Skip to content

خرید لباس مجلسی از استانبول

خرید لباس مجلسی از استانبول 18

خرید لباس مجلسی از استانبول می ‌تواند یکی از آن خریدهای سخت و البته پرهیجان باشد. در این شهر اغلب مردم چندین روز را  به خرید لباس مجلسی از استانبول اختصاص می‌دهند تا مطمئن شوند برحسب بودجه‌ شان بهترین خرید را انجام داده ‌اند یا چیزی که دقیقا می خواهند را پیدا کرده اند یا خیر.

خرید لباس عروس از استانبول یا خرید لباس مجلسی زنانه از استانبول هم که داستانی جدا از همه لباس ‌ها دارد. همه خانم ها و دختران دوست دارند که زیباترین لباس ممکنه را در عروسی ها به تن کنند و خاص ‌ترین مهمان یا زیباترین عروس جهان باشند. در ادامه ما شما را در خرید لباس مجلسی از استانبول راهنمایی خواهیم کرد و بهترین مناطق برای خرید لباس مجلسی زنانه در استانبول را به شما معرفی خواهیم نمود.

محله معروف نیشانتاشی در استانبول

خرید لباس مجلسی از استانبول

همان‌ طور که می‌دانید استانبول و در کل کشور ترکیه در زمینه لباس یکی از بهترین ‌های جهان است. شهر بزرگی مانند استانبول به ‌هیچ‌ عنوان در زمینه خرید لباس عروس و مجلسی چیزی از بهترین شهرهای جهان کم ندارد. می ‌توان گفت با توجه به امکان خرید ارزان، این شهر از بیشتر بهترین‌ ها در این زمینه به ‌صرفه و بهینه نیز هست.

می‌توانید در استانبول هر لباسی که دوست دارید را پیدا کنید. تنها باید بدانید که به کدام منطقه و کدام فروشگاه و کدام مغازه سر بزنید و به دنبال چه چیزی بگردید. لازم به ذکر است که هنگام خرید لباس مجلسی از استانبول حتما کلمه آبیه (Abiye) را به خاطر بسپارید، «آبیه» به معنی لباس مجلسی و مراسم است. به عنوان مثال از وبسایت هپسی بورادا ترکیه (اینجا) می توانید انواع اقسام مدل از لباس های آبیه را مشاهده کنید.

خرید لباس مجلسی از استانبول

خرید لباس مجلسی از عثمان بی و نیشان تاشی

به طور کلی خیابان عثمان بی یکی از خیابان های مورد علاقه و محبوب خانم های باکلاس و شیک پوش است. این خیابان بهترین مراکز خرید لباس مجلسی از استانبول را داراست و بهترین لباس های عروس در استانبول، لباس های شب و لباس های دعوت های شبانه تان را به راحتی در اینجا می توانید پیدا کنید (البته با قیمت و کیفیت بالا). این خیابان همچنین وسایل نقلیه از جمله ایستگاه قطار نزدیک نیز داشته و تنها فاصله کمی تا میدان تکسیم و هتل های نزدیک میدان تکسیم دارد.

اما محله شلوغ نیشانتاشی که داخل آن خیابان های با کلاس بسیاری از جمله روملی، تشویکیه، عبدایپکچی، والی کوناغی بوده و بهترین مراکز خرید لباس مجلسی از استانبول را نیز می توانید در این خیابان ها پیدا کنید. خیابان نیشان تاشی استانبول یکی از بهترین خرده فروشی های لوکس شهر و بروزترین مراکز خرید از شعبه های بین المللی جهان را دارد.

خرید لباس مجلسی از استانبول 1

نیشان تاشی علاوه بر داشتن مغازه ‌های بسیار شیک لباس زنانه در استانبول دسترسی خوبی هم دارد. کافیست از میدان تاکسیم به سمت خیابان عثمان ‌بی حرکت کنید. در مسیر از هر کس بپرسید شما را راهنمایی خواهد کرد. نیشان ‌تاشی یکی از محله ‌های معروف استانبول و از گرانترین محله های استانبول برای خرید است.

