Skip to content

شرکت های ساختمانی معروف در ترکیه

 شرکت های ساختمانی در ترکیه

طی سال های گذشته بازار املاک و مستغلات در ترکیه با حضور و پیشرفت بسیاری از شرکت های ساخت و ساز رشد کرده است. مراحل پروژه های مسکونی در ترکیه شامل موارد زیر است:

 • تعهد شرکت ساختمانی به طرح های ارسالی توسط شرکت طراحی پروژه
 • تهیه مواد با کیفیت متناسب با پروژه از قبیل سیمان، مرمر، کاشی، آهن و شیشه بسته به نوع طراحی آن، زیرا کیفیت مواد باعث می شود تا در برابر عوامل آب و هوایی مانند باران و برف مقاوم باشد.
 • تعهد به مهلت تحویل پروژه (البته باید بدانید که قانون ترکیه تا سه ماه تأخیر در هر سال را در تحویل پروژه قانونی کرده و این قانون به این دلیل است که به دلیل عوامل آب و هوایی که گاهی اوقات کار را دشوار می کنند، ممکن است این تاخير اتفاق بیوفتد.)
 • سرمایه گذاری شرکت ساخت و ساز را در هر نوع ملک تا پایان نهایی پروژه همراهی می کند.

در ادامه لیست ۱۲ شرکت ساختمانی معروف ترکیه را برای شما آماده کرده ایم:

شرکت های ساختمانی معروف در ترکیه 1

شرکت عمرانی GAP

شرکت عمرانی GAP که امروزه در بین شرکت های پیمانکاری معتبر و معروف دنیا از آن یاد می شود، در سال ۱۳۷۵ تاسیس گردید. مرکز اصلی این شرکت در استانبول بوده و همزمان در۳ قاره مختلف دارای پروژه های در حال اجرا می باشد. شرکت عمرانی GAP با در اختیار داشتن کادر مدیریت حرفه ای که هر کدام از این افراد در جاهای مختلف دنیا در پروژه های داخلی و خارجی معتبر و بزرگی مشارکت داشته اند امروزه با توان و علم بروز خود، آینده را طراحی و ترسیم می کنند. شرکت عمرانی GAP که یکی از شرکت های پیمانکاری ارجح در زمینه پروژه های زیر ساخت، مسکونی و کارخانجات صنعتی می باشد پیشرو در استفاده از آخرین و مدرن ترین فن آوری ها بوده که در عین حال اصل احترام به طبیعت را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرکت عمرانی GAP بالاخص در مناطق دشوار که مجری پروژه هایی نیز بوده کار خود را مطابق قرارداد و در زمان مورد توافق، بدون کم و کاستی در کیفیت تحویل داده است. این شرکت ایمنی و سلامتی کارکنان و کارگران خود را در صدر امور قرار داده و بدین ترتیب تا کنون بیش از ۲۰ میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه و موفق را در کارنامه خود دارد. این شرکت به عنوان یک شرکت بین المللی معتبر افتخار کار در ۳ قاره مختلف را داشته که از این بین می توان به کار در کشور های ترکیه، ترکمنستان، عراق، قطر و عربستان سعودی اشاره نمود. این شرکت در سال ۱۳۸۵ تا کنون بصورت مستمر در لیست ENR توانسته جایگاه خود را در بین شرکت های معتبر و با پرستیز بالاتی دنیا حفظ کند.

شرکت های ساختمانی معروف در ترکیه 2

نف – Nef Group

Nef یک نام تجاری املاک و مستغلات است که متعلق به تیمور هولدینگ (Timur Holding) است. نف از سال ۲۰۱۰ ارزیابی كوچكترین مناطق را با هدف طراحی فضاهای مناسب زندگی برای افراد انجام داده است و در مدت زمان كوتاهی در این مسیر با این هدف، کارهای بسیار خوبی انجام داده است. نف (Nef) در ترکیه و کلان شهرهای بزرگ شش کشور جهان به منظور تجزیه و تحلیل نیازها به همراه کادر ماهر خود مشغول انجام تحقیقات مختلف با موسسات است و با در نطر گرفتن انتظارات مخاطبان، هدف بهینه کار را طراحی می کنند.  نف (Nef) که یکی از شرکت های برتر املاک و مستغلات جهان است، همزمان با ۴ شرکت که جزو ۱۰ شرکت برتر و معروف معماری جهان هستند کار می کند و طراحی را با بهترین جزئیات از سوئیچ های برقی تا به دستگیره های درها و همچنین نمای داخلی و خارجی در اولویت قرار می دهد.

