Skip to content

بهترین باقلوای استانبول

بهترین باقلوای استانبول 22

در ترکیه وقتی صحبت از باقلوا می شود، اولین سوالی که یادمان می افتد این است که بهترین باقلوای استانبول را از کجا می توان تهیه کرد؟ یا اینکه بهترین باقلوا فروشی استانبول در کدام منطقه است؟ در این مقاله می خواهیم به سوال هایی از این قبیل جواب دهیم و شما را به بهترین باقلوا فروشی های استانبول آشنا کنیم.

وقتی اسم باقلوای استانبول یا باقلوای ترکیه می آید آب از دهان همه سرازیر می شود. علاوه بر این اگر تجربه ی میل یک باقلوای خوشمزه را داشته باشید حافظه شما همیشه آن طعم را به ذهن خواهد سپرد.

خوشبختانه طعم و مزه ای که در قدیم الایام در کاخ ها به سلاطین ارائه می شد امروزه به صورت گسترده تولید می شود. با این حال، اگر طعم بهترین باقلوای استانبول را چشیده باشید دیگر نمی توانید باقلوای یک باقلوا فروشی معمولی را نوش جان کنید. می توانید به دنبال مکان هایی باشید که این طعم به بهترین وجه در آن سرو شود.

بهترین باقلوای استانبول

باقلوا یکی از خوشمزه‌ترین و جذاب‌ترین شیرینی‌ های آسیایی است که در کشورهایی مانند ایران، ترکیه، جمهوری آذربایجان و برخی از کشورهای میانه و عربی طرفداران زیادی دارد. باقلوا برای نخستین بار در کشور ترکیه تهیه شده و سپس کشورهای مختلف شروع به ایده گرفتن از آن و تولید این شیرینی متفاوت و لذیذ کردند. در حال حاضر باقلوای استانبول یکی از شناخته شده‌ترین و معروف‌ ترین انواع باقلوا در کشورهای آسیایی از جمله ایران است که توانسته است نظر بسیاری از افراد را به عنوان یک دسر جذاب و خوش طعم، جلب کند. برای تهیه باقلوا از مواد مختلفی استفاده می‌ شود، همچنین هر کدام از آن‌ها دارای اشکال مختلف لوزی، مربع و لوله‌ای هستند. جالب است بدانید این دسر خوشمزه و پرطرفدار استانبولی دارای انواع مختلفی در کشور ترکیه است که در ادامه معروف‌ترین آن‌ها را معرفی می‌ کنیم.

تاریخچه باقلوای استانبول 

طبق شواهد عینی برای نخستین بار در سال 1437 و در زمان امپراتوری عثمانی، باقلوای ترکی تهیه شد. این شیرینی پرطرفدار، برای اولین بار در کاخ توپکاپی، برای مراسمات عروسی و تولد تهیه و سرو می‌ شد؛ سپس به دلیل طعم خوشمزه و متفاوتی که داشت به شهرهای دیگر نیز راه پیدا کرد.

بهترین باقلوای استانبول

چند مورد از بهترین باقلوا فروشی های استانبول

خوشبختانه اگر در این شهر حضور دارید و مشغول دیدن جاهای دیدنی استانبول هستید ما این تحقیق را برای شما انجام داده ایم تا خیالتان از پیدا کردن بهترین باقلوا فروشی استانبول راحت شود. 

باقلوا فروشی هاجی بوزان و پسران – Hacı Bozan Oğulları Baklava

باقلوا فروشی هاجی بوزان و پسران که در لیست بررسی بهترین باقلوای استانبول میباشد و در منطقه اینجیرلی استانبول واقع شده است که می توانید از اتوبان E5 به راحتی به رستوران Hacı Bozan Oğulları Baklava دست پیدا کنید. باقلوای شکلاتی این رستوران از معروف ترین باقلواهای این مغازه به شمار می رود.

بهترین باقلوای استانبول 1

باقلوای دده اوغلو استانبول – Dedeoğlu Baklava

باقلوای Dedeoğlu Baklava در سال ۱۹۵۲ در استانبول شروع به کار کرد. این باقلوا فروشی در گدیک پاشا استانبول (Gedikpaşa) واقع شده و قیمت باقلواهای این مغازه به طور متوسط بین ۵۰ تا ۱۸۰ لیر به ازای هر کیلو متغیر است.