حدود قیمت ‌ها بسته به نوع لباسی که انتخاب می‌کنید (باز یا بسته، بلند یا کوتاه و کار دست یا تولید عمده) متفاوت است. حتما در رنج قیمت زیر ۱۰۰۰ لیر می ‌توانید لباس شیک پیدا کنید، اما اکثر قیمت‌ها بالای ۱۰۰۰ لیر هستند. بعضا در مسابقه دویا دویا مدا ترکیه هم مشاهده می کنیم که شرکت کننده ها خرید های خود را از محله نیشانتاشی انجام می دهند.

خرید لباس مجلسی از استانبول 2

خرید لباس مجلسی از خیابان بغداد استانبول

یکی دیگر از بهترین مراکز برای خرید لباس مجلسی از استانبول خیابان بغداد (Bağdat Avenue) است. این خیابان در قسمت آسیایی شهر استانبول قرار گرفته که مرکز بهترین بوتیک ها، مراکز خرید ارزان استانبول، پاساژها و مراکز خرید استانبول است. در خیابان بغداد استانبول می توانید لباس های مجلسی و زنانه زیبایی را با قیمت مناسب پیدا کنید. خیابان بغداد در استانبول از کیزیل توپراک (Kiziltoprak) در منطقه کادیکوی استانبول شروع شده و تا جویزلی (cevizli)، به موازات دریای مرمر ادامه دارد.

  برند پنتی (Penti)

برای رسیدن به خیابان بغداد می توانید از میدان تکسیم (Taksim) با استفاده از اتوبوس های این منطقه وارد کادیکوی شده و سپس با ون به این خیابان برسید. همینطور شما می توانید از لنج و یا کشتی برای رسیدن به کادیکوی استفاده کرده و بعد با ون به بغداد رسیده و از خرید خود لذت ببرید.

خرید لباس مجلسی از استانبول 3

خرید لباس مجلسی از باکیرکوی استانبول

یکی از پرطرفدارترین خیابان های استانبول، باکرکوی (Bakırköy) بوده که جزو مناطقی است که دسترسی بسیار خوبی دارد. باکیرکوی به بهشت لباس های شیک و باکلاس استانبول معروف است. در این منطقه به دلیل ازدیاد پاساژها و مراکز خرید مدرن، می توانید هر لباسی را با قیمت های مناسب و خوبی بخرید. همینطور توصیه می کنیم بازار یرآلتی چارشی (yeralti carsi) در این منطقه را از دست ندهید. این بازار یکی از بهترین و البته قدیمی ترین بازارهای خرید لباس مجلسی در استانبول می باشد.

  معرفی مراکز خرید وان

در اطراف میدان مغازه ‌های متنوع فروش لباس مجلسی را خواهید دید. در باکرکوی برای هر بودجه ‌ای لباس مجلسی و شیک موجود است. از قیمت‌ های بالا گرفته تا لباس ‌هایی که قیمت ‌شان مناسب ‌تر است. سه مغازه متفاوت و جذاب در باکرکوی اِجرین آبیه (Ecrin Abiye)، لباسفروشی زنانه رعنا (Rana Abiye) و هلین (Helin Abiye) است. برای پیدا کردن این مغازه ‌ها کافیست از پله ‌های بازاری که زیر خیابان قرار گرفته (Yeralti Carsi) پایین بروید. هر سه این مغازه ‌ها در این بازار هستند.

خرید لباس مجلسی از استانبول 4

باکیرکوی، پر از مراکز خرید لباس مجلسی است. توصیه می کنیم از شیرین اِولَر نیز خرید کنید و حتما سر بزنید؛ شیرین اِولَر زیاد معروف نیست اما لباس ‎های مجلسی شیک و متفاوتی دارد. حدود قیمت ‌ها در باکرکوی از ۴۰ لیر تا بالای ۶۰۰ – ۷۰۰ لیر است. در باکرکوی اگر می‌ خواهید لباسی شیک و البته لوکس را با قیمتی مناسب پیدا کنید، سری به مزون آشکین گوکسو (Abiyeler) بزنید. با پرداخت حدود ۱۵۰۰ لیر می‌ توانید لباس‌ های بسیار شیکی بخرید. معمولا مشتریان این مغازه کسانی هستند که برای مجلس نامزدی ‌شان لباس می‌خرند.