شرکت های ساختمانی معروف در ترکیه 3

بیشتر بدانید:

هلدینگ سابانجی (Sabanci) بزرگترین هلدینگ ترکیه

هلدینگ سینپاش – Sinpaş Holding

Sinpaş GYO در سال ۲۰۰۷ با هدف تحقق اصول مدیریت شرکت های بزرگ Sinpaş تأسیس شد که از سال ۱۹۷۴ بر پایه مبانی تخصص، اعتماد، کیفیت، اصالت، طبیعت و عشق به انسان در بخش ساخت و ساز توسعه یافته و سرمایه خود را گسترش داده است. در طول تأسیس Sinpaş GYO ، برخی از پروژه های در حال انجام Sinpaş با نام Sinpaş Yapı ادامه یافت و پروژه های مختلفی نیز محقق شد. در کلیه پروژه هایی که تا به امروز توسط هر دو شرکت اجرا شده است، اولویت اول ارائه زیستگاه های طبیعی سازگار با محیط زیست و در هم آمیختن با رنگ آبی و سبز است تا آینده خوبی را برای کودکان رقم بزند. هر پروژه به ترتیب با مفهوم، معماری، چشم انداز و تقویت های اجتماعی تفسیر می شود و ارزش منطقه ای که در آن قرار دارد؛ از آنجا که با محیط خود هماهنگ است را افزایش می دهد. هدف هولدینگ Sinpaş این است که اصول و ارزش های خود را حفظ کرده و توان دو شرکت را ادغام کند که زیر یک چتر به موفقیت های روز افزون دست پیدا کند.

شرکت های ساختمانی معروف در ترکیه 4

هولدینگ سوریاپی – SURYAPI

از آنجا که SURYAPI در سال ۱۹۹۲ فعالیت خود را شروع کرد، بسیاری از پروژه های معتبر را با موفقیت تحقق بخشید و یک هویت پیشگام در این بخش به دست آورد. SURYAPI در بخش ساخت و ساز به عنوان یک شرکت موفق و شناخته شده است. این شرکت به انجام کارهایی از قبیل توسعه محصول از مرحله پروژه، ساخت و سازهای معماری و تولیدی و با کیفیت بالا، برنامه ریزی پروژه های اداری و MALL ، مدیریت املاک مسکن و مدیریت دست دوم می پردازد و در این بخش جزو پیشگامان این صنعت است. هدف SURYAPI این است که با سرمایه گذاری در آینده و با هدف اضافه کردن ارزش های ماندگار به جامعه ای که در آن زندگی می کنیم شرایط ایده آل برای زندگی را ایجاد کند. این شرکت در حالی که رشد مداوم خود را در بخش ساخت و ساز حفظ کرده، در بخش انرژی نیز که از سال ۲۰۰۷ شروع کرده است، به موفقیت های زیادی رسیده است.

شرکت های ساختمانی معروف در ترکیه 5

شرکت توکی – Toki

شرکت توکی، یک شرکت ساخت و ساز مسکن دولتی در ترکیه است. این شرکت براساس یک استراتژی بلند مدت تاسیس شده است که هدف آن تأمین مسکن برای افراد کم درآمد و متوسط از طریق مشارکت یکپارچه با بخش خصوصی است. توکی همچنین در حال بازسازی بناهای تاریخی می باشد.