بهترین باقلوای استانبول 2

باقلوا حافظ مصطفی – Hafiz Mustafa

باقلوا حاج مصطفی یکی از بهترین باقلوای استانبول است، این باقلوا برای نخستین بار در سال ۱۸۶۴ توسط حاج اسماعیل حکی بیگ در شهر باغچه کاپی استانبول تاسیس شد و سپس توسط پسرش حاج مصطفی اداره شد. حاج مصطفی برای نخستین بار در زیر زمین مغازه شروع به ساخت باقلوا کرد، جالب است بدانید حاج مصطفی در بین سال‌های ۱۹۲۶ تا ۱۹۳۸ موفق به دریافت ۱۱ مدال در زمینه‌های نانوایی و شیرینی پزی شد. امروزه باقلوای حاج مصطفی ۱۵۰ ساله شده است و به خوبی توانسته است تاریخ و سنت کشورش را حفظ کند. برند حاج مصطفی علاوه بر انواع باقلوا، محصولات دیگری مانند قهوه، چای، دراژه و فرنچ پرس را نیز تولید می‌ کند.

آدرس: ترکیه، استانبول، هوبیار و حمیدیه کادسی

مغازه باقلوای ترکیه

باقلوا فروشی قاضی آنتپ – Gaziantep Baklavacısı

باقلوا فروشی Gaziantep Baklavacısı متعلق به استاد مهمت (Mehmet Usta) است. این باقلوا فروشی در لیست باقلوا فروشی قاضی آنتپ که یکی از بهترین باقلوای فروشی های حال حاضر ترکیه میباشد، در منطقه کوچوک یالی Küçükyalı استانبول واقع شده است.

بهترین باقلوای استانبول 3

علی اوستا باقلوا – Ali usta baklavası

دومین مورد از بهترین باقلوای استانبول مربوط به برند علی اوستا باقلوا است، این برند برای نخستین بار در منطقه تاهتا کاله ترکیه در سال 1920 تاسیس شد و سپس در سال 1969 با تولید انواع کادایف و باقلوا کار خود را ادامه داد. امروزه شاهد وجود تعداد فراوانی از شعبه‌ های علی اوستا در ترکیه هستیم که شعبه اصلی آن در منطقه آمینونو در محله سیرکجی است. انواع کادایف و باقلوا علی اوستا با استفاده از خمیر فیلو تهیه می‌ شود و از کیفیت و تازگی بالایی برخوردار است.

علی اوستا

باقلوای بیلگه اوغلو – Bilgeoğlu Baklavaları

باقلوای بیلگه اوغلو مورد بعدی در لیست بهترین باقلوای استانبول است. این باقلوا فروشی در استانبول معروف است و تقریبا همه آن را می شناسند. این باقلوا فروشی قدمتی بیش از ۵۰ سال دارد و با ۲ شعبه خود در منطقه کاراکوی (Karaköy) استانبول واقع شده است.

بهترین باقلوای استانبول 4

شکرجی کافه ارول – Şekerci Kafe erol

یکی از قدیمی‌ترین و بهترین باقلوای استانبول که قدمتی بیش از 200 سال دارد را می‌ توان شکرجی کافه ارول نام برد، برای نخستین بار در سال 1807 کافه ارول توسط مهمت افندی تاسیس شد. سپس در سال 1935 فرزند او شغل پدرش را دنبال می کند و در محله امیمونو استانبول اقدام به تاسیس یک شیرینی فروشی می نماید. از سال 1992، شیرینی فروشی ارول پیشرفت شایانی می‌ کند و امروزه انواع باقلوا در مدل‌ های متنوع و شیرینی‌ های سنتی استانبول را تهیه و در اختیار خریداران قرار می‌ دهند. شیرینی‌ های این برند از طعم منحصر به فرد و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

باقلوی ارول

باقلوای سچ – Seç Baklava

قدمت باقلوای سچ (Seç Baklava) به سال ۱۹۳۳ در قاضی آنتپ مهد باقلوای ترکیه بازمی گردد. اگر باقلوای هویجی دوست دارید یا تا با الان امتحان نکرده اید حتما به این مغازه سر بزنید. باقلوای Seç در منطقه فاتیح استانبول خیابان آکدنیز واقع شده است.

