Skip to content

جاهای دیدنی آنتالیا

جاهای دیدنی آنتالیا 29

بدون شک وقتی در مورد سفر به ترکیه برنامه ریزی می کنیم، از اولین گزینه ها آنتالیا و جاهای دیدنی آنتالیا (Antalya) است. استان زیبا و با شکوه آنتالیا با داشتن ده ها مکان توریستی، گردشگری و ساحلی به گرینه اول گردشگران کشور ترکیه به خصوص در ماه های فصل بهار و تابستان تبدیل شده است.

همانطور که می دانید آنتالیا از شهرهای توریستی و فوق العاده زیبای ترکیه است. همه ساله با نزدیک شدن زمان سفر به آنتالیا اولین چیزی که به ذهنمان می رسد گشت و گذار در سواحل و جاهای دیدنی آنتالیا و اطراف آنتالیا است که تجربه ی فراموش نشدنی را برای گردشگران رقم می زند. استان زیبای آنتالیا در منطقه آکدنیز (Akdeniz) در کشور ترکیه واقع شده و به جز مرکز استان یعنی شهر آنتالیا، ۱۹ شهرستان یا ایلچه (ilçe) دارد که در ادامه به معرفی جاهای دیدنی آنتالیا و مناطق اطراف آنتالیا خواهیم پرداخت.

جاذبه ها و جاهای دیدنی آنتالیا در یک نگاه

سفر به آنتالیا

همانطور که اشاره کردیم این استان زیبا دارای ۱۹ شهرستان یا منطقه بوده و تعداد محله های وابسته به آنتالیا نیز ۹۱۴ مورد است. این شهر طبق آخرین سرشماری انجام شده در سال ۲۰۲۰، بیش از ۲/۵ میلیون نفر جمعیت دارد و به واسطه ی داشتن جاذبه های توریستی و گردشگری زیاد همه ساله بیشترین سهم از گردشگران خارجی را به خود اختصاص می دهد. در ادامه قصد داریم در مورد سفر به آنتالیا صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی در ارتباط با صنعت گردشگری آنتالیا، جاهای دیدنی آنتالیا و اطراف آن را در اختیار شما قرار دهیم؛ با ما همراه باشید.

جاهای دیدنی آنتالیا 1

جاذبه های گردشگری و توریستی آنتالیا

شهر آنتاليا در همان ابتدا يعنی از سال ۱۵۹ قبل از ميلاد كه توسط آتالوس بنا نهاده شد محل سكونت و زندگی مردم بوده است. اين شهر قبل از اينكه بدست عثمانی ها بيفتد تحت تصرف رومی ها، بيزانسي ها و سلجوقيان بوده است. معنای لغوي آنتاليا، سرزمين آتالوس مي باشد و در زمان آتالوس دوم بنا شده است. اين شهر پس از پايان پادشاهی «برق ها» برای مدتی مستقل بوده و بعدها هم به دست دزدها افتاده است.

اين شهر در زمان بيزانس ها مرکز کليساي جامع بوده و نامش آتالئيا بوده و بعد از تصرف ترک ها پيشرفت بزرگی داشته است. يکي از اين آثار به جای مانده از اين دوره ديوار بلندی می باشد که قسمتي از آن به عنوان موج شکن بوده و شهر را از طوفان های سهمگين حفظ می کرده است. دروازه مرمت شده ها دريان اين ديوار از اثرهای بسيار زيباي عهد عتيق محسوب می شود که در تور آنتالیا می توانید از این جاذبه ها دیدن کنید. علي رغم اين که شهرهای عهد عتيق داراي معبد آگورا و آمفي تئاتر ميی باشد اما تاکنون ثبت مکان های اين نوع اثرها امکان پذير نبوده است.

جاهای دیدنی آنتالیا 2

شهر تاریخی کاله ایچی (Kaleiçi)

اولین مورد از جاهای دیدنی آنتالیا که می خواهیم درباره آن توضیح دهیم شهر تاریخی کاله ایچی (Kaleiçi) یا (Old City) است. در این دیدنی تلفیقی از معماری رومی و عثمانی را با هم خواهید دید. در ورودی شهر قدیمی کاله ایچی (Kaleiçi)، به محض ورود دروازه هادریان را خواهید دید.

