظر گرفته شود.

البته این نکته نیز قابل ذکر است که به دلیل ثابت نبودن قیمت خانه های بسیار لوکس در استانبول، نمی توان تخمین دقیقی از هزینه ماهانه یا سالانه برای چنین خانه هایی زد. به طور خلاصه اگر قصد اجاره خانه در این شهر را دارید توصیه می شود ابتدا با مشاورین املاک، بخصوص مشاورین ایرانی مشورت کنید سپس با توجه به سلایق خود، منطقه سکونت خود را انتخاب کنید.

همچنین توصیه می شود بعد از مطالعه هزینه اجاره در استانبول به بخش خرید و اجاره خانه در استانبول وبسایت ما مراجعه کنید.

هزینه اجاره خانه در استانبول 15

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان 118 ترکیه شماره واتساپ خود را وارد کنید

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اشتراک گذاری این مطلب

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید:

12 نظر

 1. هزینه اجاره خانه در استانبول 30

  سلام این قیمت ها برای اجاره سالانه هستن یا ماهانه؟

 2. هزینه اجاره خانه در استانبول 31

  سلام خسته نباشید این قیمتها که در بالا درج شده بروز هستش یعنی اون تاریخی که این قیمتها را در مقاله درج کردید واسه چه زمانی است

 3. هزینه اجاره خانه در استانبول 32

  سلام تعدادی برج در کنار نمایندگیهای پورشه و فولوکس و ائودی که در کنار هم هستند در استانبول وجود دارد ولی من نام خیابان آن را نمیدانم .منظور این است که این نمایندگی ها در فاصله های نزدیک به هم هستند و برج های مورد نظر در وسط آن ها قرار دارند .از بالای آپارتمان های برج که نگاه می‌کنی سمت راست ،چپ و مقابل این سه نمایندگی را میبینی.از شما خواهش میکنم اگر مقدور است اسم این خیابان و هزینه اجاره آن برجها را به من اطلاع دهید . سپاسگزارم 🙏

 4. هزینه اجاره خانه در استانبول 33

  سلام وقت به خیر در محله فولیا برای اجاره یکساله میخوام اقدام کنم لطفا راهنمایی کنید

 5. هزینه اجاره خانه در استانبول 34

  سلام می خواهم خانه در محدوده آوجیلار دنیز کوشلر یک ماه اجاره کنم تا بتوانم در فرصتی مناسب یک آپارتمان تا سقف 160 تا 200 هزار لیر پیدا کنم متشکرم

  • هزینه اجاره خانه در استانبول 30

   سلام وقت بخیر این قیمت ها برای اجاره سالانه هستن یا ماهانه؟

 6. هزینه اجاره خانه در استانبول 36

  با سلام
  قیمت اجاره ها حداقل الان که ما دنبال خونه هستیم توی استانبول خیلی عوض شده…یعنی خونه زیر ۱۵۰۰ لیر توی بشیکتاش و شیشلی نه که نباشه اما خیلی خیلی قدیمی و درب و داغونه تازه خونه ی بی وسیله و به این مطلب هم توجه داشته باشید که محله هایی که قیمت مناسب هست اکثرا روی تپه هستن با شیب بسیار تند و کلی پله…از سایت https://www.sahibinden.com/ که بیشتر خونه های اجاره ای روش هست رو میتونید با لوکیشن چک کنید

  • هزینه اجاره خانه در استانبول 37

   سلام، باهچه شهیر چی، اومدین؟

 7. هزینه اجاره خانه در استانبول 38

  سلام محمد عزیز. بله درست شنیدید. باهچه شهیر در قسمت اروپایی استانبول قرار داره و از زیباترین و مناسب ترین جاهای استانبول برای زندگی هست.
  مقاله ی زیر که در مورد باهچه شهیر استانبول هست رو بخونید به طور کامل به جواب همه ی سوالاتتون در مورد خرید خانه در باهچه شهیر خواهید رسید.
  https://118tr.net/bahcesehir-istanbul/
  همچنین اگر تمایل داشتید قیمت خانه در سایر مناطق استانبول رو بدونید مقاله ی لینک زیر رو هم بخونید:
  https://118tr.net/buying-house-in-istanbul/

  ممنون از همراهی شما.

 8. هزینه اجاره خانه در استانبول 39

  سلام من شنیدم باهچه شهیر هم اواخر خیلی رو بورسه و خیلی از ایرانیا اونجا خونه میخرن.
  باهچه شهیر کجای استانبول دقیقا؟ قیمت خونه تو باهچه شهیر چنده؟
  ممنون از سایت خوبتون

 9. هزینه اجاره خانه در استانبول 40

  سلام محله جهانگیر هم جزء منطقه بی اوغلو محسوب میشه درسته؟

  • هزینه اجاره خانه در استانبول 37

   سلام، نه، بشیکتاش


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پیش از تماس با ما این موارد را در نظر بگیرید:

 1. با این شماره تنها جهت خرید و اجاره ملک در ترکیه تماس بگیرید. 
 2. امکان پاسخگویی در روزهای یکشنبه وجود ندارد.
 3. لطفا پیغام خود را به صورت متن یا پیام صوتی ارسال نمایید و از تماس صوتی خودداری کنید.
 4. این خانه ممکن است به فروش رفته و یا اجاره داده شده باشد، اما موارد مشابه همواره موجود است.
 5. ما در استانبول اروپایی، شهر آلانیا و آنتالیا فعال هستیم.

دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی

در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی توسط وکیل مجموعه ما دارید، می توانید از طریق لینک زیر وارد واتساپ شده و وقت مشاوره دریافت نمایید. 

×