بهترین باقلوای استانبول 5

چیدم پاستاسی – Çidem pastası

شیرینی چیدم پاستاسی یک شیرینی فروشی زنجیره‌ای در آنکارا ترکیه است که برای نخستین بار در سال 1959 تاسیس شد، این شیرینی فروشی انواع کیک، دسر و شیرینی‌ های سنتی ترکیه مانند انواع باقلوا گردویی، پسته ای و کادایف را عرضه می‌ کند. شیرینی پزی چیدم امروزه در اکثر شهرهای ترکیه شعبه دارد و به عنوان یکی از منحصر به فردترین برندهای تولید کننده شیرینی‌ های سنتی مانند انواع باقلوا، کلوچه و بورک شناخته می‌ شود.

باقلوی چیدم پاستاسی

باقلوای کوشکراوغلو – Köşkeroğlu Baklava

رستوران و باقلوا فروشی کوشکراوغلو Köşkeroğlu Baklava لذت اصیل باقلوای قاضی آنتپ را در سال ۱۹۸۶ به استانبول آورد. این باقلوا فروشی با پنج شعبه خود در Topçular، Merter  و Karaköy از شهرت خوبی برخوردار است. با مراجعه به وبسایت این باقلوا فروشی می توانید از قیمت روز انواع باقلوای تازه ترک با خبر شوید.

بهترین باقلوای استانبول 6

باقلوای فاروک گوللو اوغلو – Faruk Güllüoğlu

یکی از باقلوا فروشی های معروف استانبول، باقلوا فروشی Faruk Güllüoğlu است که بین محبوب ترین باقلوای فروشی های ترکیه قرار دارد. لذت و طعم بیادماندنی باقلوای Faruk Güllüoğlu در سال ۱۹۳۳ از قاضی آنتپ به استانبول آورده شده است. این باقلوا فروشی در اکثر مناطق استانبول شعبه دارد و به راحتی به مغازه های Faruk Güllüoğlu می توانید دست پیدا کنید.

بهترین باقلوای استانبول 7

باقلوای کاراکوی گوللو اوغلو – Karaköy Güllüoğlu

باقلوا فروشی باقلوای کاراکوی گوللو اوغلو (Karaköy Güllüoğlu) یکی از نام آشنا ترین باقلوا فروشی های استانبول است که در سال ۱۹۴۹ اولین مغازه باقلوای پخته شده در فر را افتتاح کرد. همانطور که از اسم آن معلوم است این باقلوا فروشی در منطقه کاراکوی Karaköy استانبول واقع شده است. می توانید لذت خوردن یکی از بهترین باقلوای استانبول را در اینجا تجربه کنید.

بهترین باقلوای استانبول 8

باقلوا کاشی بیاض – Kaşıbeyaz baklava

باقلوا کاشی بیاض نیز یکی از قدیمی‌ترین تولید کنندگان باقلوای استانبول است، این برند بیش از 20 مدل باقلوای دست ساز و 3 نوع شیرینی، از خمیر باقلوا تولید می‌ کند. این برند برای نخستین بار توسط احمد کاشی بیاض تاسیس شد اما بعداً پسرش علی سوات کاشی بیاض برند جدیدی تاسیس کرد و اقدام به تولید انواع مختلف شیرینی‌ های سنتی و باقلوا استانبول کرد. باقلوا کاشی بیاض در سال 2018 اقدام به تاسیس چند شعبه و نمایندگی در شهرهای مختلف استانبول کرد و با این کار توانست برند باقلوا کاشی بیاض را معروف کند.

  جاجیک (Cacık)

آدرس: ترکیه، استانبول، منطقه نیسپتیه

باقلوای کاشی بیاض

باقلوای قاضی بورما – Gazi Burma

در مغازه باقلوای قاضی بورما (Gazi Burma) می توانید یکی از بهترین باقلواهای پسته ای ترکیه را امتحان کنید. در این باقلوا فروشی با قدمتی سی و چند ساله می توانید یکی از بهترین نمونه های باقلوای پسته ای و بادام زمینی استانبول را امتحان کنید.

  بوراک آشپز معروف ترکیه

این مغازه در منطقه پندیک استانبول قرار دارد و نمونه‌ های مختلفی از باقلوای پسته‌ای و بادام زمینی را با کیفیت و تازگی بالا عرضه می‌ کند. این برند به دلیل استفاده از انواع مواد تازه و درجه یک به عنوان بهترین باقلوای استانبول شناخته می‌ شود. این مغازه باقلوا فروشی توسط دو برادر اداره شده و علاوه بر باقلوا، انواع شیرینی، دسرهای خامه‌ای و دسرهای گردویی را در اختیار گردشگران و خریداران قرار می‌ دهد.

