Skip to content

قیمت خانه در استانبول کادیکوی – Istanbul Kadıköy

کادیکوی استانبول (Istanbul Kadıköy)

قبل از بحث در مورد قیمت خانه در کادیکوی استانبول (Kadıköy Istanbul) باید شهرستان کادیکوی (Kadıköy) واقع در استانبول را بشناسیم.

وقتی بحث از قسمت آناتولی یا همان بخش آسیایی استانبول می شود اولین جایی که به ذهن ها می رسد شهرستان کادیکوی است.

کادیکوی جایی است که به واسطه‌ی قرارگیری در مرکز استانبول رفت و آمد به همه نقاط شهری استانبول را میسر کرده است و منطقه ای سرزنده و پویاست. کادیکوی به واسطه‌ی موقعیت استراتژیک آن برای برآورده کردن هر گونه نیاز مناسب بوده و با هر بودجه ای که در نظر دارید می توانید خانه بخرید یا اجاره کنید.

شهرستان کادیکوی در استانبول از سمت مودا (Moda) گرفته تا بستانجی (Bostanci) ادامه دارد و منطقه‌ی بزرگی را به خود اختصاص داده است. کادی کوی با سه قسمت اصلی و معروف خود به نام‌های چوره یولو (çevreyolu)، مینی بوس یولو (minibus yolu) و ساحل یولو (Sahil yolu) شناخته می شود.

محله های پرطرفدار کادیکوی استانبول (Kadıköy Istanbul)

در ادامه هم محله های پر طرفدار و مهم گران‌قیمت، و هم محله های پرطرفدار و ارزان قیمت در کادیکوی استانبول را بررسی خواهیم کرد. ابتدا با این محله ها آشنا شوید:

 • محله‌ی فنرباغچه در کادیکوی (Fenerbahçe Mahallesi)
 • محله‌ی جاده بستان در کادیکوی (Caddebostan Mahallesi)
 • محله‌ی سوآدیه در کادیکوی (Suadiye Mahallesi)
 • محله‌ی ذوهتوپاشا در کادیکوی (Zühtüpaşa Mahallesi)
 • محله‌ی آجی بادم در کادیکوی (Acıbadem Mahallesi)
 • محله‌ی بستانجی در کادیکوی (Bostanci Mahallesi)
 • محله‌ی مودا در کادیکوی (Moda Mahallesi)
 • محله‌ی فیکیرتپه در کادیکوی (Fikirtepe Mahallesi)
 • محله‌ی مردیونکوی در کادیکوی (Merdivenköy Mahallesi)
 • محله‌ی راسیم پاشا در کادیکوی (Rasimpaşa Mahallesi)
 • محله‌ی حسن پاشا در کادیکوی (Hasanpaşa Mahallesi)

(Mahalle) در زبان فارسی به معنی «محله» است

فرق بین شهرستان (İlçe)، سمت (Semt) و محله (Mahalle) چیست؟

قیمت خانه در استانبول کادیکوی

قیمت خرید خانه در استانبول کادیکوی – Istanbul Kadıköy

بر اساس بررسی های به عمل آمده، در حالت کلی در سمت‌ها و محله‌های مختلف شهرستان کادیکوی، قیمت خرید خانه‌های یک خوابه تا چهار خوابه‌ی ۸۰ تا ۴۰۰ متری، از ۱۱۷ هزار لیر هزار لیر شروع می شود و تا بالای ۲۶ میلیون لیر، به عنوان مثال برای یک خانه‌ی ۳۵۰ متری و چهار خوابه رو به دریا در محله‌ی فنرباغچه (Fenerbahçe Mahallesi) متغیر است.

ما در ارائه‌ی نمونه قیمت ها سعی داریم با حدود پایین، میانی و بالایی قیمت ها و محله های گران و ارزان شما را آشنا کنیم. جالب است بدانید مثلا در سمت و محله‌ی فنرباغچه یا بستانجی در کنار واحدها و خانه های لوکس رو به ساحل، می توان خانه ای با قیمت مناسب نیز پیدا کرد؛ ولی حد پایین قیمت در اینگونه مناطق را به طور متوسط، حداقل باید ۳۰۰ هزار لیر یا بیشتر برای خرید خانه در نظر بگیرید.