خرید لباس مجلسی از استانبول 5

خرید لباس مجلسی از فاتیح استانبول

یکی از بهترین مراکز برای خرید لباس مجلسی در استانبول مغازه ‌ها و بازار عمده پوشاک استانبول در منطقه فاتیح است. محله فاتیح در بخش اروپایی استانبول قرار داشته و مراکز خرید عمده در این منطقه زیاد هستند. در فاتیح علاوه بر مراکز خرید لباس مجلسی و زنانه می توانید از مراکز خریدی برای لباس بچگانه، کیف و کفش زنانه و مردانه، لباس عروس و … دیدن کنید. در این منطقه می توانید بیشترین خریدی که نیاز دارید را انجام داده و روی آن حساب کنید.

این منطقه برای خرید لباس های عروسی هم مشهور بوده و بسیاری از مردم ترکیه و گردشگران این شهر علاوه بر بازدید از جاهای دیدنی استانبول، دیدن این منطقه را هم در برنامه روزانه شان قرار می دهند و برای اینگونه خرید ها به این منطقه مراجعه می کنند تا با هزینه مناسب بهترین خریدها را انجام دهند.

خرید لباس مجلسی از استانبول 6

بخشی از این خیابان همچنین به فروش لباس‌ های لوکس و بسیار شیک معروف است. اگر به شما بگوییم لباس‌ ها در حد لباس ‌های مد در پاریس هستند، اشتباه نکرده ‌ایم. مغازه ‌ای بسیار معروف در فاتیح وجود دارد که متعلق به یکی از برترین طراحان لباس ترکیه چنگیز آکتُرک است. لباس‌های فوق ‌العاده شیک و متنوعی می‌ توانید از مغازه چنگیز آکتُرک (از اینجا) بخرید.

  برند زارا |Zara

قیمت لباس ‌ها در خیابان فاتح از ۵۰۰ -۱۰۰۰ لیر شروع می ‌شود. از لباس ‌های بسیار ساده و شیک گرفته تا لباس ‌های شب و مجلسی فوق ‌العاده زینتی که کار دست هستند، همه لباس ها را می ‌توانید در خیابان فاتح بیابید. یک نکته را که باید در خرید لباس مجلسی و عروس در ترکیه به خاطر داشته باشید این است که کیفیت لباس و کار دست بودن آن، تاثیر زیادی روی قیمتش دارد.

خرید لباس مجلسی از استانبول 7

در خیابان فاتح مغازه ‌ای با نام اثَر (@esergiyim) وجود دارد که با رفتن به طبقه دوم آن می‌توانید لباس ‌های روز و نسبتا کوتاه را پیدا کنید. قیمت این لباس‌ها بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ لیر است. در طبقه پایین، لباس‌ های بلند، باز یا بسته و ساده را می‌توانید پیدا کنید که البته قیمت‌شان از ۱۰۰۰ لیر شروع می‌ شود.

  استانبول مال، مرکز خرید مدرن و بزرگ در ترکیه

همین که به خیابان فاتح برسید، مغازه ‌ها و مزون‌ های کنار هم را به راحتی پیدا خواهید کرد. برای پیدا کردن خیابان فاتح از گوگل مپس (Google Maps) استفاده کنید. ترموا، تاکسی های استانبول، تاکسی های اینترنتی ترکیه، اتوبوس و مترو استانبول همگی وسایلی هستند که شما را به خیابان فاتح می‌رسانند.

خرید لباس مجلسی از منطقه کادیکوی استانبول

 در کادیکوی، “پاساژ اُپرا” مغازه ‌هایی با لباس‌ های شیک مجلسی و معروف است. حدود قیمت لباس‌ها بین ۴۰۰ تا ۸۰۰ لیر است. در مغازه «رُج کوستوم» می‌توانید لباس‌های متنوعی با حدود قیمت ۴۰۰ تا ۶۰۰ لیر پیدا کنید. قبل از رسیدن به پاساژ اپرا هم در کادیکوی مغازه‌ های دیگری خواهید یافت که می توانید از آن ها هم دیدن کنید.