آدرس: ترکیه، استانبول محله باتی، دکتر اورهان ملتپه

باقلوا دولی – Develi baklavası

این مغازه باقلوا فروشی علاوه بر ارائه انواع متنوع باقلوا، اقدام به فروش شیرینی با طعم‌ های مختلف نیز می‌ کند، همچنین برای متعادل شدن طعم باقلوهای کلاسیک، شما می‌ توانید به آن همراه آن یک فنجان قهوه نیز سفارش دهید. این برند برای تهیه باقلواهای خود از نوع به خصوصی از خمیر باقلوا به همراه پسته استفاده می‌ کند. برای افرادی که به باقلوای خوش طعم و تازه علاقه دارند، باقلوا دولی می‌ تواند یک انتخاب منحصر به فرد باشد.

آدرس: آدرس: ترکیه، استانبول، منطقه هیر چیلار کادسی 89

develi baklavasi
بهترین باقلوای استانبول 9

باقلوا امیر اوغلو – Emiroğlu baklavası

کافه باقلوای امیر اوغلو در سال 1972 به عنوان یک نانوایی تاسیس شد ولی در سال 1986 تغییر شغل داده و امروز انواع باقلوای سنتی استانبول را سرو می‌ کند. فروشگاه باقلوا امیر اوغلو یک خانه کوچک و شیک است که توسط خانواده اداره می‌ شود و یکی از خوش طعم‌ترین و بهترین باقلواهای استانبول را تهیه می‌ کنند. این برند یکی از متعادل‌ترین و متفاوت‌ترین باقلواهای استانبول را ارائه می‌ دهد و در تهیه آن ها از بهترین مواد مانند انواع آجیل، مغزیجات، کره و شکر استفاده می‌ شود؛ باقلوای امیر اوغلو تنها یک شعبه دارد.

آدرس: ترکیه، استانبول محله اسکودار

emiroglu baklavasi

باقلوای کافاداراوغلو – Kafadaroğlu Baklava

باقلوای (Kafadaroğlu Baklava) بیش از ۵۰ سال است (از سال ۱۹۶۳) که در منطقه بشیکتاش استانبول در مغازه ای کوچک و دنج فعالیت می کند. در این باقلوا فروشی می توانید باقلوای گرم و تازه را سرپا امتحان کنید.

بهترین باقلوای استانبول 10

بهترین باقلوای ترکیه | بهترین باقلوا فروشی های ترکیه

باقلوای ترکیه مشهورترین و خوشمزه ‌ترین دسری است که می‌توانید در هنگام حضورتان در ترکیه نوش جان کنید. اما فکر می‌کنید بهترین مکان برای خوردن باقلوا در ترکیه کجاست؟

بر اساس نظر سنجی های به عمل آمده بهترین باقلوا فروشی های ترکیه عبارتند از:

 • باقلوای İmam Çağdaş در قاضی آنتپ
 • باقلوای Baklavaci Hacibaba در آنکارا
 • باقلوای Karaköy Güllüoğlu در استانبول
 • باقلوای Koçak Baklava در شهر قاضی آنتپ
 • باقلوا Hacı Bozan Oğulları Baklava در استانبول
 • باقلوای ÇelebiOğulları در قاضی آنتپ
 • باقلوای Cemilbababaklavalari در ازمیر
 • باقلوای Baklavaci Zeki inal در قاضی آنتپ
 • باقلوای Seç Baklavalari در آدانا و استانبول
بهترین باقلوای استانبول 11

باقلوای کوچاک (Koçak Baklava)

به عنوان مثال در ادامه کوچاک باکلاوا (Koçak Baklava) یکی از معروف ترین باقلوا فروشی های ترکیه در شهر قاضی آنتپ را برایتان معرفی خواهیم کرد.

تاریخچه کوچاک باکلاوا (Koçak Baklava)

برادران جوشکون (Coşkun) و ابراهیم (Ibrahim) کوچاک (Koçak)، در سال ۱۹۸۱ به عنوان کارآموز در مغازه باقلوا فروشی در Gaziantep که مکتب ساخت باقلوا محسوب می شد، شروع به کار کردند. این دو برادر هر مرحله از پخت باقلوا را زیر نظر استادانشان قبل از اینکه به خدمت سربازی بروند یاد گرفتند و ۱۲ سال در آن مغازه  مشغول به کار بودند. کوچاک باکلاوا (Koçak Baklava) در سال ۱۹۹۳ تاسیس شد، کوچاک باقلوا در چارچوب تجربه، سخت گیری و درک این دو برادر شکل گرفت.