هلدینگ تاهینجی اوغلو – Tahincioğlu Holding

تاهینجی اوغلو (Tahincioğlu) گروهی از شرکت هاست که به عنوان یک شرکت توسعه و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تحت هلدینگ Tahincioğlu  فعالیت می کند. این نام یکی از نام های مطرح ترکیه در صنعت املاک و مستغلات، به ریاست Ozcan Tahincioğlu  است و علاوه بر ساخت و توسعه هتل های لوکس، به پروژه های خرده فروشی، اداری، مسکونی و مرکز خرید نظارت می کند. مساحت کل ساخت و ساز پروژه های تکمیل شده توسط Tahincioğlu  تا به امروز بیش از ۲ میلیون متر مربع را پوشش می دهد. شرکت ساختمانی Nida Tahincioğlu Construction كلية الزامات قراردادی این پروژه ها را برآورده می کند. از جمله پروژه هایی که به نماد های این شرکت تبدیل شده است می توان به برج پالادیوم، مرکز خرید پالادیم آتاشهیر، مرکز خرید پالادیوم آنتاکیا، نید کوله كوزيتاچ، نیدکوله گزتپه، سوئيس بوتیک بیوچ Efes و مرکز کنگره اشاره کرد. در حال حاضر شرکت Tahincioğlu در حال تکمیل پروژه های Nidapark Başakşehir، Nidapark Seyantantepe و Nidakule Ataşehir است و مراحل پایانی پروژه ها را می گذراند. این پروژه ها نامزدهای دریافت گواهی طلا LEED هستند.

شرکت های ساختمانی معروف در ترکیه 6

شرکت کنوت – Konut

Emlak Konut یکی از بزرگترین شرکت های توسعه املاک و مستغلات در ترکیه است. در سال ۱۹۵۳ به عنوان شرکت تابعه بانک Einlak تاسیس شد. Emlak Konut در تلاش است تا بسته به نیاز مصرف کننده گامی در آینده بردارد و به دنبال گسترش دادن املاک و مستغلات خود از طریق خرید زمین در مقیاس بزرگ است.

شرکت آغااوغلو – Ağaoğlu

آغااوغلو (Ağaoğlu) ساخت و ساز را از سال ۱۹۸۱ از طریق شرکت ساختمانی آکدنیز آغاز کرد و با تلاش کار خود را ادامه داد تا اینکه به گروه معروف شرکت هایی در زمینه ساخت و ساز تبدیل شد. شرکت Ağaoğlu تا به امروز بیش از ۳۰ هزار آپارتمان ساخته و آن را به یکی از برجسته ترین شرکت های ساختمانی در ترکیه تبدیل کرده اند.

شرکت های ساختمانی معروف در ترکیه 7

شرکت ماریاپی – Mar Yapi

شرکت مار یاپی، در پنج سال گذشته به ویژه در استانبول، ساختمان هایی با سبک معماری مدرن و هماهنگ با طبیعت را ساخته است. مار یاپی به خاطر لوکس بودن پروژه های مسکونی و سرمایه گذاری مشهور است. این شرکت با مفهوم مدرن طراحی معماری، پروژه هایی را با امکانات تفریحی برای افزایش استاندارد های کیفیت می سازد.

شرکت اوزیورتلار – Ozyurtlar

در سال ۱۹۹۰، گروه Ozyurtlar در یک فروشگاه مصالح ساختمانی در منطقه Esenyurt در استانبول تأسیس شد که با فروش مصالح ساختمانی وارد دنیای تجارت شد و در طی ۲۵ سال به تکامل خود ادامه داد تا اینکه با داشتن یک خانه به رويا ۴۰ هزار نفر واقعیت بخشد. با تشکر از کارکنان متخصص آن گروه Ozyurtlar  با ایجاد یک ساختار سازمانی بسیار کارآمد با کارگران و کارمندانی که به دنبال دستیابی به رضایت مشتری با استانداردهای بالا و حفظ کیفیت خدمات خود هستند، درصدد کمک به پیشرفت اقتصاد ترکیه است.