دروازه هادریان از آثار به جا مانده از قرن دوم است و قصر سه گانه ایست که از ورود شهر محافظت می کرد. یکی دیگر از نمادهای آنتالیا، مناره ی ۴۰ متری (Yivli Minare) است که نزدیک به دروازه هادریان خواهید یافت که در ادامه در مورد این جاذبه دیدنی نیز صحبت خواهیم کرد.

دروازه هادریان از آثار به جا مانده از قرن دوم است و قصر سه گانه ایست که از ورود شهر محافظت می کرد. یکی دیگر از نمادهای آنتالیا، مناره ۴۰ متری (Yivli Minare) است که نزدیک به دروازه هادریان خواهید یافت. در ادامه در مورد مسجد ییولی مناره آنتالیا (Yivliminare Mosque) که از دیگر جاهای دیدنی آنتالیا است صحبت خواهیم نمود.

جاهای دیدنی آنتالیا

لند آو لجندز آنتالیا (The Land of Legends)

پارک آبی لند آو لجندز در محله بلک، در فاصله ۲۶ کیلومتری از مرکز شهر آنتالیا قرار دارد.این پارک قسمتی از یک هتل ۵ ستاره است که این مکان را تبدیل به محبوب ترین پارک های آبی آنتالیا و کشور ترکیه کرده است و همه ساله در فصل تابستان، مسافران بسیاری را از نقاط مختلف دنیا به سوی خود می کشاند. سه نوع اصلی تفریحات آبی که در این پارک به چشم می خورند، هیجان، آرامش و بازی با موجودات دریایی است. در این پارک آبی، برای کسانی که به دنبال تفریحات هیجانی هستند وسایل مهیجی مانند رودخانه وحشت، چاله فضایی، رفتینگ با سرعت و سینما ۵ بعدی با جلوه های ویژه در نظر گرفته شده است.

جالب است بدانید بخش و نام هتل لند آو لجندز آنتالیا، کینگدام یا هتل پادشاهی است (The Land of Legends Kingdom Hotel) است. ساخت آن توسط هولدینگ مشهور Rixos صورت گرفته که می توان آن ها را در زمره بهترین هتل های ترکیه و بهترین هتل های آنتالیا قرار داد.

جاهای دیدنی آنتالیا 3

آبشارهای دودن در آنتالیا (Düden Waterfalls)

آبشار دودن یکی دیگر از جاهای دیدنی آنتالیا، تقریبا در ۱۰ کیلومتری این شهر واقع شده است. آبشار دودن به دو بخش بالایی و پایینی تقسیم می شود این آبشار تنها ۲۰ دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد. آبی که در گودال وارساک به زمین می‌رود پس از طی ۲ کیلومتر در آبریز آبشار بیرون آمده و آبشار زیبای دودن را بوجود می‌آورد.

آبشار بالایی تقریبا در بالای شهر آنتالیا قرار دارد و ارتفاع آن به ۱۵ متر می رسد. آبشار پایینی ولی در فاصله ی دورتر و در مسیر پلاژ لارا قرار دارد. این آبشار نیز ارتفاعی در حدود ۴۰ متر دارد و با غرش و شکوهی بی نظیر وارد دریای مدیترانه می شود.

جاهای دیدنی آنتالیا 4

شهر باستانی پرگا در آنتالیا

مورد بعدی از دیدنی های آنتالیا، شهر باستانی پرگا (perga) نزدیک ترین ویرانه قابل توجه رومی به آنتالیا است که در لیست باید های هر گردشگر آنتالیا قرار دارد. این شهر حدود ۱۰۰۰ سال قبل از میلاد به عنوان یک اقدام دفاعی به منظور جلوگیری از گروه های دزدان دریایی در این قسمت از مدیترانه تاسیس شد.

  معرفی آلانیا

پرگا  “Perge City” یکی از شهرهای اصلی  Pamphilia در ۲ کیلومتری شمال روستای آکسو در  شرق آنتالیا و ۱۸ کیلومتری آنتالیا قرار دارد و نزدیک آبشار کورشونلو (به فاصله ۶ کیلومتر) واقع شده است.

جاهای دیدنی آنتالیا 5

کمر آنتالیا (Kemer)

کمر (Kemer) یا منطقه ی کمر آنتالیا یکی از شهرستان های (ilçe) استان آنتالیا (Antalya) است که در ۴۰ کیلومتری شهر آنتالیا و تقریبا ۷۰ کیلومتری لند آو لجندز آنتالیا، در سواحل مدیترانه واقع شده است.