  بوراک آشپز معروف ترکیه

آنها بدون تحریف و سنت شکنی، ساختار سنتی باقلوای گازی آنپت، Koçak Baklava را به این روزها رساندند و با شور و هیجان و اشتیاق روز اول به کار خود در این زمینه ادامه می دهند و هر روز در حال پیشرفت هستند.

بهترین باقلوای استانبول 12

تولید کوچاک باکلاوا (Koçak Baklava)

کوچاک باکلاوا (Koçak Baklava)، تحت رهبری دو برادر جوشکون (Coşkun) و ابراهیم (Ibrahim) کوچاک (Koçak)، بدون اینکه کنترل را در هر مرحله، از انتخاب مواد اولیه گرفته تا مصرف کننده، از دست بدهند، تیم خود را با حدود ۱۳۰ نفر تشکیل داده اند و با احتیاط فراوانی به کار تولید ادامه می دهند. آن ها با این کار کارآموزان تهیه باقلوا را از سنین نوجوانی آموزش می دهند و روند را از کارآموزی گرفته تا استادی، مانند یک مدرسه فراهم کرده اند.

  نصرت آشپز و رستوران های Nusr-Et

یک مهندس مواد غذایی در داخل شرکت کار می کند تا اطمینان حاصل کند که تمام محصولات تولید شده توسط شرکت با همان کیفیت به مصرف کنندگان می رسند. مراقبت از جمع آوری مواد اولیه در فصل خاص خود، انتخاب آنها با دقت و تازه نگه داشتن آنها ضروری است. محصولات حاصل از استاد کارهای ماهر در اجاق های سنگی پخته شده و با طعم شربت طبیعی طعم دار می شوند. محصولاتی که برای دستیابی به استانداردهای Koçak Baklava از نظر طعم و کیفیت مصمم هستند، به مصرف کننده عرضه می شوند.

هیچ گونه افزودنی که بر سلامتی انسان تأثیر منفی بگذارد، در محصولات کوچاک باکلاوا (Koçak Baklava)، مورد استفاده قرار نمی گیرد و توجه به پرسنل و بهداشت منطقه تولیدی مورد توجه قرار می گیرد. Koçak Baklava در تأسیسات بهداشتی خود در 5 طبقه با مساحت 2000 متر مربع، در شرایط بهداشتی خود تولید می کند و آن را در ۲ شعبه در Gaziantep برای فروش ارائه می دهد. همچنین ارسال به سایر شهرها نیز از طرف شرکت پذیرفته می شود.

همچنین در راستای طولانی شدن عمر محصول و محافطت از آن در مقابل شرایط نامساعد آب و هوایی، در ارائه و بسته بندی محصولات نهایی، طبق مطالعات تحقیق و توسعه (R&D) شرکت، از ۸۰٪ مواد عاری از مواد شیمیایی در بسته بندی استفاده می شود.

بهترین باقلوای استانبول 13

کیفیت کوچاک باکلاوا (Koçak Baklava)

کوچاک باکلاوا (Koçak Baklava) فلسفه مدیریت کیفیت را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است و بدون اینکه اصول آن را به خطر بیاندازد در هر مرحله به کار خود ادامه می دهد. مواد اولیه مورد استفاده برای تولید، از طریق بازرسی فراهم می شوند و پرسنل مجرب که در تهیه محصولات با کیفیت فعالیت می کنند، مواد با کیفیت و محیط تولید مناسبی را گرد هم آورده اند و روز به روز دامنه محصول را غنی تر می کنند.

Koçak Baklava دارای سیستم مدیریت کیفیت TS EN ISO 9001 است. همچنین گواهی سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی TS EN ISO 22000 و گواهینامه های مواد غذایی HALAL  را نیز دارا می باشد. علاوه بر این، Koçak Baklava با ارائه ی دوره ها و سمینارهای مختلف در ارتباط با “روابط و ارتباط با مشتری”، در جهت ارزش نهادن و رضایت مشتری، هدف بزرگی را در این زمینه محقق کرده است.