شرکت های ساختمانی معروف در ترکیه 8

شرکت آرتاش – Artaş

گروه Artaş که در سال ۱۹۷۷ توسط سليمان Cetinsaya تأسیس شد و بیش از ۴۰ سال دانش و تجربه در صنعت ساخت و ساز دارد. این گروه در بخش املاک و مستغلات و گردشگری فعالیت می کند. این شرکت یکی از پیشگامان برند سازی در بازار مسکن از طریق نام تجاری خود “Avrupa Konutlari” می باشد. این شرکت در مجموع ۱۸ هزار و ۵۰۰ خانه با دو شرکت Avrupa Konutlari توسط سرمایه گذاری های مشترک تولید کرده و تحویل داده است.

گروه Artaş همچنین در بخش صنعت جهانگردی، پروژه های مرکز خرید و هتل سازی را انجام داده است. این شرکت ۵ مرکز خرید و ۵ پروژه هتل شامل پروژه های مختلط و مستقل را به اتمام رسانده است. این گروه که عملکرد موفقی در زمینه های مدیریت کسب و کار دارد ، در پروژه های هتلی که خود ساخته، مدیریت تجاری آن را نیز متقبل می شود. این گروه با تجربه بیش از ۴۰ سال در این زمینه و به پایان رساندن آثار خود به نمادی از کیفیت و اعتماد تبدیل شده است.

شرکت کاردن – Karden

شرکت ساختمانی کاردن در سال ۲۰۰۲ در استانبول تأسیس شد و با پروژه های موفق که به اجرا درآورد، به یک برند معروف و پیشرو در بخش ساخت و ساز تبدیل شد. فعالیت های این شرکت با ساختمان های صنعتی آغاز شد و سپس متنوع گردید و به منطقه گسترده ای از قبیل پروژه های مسکن، مراکز تجاری، مراکز خرید، کارخانه ها، مدارس، بیمارستان ها، تأسیسات صنعتی، مسکن انبوه، ویلاها، سازه های فلزی، نیروگاه ها، زیرساخت ها و کارهای محوطه سازی تبدیل شده است. شرکت ساختمانی کاردن با هدف زندگی راحت و مدرن با معماری زیبایی شناسی بوجود آمده است و دائما در حال توسعه و پیشرفت می باشد.

شرکت های ساختمانی معروف در ترکیه 9

در همین راستا جا دارد گرانترین و ارزانترین محلات استانبول برای خرید و فروش، اجاره، ساخت و ساز یا زندگی را بشناسید که خوشبختانه ما در مطالبی جداگانه به بررسی این موضوعات پرداخته ایم.

اشتراک گذاری این مطلب
پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید:

1 نظر

 1. شرکتای ساختمانی ترکیه خیلی خفن هستن تو دنیا شناخته شدن بعضیاشون

  1+

افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پیش از تماس با ما این موارد را در نظر بگیرید:

 1. لطفا با این شماره تنها جهت خرید و اجاره ملک در منطقه باهچه شهیر و غرب استانبول اروپایی تماس بگیرید و در صورت نیاز به مشاوره در خصوص سایر زمینه ها از دکمه مشاوره فوری بالای صفحه استفاده نمایید.
 2. امکان پاسخگویی در روزهای یکشنبه وجود ندارد.
 3. لطفا پیغام خود رو به صورت متن یا پیام صوتی ارسال نمایید و از تماس صوتی خودداری کنید.
 4. این خانه ممکن است به فروش رفته و یا اجاره داده شده باشد، اما موارد مشابه همواره موجود است.

دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی

لطفا توجه داشته باشید در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره رایگان، همانند ویدئو های موجود در صفحه مشاوره حقوقی می باشید، تنها از طریق صفحه اینستاگرام ما و یا این لینک در واتساپ سوالات خود را مطرح نمایید. 

در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی توسط وکیل مجموعه ما دارید، میتوانید از طریق لینک زیر وارد واتساپ شده و وقت مشاوره دریافت نمایید.