  پارک جنگلی آتاتورک استانبول

منطقه یا شهرستان کمر آنتالیا تا اوایل دهه ۱۹۸۰ یک دهکده کوچک بود اما با امکاناتی که در ۲۰ سال اخیر در آن افتتاح شده و به واسطه داشتن بهترین سواحل ترکیه و سواحل پرچم آبی ترکیه به یکی از مهم ترین مراکز گردشگری این کشور و از بهترین جاهای دیدنی آنتالیا محسوب می شود.

همانطور که گفتیم منطقه کمر آنتالیا Kemer در حقیقت شهرستانی در کنار شهر آنتالیاست که جزو استان آنتالیا محسوب می‌شود. منطقه کمر آنتالیا به نسبت منطقه لارا فاصله‌ی بیشتری تا مرکز آنتالیا دارد و بر اساس سرشماری های انجام شده بیش از  ۲۴ هزار نفر در آن جا ساکن هستند.

کمر از یک سو رو به دریا و از یک سو به جنگل های سبز و زیبا منتهی می شود. ساحل منطقه کمر ساحلی پرچم آبی است. واژه پرچم آبی از سوی اتحادیه اروپا اعطا گردیده و درمعنای مناطقی که دارای سواحل پاک و تمیز هستند استفاده می شود. تور های انتالیا و خدمات فروانی که هتل های مجلل این شهر ارائه می دهند سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

جاهای دیدنی آنتالیا 6

آبشار کورشونلو آنتالیا (Kurşunlu Şelalesi)

آبشار کورشونلو در فاصله ۲۰ کیلومتری از شهر آنتالیا و در شهرستان آکسو (Aksu) واقع شده است. این آبشار یکی از انشعاب های رودخانه آکسو (Aksu River) است که در میان جنگلی از درختان کاج قرار گرفته و طبیعت قابل توجهی دارد. به همین دلیل، این مکان را به عنوان یک پارک ملی نامگذاری کرده اند.

با خودرو یا تاکسی می توانید در عرض ۲۰ دقیقه از آنتالیا به پارک ملی کورشونلو برسید. اجازه شنا و ماهیگیری در محوطه آبشار کورشونلو ممنوع است و بازدیدکنندگان تنها می تواند از آب و هوای خنک اطراف و چشم انداز زیبای آبشار لذت ببرند.

جاهای دیدنی آنتالیا 7

شهر باستانی ترمسوس (Termessos) آنتالیا

شهر باستانی ترمسوس از دیگر جاهای دیدنی آنتالیا و از مکان های تاریخی جذاب در شهر آنتالیا است. این مکان در حدود ۲۵ کیلومتری مرکز شهر آنتالیا قرار دارد. شهر تاریخی ترمسوس (Termessos) بر روی سطح کوهستانی واقع گردیده است و با درختان کاج و گیاهان نادر و فراوان احاطه شده است.

ترمسوس یکی از بهترین بناهای تاریخی حفاظت شده در ترکیه است و به دلیل مکان بکر خود، بسیار ساکت و آرام است. شهر باستانی ترمسوس توسط سولیم ها که در منطقه ی پسیدیه زندگی می کردند کشف شده است. برخی از مهم ترین بقایای این شهر شامل دیوارهای شهر، برج ها، جاده ی شاه، ورزشگاه، بازار، سالن تئاتر، آرامگاه ها، معابد، آب انبارها و سیستم زه کشی آن می باشد.

آمفی تئاتر بزرگ ۴۲۰۰ نفره که یک شاهکار معماری آن زمان و دوران هیلینیستیک بود و برخی از معابد و قبرستان های ساکنین شهر باستانی همچنین ورزشگاه بزرگ شهر که نشان دهنده اهمیت ورزش در آن دوره است.

جاهای دیدنی آنتالیا 8

سواحل زیبا و توریستی آنتالیا

اگر می خواهید بدانید که معروف ترین سواحل ترکیه در کدام شهرهای ترکیه است باید بگوییم که آنتالیا از اصلی ترین آن هاست. سواحل آنتالیا از زیبا ترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری آنتالیا بوده و دارای بیشترین سواحل پرچم آبی در ترکیه است.

در خود آنتالیا دو ساحل وجود دارد که یکی از آن ‌ها ساحل کنیالتی آنتالیا و دیگری لاراست. ساحل لارا که ترک ‌ها به آن «لارا پالجی» می‌گویند، ساحلی بسیار زیبا و تمیز است.