قیمت خانه در استانبول کادیکوی – Istanbul Kadıköy 1

نمونه قیمت خرید خانه در استانبول کادیکوی – Istanbul Kadıköy

 • واحد  ۹۰ متری، دو خوابه با یک سالن (۲+۱)، به قیمت ۱۱۷ هزار و ۶۰۰ لیر در خیابان بغداد، محله‌ی جاده بستان (Caddebostan Mahallesi)
 • واحد  ۸۰ متری، دو خوابه با یک سالن (۲+۱)، به قیمت ۲۶۵ هزار لیر در نزدیکی شهرداری کادیکوی، محله‌ی حسن پاشا (Hasanpaşa Mahallesi)
 • واحد  ۱۶۰ متری، سه خوابه با یک سالن (۳+۱)، به قیمت ۳ میلیون و ۳۵۰ هزار لیر رو به منظره‌ی ساحل کادیکوی، واقع در محله‌ی مودا (Moda Mahallesi)
 • واحد  ۱۴۰ متری، سه خوابه با یک سالن (۳+۱)، به قیمت ۸۷۵ هزار لیر، رو به ساحل بستانجی، واقع در محله‌ی بستانجی (Bostanci Mahallesi)
 • واحد  ۱۴۰ متری، چهار خوابه با یک سالن (۴+۱)، به قیمت ۶۹۹ هزار لیر، نزدیک به مترو، واقع در محله‌ی آجی بادم (Acibadem Mahallesi)
 • واحد  ۱۱۵ متری، سه خوابه با یک سالن (۳+۱)، به قیمت ۴۱۳ هزار لیر، واقع در فیکیرتپه (Fikirtepe Mahallesi)
 • واحد  ۲۴۵ متری، چهار خوابه با یک سالن (۴+۱)، به قیمت ۲۲ میلیون لیر، لوکس، رو به دریا، داخل سایت، واقع در محله‌ی فنرباغچه (Fenerbahçe Mahallesi)

👈 با ضرب ارقام بالا در عدد موجود در این لینک، نرخ ریالی آن را می توانید حساب کنید.

قیمت خانه در استانبول کادیکوی – Istanbul Kadıköy 2

قیمت اجاره خانه در استانبول کادیکوی – Istanbul Kadıköy

طبق بررسی های به عمل آمده، در حالت کلی در سمت‌ها و محله‌های مختلف شهرستان کادیکوی، قیمت اجاره خانه‌های یک خوابه تا چهار خوابه‌ی ۸۰ تا ۴۰۰ متری، از ۷۰۰ لیر (هم خانه برای یک خانه‌ی ۸۰ متری دو خواب) در محله‌ی حسن پاشا واقع در کادیکوی (Hasanpaşa Mahallesi) شروع می شود.

در حالت عادی با هزینه‌ی ۱۶۰۰ لیر اجاره ماهیانه نیز می توانید در محله‌ی حسن پاشا یک خانه‌ی دو خواب ۸۰ متری اجاره کنید. اجاره خانه ها در این محله از شهرستان کادیکوی معمولا تا ۳ هزار لیر برای یک خانه‌ی سه یا چهار خواب با یک سالن متغیر است.

برعکس این قضیه نیز صدق می کند و شما ممکن است برای یک خانه‌ی ۱۸۰ متری سه خوابه، در محله‌ی فنر باغچه (صد البته به همراه منظره‌ی زیبای ساحل بوغاز)، ۲۳ هزار لیر ماهیانه اجاره پرداخت کنید. همچنین در همین محله از کادیکوی، یعنی فنرباغچه، می توانید خانه ای ۸۵ متری و دو خواب را با قیمتی مناسب (۲۲۰۰ لیر ماهیانه) اجاره کنید.

قیمت خانه در استانبول کادیکوی – Istanbul Kadıköy 3

نمونه قیمت اجاره خانه در کادیکوی استانبول (Kadıköy Istanbul)

 • واحد  ۱۰۰ متری، دو خوابه با یک سالن (۲+۱)، ماهیانه ۱۷۵۰ لیر، واقع در محله‌ی حسن پاشا (Hasanpaşa Mahallesi)
 • واحد  ۱۰۰ متری، دو خوابه با یک سالن (۲+۱)، ماهیانه ۲۷۰۰ لیر، واقع در محله‌ی جاده بستان (Caddebostan Mahallesi)
 • واحد  ۱۳۵ متری، سه خوابه با یک سالن (۳+۱)، رو به دریا، ماهیانه ۴۲۰۰ لیر، واقع در محله‌ی مودا (Moda Mahallesi)
 • واحد بزرگ ۳۵۰ متری، چهار خوابه با یک سالن (۴+۱)، ماهیانه ۴۴۰۰ لیر، واقع در محله‌ی بستانجی (Bostanci Mahallesi)
 • واحد ۱۱۰ متری، سه خوابه با یک سالن (۳+۱)، طبقه باغچه، ماهیانه ۲۳۰۰ لیر، واقع در محله‌ی آجی بادم (Acibadem Mahallesi)
 • واحد تمیز ۱۴۰ متری، سه خوابه با یک سالن (۳+۱)، ماهیانه ۲۰۰۰ لیر، واقع در فیکیرتپه (Fikirtepe Mahallesi)
 • خانه ویلایی ۱۹۰ متری، سه خوابه با یک سالن (۳+۱)، لوکس، محیط سرسبز و رو به ساحل، ماهیانه ۱۸۰۰۰ لیر، واقع در محله‌ی فنرباغچه (Fenerbahçe Mahallesi)

👈 با ضرب ارقام بالا در عدد موجود در این لینک، نرخ ریالی آن را می توانید حساب کنید.