خرید لباس مجلسی از استانبول 8

خرید لباس عروس از استانبول

اگر قصد خرید لباس عروسی دارید، یا شاید اگر تاجر لباس عروس هستید؛ در هر صورت، استانبول یکی از گزینه ‌های شما برای خرید می‌تواند باشد. برای خرید لباس عروسی در استانبول به منطقه فاتح این شهر بروید. خیابان فوزی پاشا (fevzi pasa) در این منطقه پر از مغازه ‌های لباس عروسی است که دست ‌تان را برای خرید باز می‌گذارد. کیفیت لباس‌ها و به همین نسبت قیمت آن‌ها بالاست. با مترو به سمت ایستگاه فاتیح بروید؛ سپس ۵۰۰ متر به سمت راست پیاده‌ روی کنید تا به مقصد برسید.

خرید لباس مجلسی از استانبول 9

خرید لباس از سایت های اینترنتی ترکیه

اگر به دنبال یک فروشگاه آنلاین معتبر برای خرید لباس مجلسی از استانبول هستید حتما یک سر به سایت ترندیول ترکیه برنید. ترندیول محصولات بیش از ۱۰۰ شرکت و تولیدکننده ترک و غیر ترک را به فروش می‌رساند و از این بابت تبدیل به یک توضیع کننده بزرگ پوشاک و لباس شده است. سایت ترندیول با حراجی های استثنایی خود از محصولات این فروشگاه‌ها وسایر برندهای شناخته شده، توانسته جایگاه نخست سایت‌های حراجی این کشور را کسب کند.

ترندیول ترکیه تقسیم ‌بندی‌های متفاوتی برای اجناس خود مانند مد و فشن (پوشاک مردانه، زنانه، بچه‌گانه)، وسایل الکتریکی، وسایل خانه، انواع مبلمان، آرایشی بهداشتی و … را دارد که می‌توان از هر جا سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. جالب است بدانید، سایت ترندیول ترکیه سالانه بیش از ۲۰۰ میلیون محصول را به دست مشتریانش می‌رساند.

محصولات تمام مارک‌ها و برندهای معروف پوشاک ترکیه مانند ال سی وایکیکی، کوتون، زارا (Zara)، دفاکتو، مانگو (Mango)، ساتین، پنتی (Penti)، دسا (DESA)، برند های شلوار جین (MAVI، Vakko و …) و برندهای معروف جهانی مثل adidas، Nike، Puma و … را در سایت ترندیول به راحتی می توانید پیدا کنید.

خرید لباس مجلسی از استانبول 10

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان 118 ترکیه شماره واتساپ خود را وارد کنید

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید:

2 نظر

 1. خرید لباس مجلسی از استانبول 26

  بازار مرتر استانبول برای خرید عمده چطوریه؟ شنیدم لباس ها رو به قیمت عمده می فروشن درسته؟

  • خرید لباس مجلسی از استانبول 27

   بله درسته مرکز خرید مرتر از مراکز خرید عمده پوشاک در استانبول هست


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پیش از تماس با ما این موارد را در نظر بگیرید:

 1. با این شماره تنها جهت خرید و اجاره ملک در ترکیه تماس بگیرید. 
 2. امکان پاسخگویی در روزهای یکشنبه وجود ندارد.
 3. لطفا پیغام خود را به صورت متن یا پیام صوتی ارسال نمایید و از تماس صوتی خودداری کنید.
 4. این خانه ممکن است به فروش رفته و یا اجاره داده شده باشد، اما موارد مشابه همواره موجود است.
 5. ما در استانبول اروپایی، شهر آلانیا و آنتالیا فعال هستیم.

دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی

در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی توسط وکیل مجموعه ما دارید، می توانید از طریق لینک زیر وارد واتساپ شده و وقت مشاوره دریافت نمایید. 

×