جاهای دیدنی آنتالیا 9

ساحل کنیالتی یک پارک آبی هیجان ‌انگیز دارد که پر از وسایل و اسباب ‌بازی‌ های آبی است و خوب است همراه بچه ‌ها به اینجا بروید. یک استخر هم دارد که دلفین ‌هایش برایتان هنرنمایی می‌کنند. این ساحل همچنین یک شهر کوچک دارد که ماکتی مینیاتوری از ترکیه است (همانند پارک مینیاتورک استانبول) و می‌توان تمام دیدنی‌ های ترکیه را با اندازه‌ ۲۵ برابر کوچکتر در آن دید.

جاهای دیدنی آنتالیا 10

از سایر پلاژها و سواحل دیدنی آنتالیا می توان به پلاژ کلئوپاترا، پلاژ اينجه کوم، پلاژ دئو، پلاژ اولاش، پلاژ سورگون و کورو پلاژ اشاره کرد.

جاهای دیدنی آنتالیا 11

غار کارائین آنتالیا (Karain Cave)

مورد بعدی از جاهای دیدنی آنتالیا و مکان های توریستی اطراف آن غار کارائین است. این غار تاریخی یک سایت باستان شناسی در فاصله ۲۶ کیلومتری شمال غرب آنتالیا است و اشیا یافت شده در آن سکونت انسان ها در هزاران سال قبل در کارائین را تایید نموده اند.

غار کارائین از قدیمی ترین سکونتگاه های انسان در آنتالیا به شمار می آید. این غار در ارتفاع ۴۳۰ متری از سطح دریا و در روستای Yağca واقع شده است. منطقه محافظت شده غار کارائین آنتالیا دارای آب و هوایی معتدل است و حتی در روزهای گرم تابستان نیز بازدیدکنندگان احساس خنکی می کنند.

با کشف قطعه ای از یک جمجمه نئاندرتال در غار کارائین حضور انسان از اوایل سن پارینه سنگی بین ۱۵۰ هزار تا ۲۰۰ هزار سال قبل تایید شده و محققان تداوم سکونت انسان در این غار را حدود ۲۵ هزار سال می دانند. تا کنون از این منطقه اشیا و آثار متعددی یافت شده که قدمت برخی از آنها به ۱۶۰ هزار سال قبل از میلاد مسیح می رسد.

جاهای دیدنی آنتالیا 12

موزه باستان شناسی آنتالیا (Antalya Museum)

موزه آنتالیا از معروف ترین موزه های ترکیه در این شهر است که در سال ۱۹۲۲ توسط یک معلم به نام سلیمان فیکری ارتن تاسیس شد. بعد از مسجد علاءالدین، از مناره ییولی که در شهر قدیمی قرار داشت به عنوان موزه استفاده می شد و ساختمان آن در سال ۱۹۷۲ به محل کنونی اش انتقال یافت.

این موزه هم اکنون فضایی به مساحت ۳۰ هزار متر مربع را به خود اختصاص داده است و دارای ۱۳ گالری شامل قسمت کودکان، گالری های ماقبل تاریخ، سفالگری، یافته هایی که این موزه و دانشگاه ها از طریق حفاری پیدا کرده اند، مجسمه خدایان، موزائیک ها، تندیس یا شمایل ها، مجسمه های سالن نمایش پرگه، تابوت، سکه، جواهرات و کلکسیون مردم شناسی می باشند.

جاهای دیدنی آنتالیا 13

مسجد ییولی مناره آنتالیا (Yivliminare Mosque)

مسجد ییولی مناره آنتالیا یا مسجد کنگره دار آنتالیا آنتالیا (YivliMinare Mosque) که Ulu Mosque هم نامیده می شود در میدان بندر کاله ایچی آنتالیا قرار گرفته است. این بنا در قرن ۱۳ ام و به دستور “سلطان علاالدین کی قباد سلجوقی” بنا شده که ۳۰ متر ارتفاع و ۹۰ پله دارد.

  صومعه سوملا ترابزون

مسجد ییولی مناره آنتالیا در گذشته کلیسا بوده و امروزه به عنوان مسجد استفاده می شود. موزه قوم نگاری در این بنا وجود دارد که شامل انواع ظروف آشپزخانه، گلیم، زیور آلات، لباس ها، چادرهای عشایری، گلدوزی، بافندگی، جوراب، کیف، چمدان و… است.