بهترین باقلوای استانبول 14

ارسال به اقصی نقاط ترکیه

کوچاک باکلاوا (Koçak Baklava) به مقصد استانبول و آنکارا به وسیله پست VIP هر روز سفارش دارد و اگر در ترکیه حضور داشتید هر روز به جز روزهای شنبه می توانید تا ساعت ۴ بعد از ظهر سفارش خودتان را در وبسایت ثبت کرده و روز بعد از باقلوای ارسالی برایتان لذت ببرید. سفارشات بعد از ساعت ۴ روز کاری بعد مورد پردازش قرار می گیرند.

بهترین باقلوای استانبول 15

باقلوا بی اوغلو – Beyoğlu baklavası

باقلوا بی اوغلو در منطقه قدیمی و آسیایی کادیکوی استانبول واقع شده است، این فروشگاه خوشمزه‌ ترین باقلوای ترکیه را تولید می‌ کند، همچنین تنوع محصولات آن بالاست و می‌ تواند به عنوان معروف‌ ترین نوع باقلوا در استانبول شناخته شود. این نوع باقلوا می تواند به عنوان یک سوغات مناسب و پرطرفدار نیز تهیه شود. در صورتی که به انواع باقلوا با طعم خوشمزه و تازه علاقه دارید ما به شما باقلوای بی‌ اغلو را پیشنهاد می‌ کنیم.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کشور ترکیه و اطلاع از خصوصیات و آداب و رسوم این کشور، می‌ توانید از طریق سایت ترکیه 118 اقدام کنید، سایت ما تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد این کشور مانند چگونگی خرید ملک، انواع غذاها و شیرینی های سنتی و مراکز آموزشی معتبر را در اختیار شما قرار می‌ دهد.

beyoglu baklavasi

سوالات متداول

باقلوا استانبول چیست؟

باقلوای استانبول یکی از شیرینی‌ های خوشمزه و سنتی این شهر است که با استفاده از خمیر مخصوص، شکر، شهد و انواع مغزهای طبیعی مانند بادام، گردو و پسته تهیه می‌ شود.

چند مدل باقلوا استانبول وجود دارد؟

جالب است بدانید بیش از صدها مدل باقلوا با طعم و شکل‌ های مختلف در استانبول تهیه می‌ شود و شما می‌ توانید و بر اساس سلیقه خود آن ها را تهیه کنید.

بهترین راه خرید باقلوای استانبول چیست؟

در صورت سفر به کشور ترکیه، بهتر است خرید باقلوا از برندهای معروف را در اولویت قرار داده و به صورت مستقیم نوع دلخواه را خریداری کنید.

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان 118 ترکیه شماره واتساپ خود را وارد کنید

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اشتراک گذاری این مطلب

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید:

3 نظر

 1. بهترین باقلوای استانبول 30

  سوتلاچ هایی که ترکیه ای ها درست میکنن هم خیلی خوشمزن در مورد سوتلاچ هم مطلب بزارید ممنونیم

  • بهترین باقلوای استانبول 31

   سلام دوست عزیز. بنا به درخواست شما در مورد سوتلاچ هم مطلب نوشتیم. از لینک زیر می تونید بخونید.
   ما همیشه پذیرای پیشنهادات شما برای ارتقای سطح مقالاتمون هستیم.
   https://118tr.net/sutlac-turkish-dessert/
   با تشکر از همراهی شما

 2. بهترین باقلوای استانبول 32

  من از باقلواهای کوچاک موقعی که قاضی آنتپ بودم زیاد خوردم خیلی خیلی خوشمزن توصیه میکنم حتما ترکیه رفتین امتحان کنین . با اون چیزی که ایران می فروشن قابل مقایسه نیست


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پیش از تماس با ما این موارد را در نظر بگیرید:

 1. با این شماره تنها جهت خرید و اجاره ملک در ترکیه تماس بگیرید. 
 2. امکان پاسخگویی در روزهای یکشنبه وجود ندارد.
 3. لطفا پیغام خود را به صورت متن یا پیام صوتی ارسال نمایید و از تماس صوتی خودداری کنید.
 4. این خانه ممکن است به فروش رفته و یا اجاره داده شده باشد، اما موارد مشابه همواره موجود است.
 5. ما در استانبول اروپایی، شهر آلانیا و آنتالیا فعال هستیم.

دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی

در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی توسط وکیل مجموعه ما دارید، می توانید از طریق لینک زیر وارد واتساپ شده و وقت مشاوره دریافت نمایید. 

×