قیمت خانه در استانبول کادیکوی – Istanbul Kadıköy 4

🤓

باهچه شهیر استانبول

باهچه شهیر دسترسی به مترو استانبول را ندارد اما بزودی ایستگاه قطار شهری در این منطقه آغاز به فعالیت خواهد کرد. اتوبوس های دو طبقه مربوط به سامانه اتوبوسرانی داخل شهری استانبول، به سه منطقه مهم استانبول شامل باکرکوی، میدان تکسیم و مجیدیه کوی سرویس دهی می نمایند. به دلیل نزدیک بودن به پروژه های بزرگی چون، کانال استانبول  و فرودگاه جدید استانبول، ارزش اقتصادی و جغرافیایی بسیار بزرگی نصیب این منطقه شده است. به لطف این پروژه ها، فرصتی عالی هم برای آن دسته از سرمایه گذارانی ایجاد شده که با خرید خانه در استانبول قصد حفظ و حتی ارتقای سرمایه خود را دارند.

اشتراک گذاری این مطلب
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید:

8 نظر

 1. من بک اپارتمان‌میخواهم‌در‌کادیکوی حدود ۳۰۰- ۴۰۰ هزار لیر در‌حوالی بستانجی اگر امکان داره من‌در امریکا هستم ولی خواهرم در ایران است و‌قصد‌خرید آپارتمانی در‌کتدیکوی دارد لطفا با این شماره تماس بگیرید

  • سلام جواب شما در ایمیل داده شده، لطفا ایمیل خود را چک کنید

 2. سلام وقت بخیر با مبلغ ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار لیر در منطقه کادیکوی جای خوب میشه خانه خرید وآیا این خانه ها امن هستند برای زندگی لطف میکنید راهنمایی بفرمائید و از کجا میتوانم چند مدل از این خانه ها رو ببینم نما و داخل واحدهارو؟
  ممنون از راهنماییتون

 3. با سلام با چه قیمتی میشه در محله کادیکوی حوالی بستانجی یه واحد ۵۰ متری خرید سن ساختمان بین ۱۰ تا ۲۰ سال به نظر شما در صورت ورود به استانبول برای خرید اقدام کنم یا خانه اجاره کنم تا کمی بررسی کنم قیمتها رو و بعد اقدام به خرید کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

 4. سلام باتوجه به اینکه دختر6ساله ام وقت رفتن به مدرسه ش هست بدنبال پیش دبستان با کیفیت خوب هستم و در همان منطقه هم یک واحد آپارتما یک خوابه شیک وبخصوص تراس دار باید اجاره کنم فعلا بمدت یکسال. منطقه مناسب که بودجه ماهانه 2000لیر اجاره بهش بخوره رو لطفا معرفی بفرمایید(هرچند تمایل خودم به منطقه کادیکوی است) . و اینکه دخترم زبان ترکی بلد نیست مدرسه ش چطور میشه؟ مدرسه ایرانی هم اصلا نمیخوام بفرستم.

 5. سلام متقاضی خرید آپارتمان دو خوابه در منطقه کایکوی هستم

 6. من دنبال خانه ای سمت کادیکوی تا گوز تپه چند سال ساخت هم باش میگردم
  شما میتونید فایلی معرفی کنید


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا پیش از تماس با ما این موارد را در نظر بگیرید:

 1. با این شماره تنها جهت خرید و اجاره ملک در ترکیه تماس بگیرید. 
 2. امکان پاسخگویی در روزهای یکشنبه وجود ندارد.
 3. لطفا پیغام خود را به صورت متن یا پیام صوتی ارسال نمایید و از تماس صوتی خودداری کنید.
 4. این خانه ممکن است به فروش رفته و یا اجاره داده شده باشد، اما موارد مشابه همواره موجود است.
 5. ما در استانبول اروپایی، شهر آلانیا و آنتالیا فعال هستیم.

دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی

در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی توسط وکیل مجموعه ما دارید، می توانید از طریق لینک زیر وارد واتساپ شده و وقت مشاوره دریافت نمایید. 

×