جاهای دیدنی آنتالیا 14

آکواریوم آنتالیا (Antalya Aquarium)

طراحی و استارت ساخت این مجموعه در سال ۲۰۱۱ میلادی آغاز گشت و درست بعد از ۲۶۰ روز تلاش بی وقفه با پایان رسیدن مراحل پایانی بلاخره در تاریخ ۱۵ آگوست ۲۰۱۲ میلادی بصورت رسمی به روی عموم مردم و علاقه مندان به حیات وحش داخل آب بازگشایی شد.

  کوه نمرود جاذبه ای اسرار آمیز

می توانید بعد از گردش در ۴۰ آکواریوم موضوعی که در اینجا تعبیه شده به بزرگترین تونل آکواریومی جهان با طول ۱۳۱ متر و عرض ۳ متر برسید که بسیار لذت بخش و شگفت انگیز است. آکواریوم آنتالیا با عنوان یکی از وسیع ترین مجموعه های آکواریومی در جهان و به عنوان یکی از بهترین مکان ها و جاهای دیدنی آنتالیا و حتی ترکیه شناخته می شود که توانسته سرگرمی، آموزش و الهام را یک جا به عموم مردم ارائه دهد.

جاهای دیدنی آنتالیا 15

دریاچه اویماپینار یا دریاچه سبز (Yeşil Göl)

دریاچه اویماپینار یکی دیگر از جاهای دیدنی آنتالیا است که هنگام گشت و گذار در این شهر حتما از آن دیدن کنید. محلی های آنتالیا به این دریاچه، دریاچه سبز (Yeşil Göl) هم می گویند و علت اصلی معروف بودن آن به دلیل تورهای کشتی است که در این دریاچه زیبا برگزار می شوند. این منطقه همچنین برای کسانی که می خواهند کمپ کنند نیز مکانی عالی محسوب می شود.

قیمت تورهای کشتی در یشیل گول متوسط ۲۰۰ تا ۲۵۰ لیر است. هنگامی که گردش و تور کشتی تان به پایان رسید می توانید در رستوران های شیک و محلی دریاچه سبز انواع ماهی های محلی آن جا را هم امتحان کنید.

جاهای دیدنی آنتالیا 16

ساحل کاپوتاش (Kaputaş)

همانطور که می دانید شهر ساحلی و توریستی آنتالیا در جنوب ترکیه و در سواحل مدیترانه واقع شده است. اگر تصمیم دارید به آنتالیا سفر کنید، بهتر است ابتدا به سراغ تله کابین آنتالیا بروید. ساحل کاپوتاش (Kaputaş) نیز مانند سایر سواحل ترکیه و شهر آنتالیا جذابیت خاص خودشان را دارند و از اصلی ترین جاهای دیدنی آنتالیا محسوب می شوند.

هنگامی که تغییر رنگ ساحل کابوتاش از رنگ سبز به آبی را مشاهده کنید عملا عاشق این پلاژ خواهید شد. این پلاژ دست نخورده یکی از زیباترین پلاژهای طبیعی ترکیه و جهان محسوب می شود. ساحل کابوتاش یا کابوتاس در بین دو شهرستان آنتالیا به نام های کاش و کالکان واقع شده است. برای دسترسی به این ساحل زیبا تقریبا باید ۲۰۰ پله پایین بروید تا به ساحل کابوتاش برسید.

جاهای دیدنی آنتالیا 17

سایت باستان شناسی آریکاندا (Arykanda)

آریکاندا یک مکان تاریخی و یکی دیگر از جاهای دیدنی آنتالیا است. سایت باستان شناسی آریکاندا آنتالیا توسط محققی به نام چارلز فلوز کشف شد که برای مدت طولانی در یک منطقه جنگلی پنهان شده بود. سایت باستان شناسی آریکاندا (Arykanda) در داخل مرزهای شهرستان فنیکه (Fenike) در استان آنتالیا واقع شده است و یکی از جاهای پرطرفدار توریستی آنتالیا نیز محسوب می شود. از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۹:۳۰ می توانید از این مکان بازدید کنید.

جاهای دیدنی آنتالیا 18

آبشار ماناوگات (Manavgat Şelalesi)

یکی دیگر از جاهای دیدنی آنتالیا که حجم زیادی از گردشگران را هم به خود جذب می کند آبشار ماناوگات (Manavgat Şelalesi) آنتالیا است. این آبشار زیبا در شهرستان ماناوگات (Manavgat) آنتالیا قرار دارد و از صخره ای به ارتفاع ۴-۵ متر به سمت پایین سرازیر می شود. بازدیدکنندگان از این آبشار همه روزه از ساعت ۷:۳۰ تا ۲۲ می توانند با پرداخت ۶ لیر از این آبشار زیبا دیدن کنند.

جاهای دیدنی آنتالیا 19

رودخانه دیم (Dim çayı)

رودخانه دیم (Dim çayı) مورد بعدی از جاهای دیدنی آنتالیا است. دیم رودخانه ای است در اطراف آنتالیا، شهر آلانیا که به طرف دریای مدیترانه در جریان است. این رودخانه نقش بسزایی در سر سبزی محیط اطرافش دارد و آب و هوای مطبوعی را ایجاد نموده است؛ به طوری که افراد زیادی برای گذراندن اوقات فراغت و رهایی از شلوغی شهر به این منطقه می آیند و ساعاتی را در این طبیعت زیبا می گذرانند. از این رو، این منطقه مورد توجه تورهای گردشگری ترکیه، به ویژه تور آلانیا قرار دارد.

غار زیبای دیم (Dim)، استالاگتیت های غاری در کوه تاروس (Taurus) یا سدّ با شکوه دیم، از جمله اماکن اطراف رودخانه دیم چای هستند. رودخانه دیم چای در حال حاضر بزرگ ترین منبع آب شیرین و آب آشامیدنی برای منطقه است و سدّی که بر روی این رودخانه ساخته شده است، برق منطقه را تأمین می کند.

جاهای دیدنی آنتالیا 20

تله کابین الیمپوس (Olympos Teleferik)

تله کابین الیمپوس (Olympos Teleferik) در ۵۰ کیلومتری مرکز شهر آنتالیا و در شهرستان کمر آنتالیا واقع شده است. تله کابین الیمپوس در سال ۲۰۰۷ در داخل پارک ملی بیداغلاری آنتالیا (Beydağları Milli Park) توسط یکی از شرکت های پیشگام و معروف در این حوزه یعنی DOPPELMAYR/GARAVENTA تاسیس شده است. تله کابین الیمپوس از زمان تاسیس سالانه نزدیک ۳۵۰ هزار توریست و گردشگر را در دل کوه تاهتالی آنتالیا میزبانی می کند.

بالاترین ایستگاه تله کابین آنتالیا که یکی از معروف ترین و بلندترین تله کابین های ترکیه است، از سطح دریا (پایین ترین ایستگاه) نزدیک ۲۳۵۶ متر ارتفاع دارد و تله کابین فاصله بین این دو ایستگاه را در ۱۰ دقیقه می پیماید.

سفر با تله کابین الیمپوس آنتالیا با ورود به داخل کابین های پانورامایک و مجهز به شیشه های سرتاسر و بزرگ شروع می شود که می تواند تا ۸۰ نفر را در خود جای دهد. ماجراجویی در حدود ۱۰ دقیقه طول می کشد و در طول مسیر از ایستگاه پایینی و اول تله کابین که در ارتفاع ۷۲۶ متری از سطح دریا قرار دارد شروع شده و شما را به ارتفاع ۲۳۶۵ متری از سطح دریا منتقل می کند.

جاهای دیدنی آنتالیا 21

جاذبه های گردشگری آنتالیا در یک نگاه

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان 118 ترکیه شماره واتساپ خود را وارد کنید

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید:

اگر نظر و یا تجربه ای در مورد موضوع این مقاله دارید، لطفا با همه به اشتراک بگذارید.


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پیش از تماس با ما این موارد را در نظر بگیرید:

  1. با این شماره تنها جهت خرید و اجاره ملک در ترکیه تماس بگیرید. 
  2. امکان پاسخگویی در روزهای یکشنبه وجود ندارد.
  3. لطفا پیغام خود را به صورت متن یا پیام صوتی ارسال نمایید و از تماس صوتی خودداری کنید.
  4. این خانه ممکن است به فروش رفته و یا اجاره داده شده باشد، اما موارد مشابه همواره موجود است.
  5. ما در استانبول اروپایی، شهر آلانیا و آنتالیا فعال هستیم.

دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی

در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی توسط وکیل مجموعه ما دارید، می توانید از طریق لینک زیر وارد واتساپ شده و وقت مشاوره دریافت نمایید. 

×