Skip to content

بهترین مدارس فوتبال ترکیه

بهترین مدارس فوتبال ترکیه 16

آکادمی ها و مدارس فوتبال ترکیه

یکی از مسائلی که همیشه در میان مهاجرین دارای اهمیت خاصی است، مسئله پرورش فرزندان و استعدادهای آنهاست. در کنار مسائلی همچون آموزش در مدارسی با کیفیت همانند مدارس آمریکایی ترکیه و یا دانشگاه های برتر ترکیه، یکی از زمینه هایی که شاید بسیاری از افراد به آن اهمیت می دهند ورزش است که در بین رشته های ورزشی نیز فوتبال همیشه دارای اهمیت خاصی بوده است. در این مقاله نیز قصد داریم چند مدرسه فوتبال برتر ترکیه را معرفی و بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین مدارس فوتبال ترکیه 1

بهترین باشگاه های فوتبال و آکادمی های آنها

در بین مردم ترکیه، فوتبال دارای اهمیت خاصی است و ارزش زیادی را به آن قائل هستند. همین مسئله باعث شده است تا ورزش فوتبال در ترکیه پیشرفت های زیادی را انجام دهد که در نتیجه آن آکادمی ها و مدارس فوتبال ترکیه نیز از این پیشرفت بهره خاصی را برده اند. در ترکیه تیم های فوتبال بسیار بزرگی وجود دارد که در عرصه های جهانی نیز توانسته اند به شهرت خاصی دست پیدا کنند. در ادامه چند مدرسه فوتبال مهم ترکیه را که بیشتر آنها زیرمجموعه همان باشگاه های مشهور هستند را معرفی خواهیم کرد.

بهترین مدارس فوتبال ترکیه 2

باشگاه فنرباهچه

این باشگاه که یکی از بهترین تیم های لیگ ترکیه است، یکی از قدیمی ترین باشگاه های ترکیه نیز به شمار می رود. آکادمی فوتبال فنرباهچه (Fenerbahçe) که در چندین شهر ترکیه دارای مدرسه فوتبال است، یکی از بهترین گزینه های در بین مدارس فوتبال ترکیه است که توسط شهروندان ترکیه انتخاب می شود تا بتوانند استعدادهای فوتبالی فرزندان خود را کشف و پرورش دهند. در شهر استانبول، مدرسه فوتبال فنرباهچه دارای بیش از ۲۰ شعبه است که به راحتی می توان به آنها مراجعه کرد و از شرایط آن مطلع شد.

  شرکت نظامی آسلسان

fenerbahcesporokullari.com

بهترین مدارس فوتبال ترکیه 3

باشگاه گالاتاسارای

نام تیم فوتبال گالاتاسارای (Galatasaray) به دلیل انجام بازی های حرفه ای و اروپایی این تیم شاید بیشتر از سایر تیم های ترکیه به گوش می رسد. همین شهرت و کیفیت گالاتاسارای، توانسته تاثیر بسیار خوبی را در آکادمی های فوتبال این باشگاه بگذارد. مدارس فوتبال گالاتاسارای که از بهترین مدارس فوتبال ترکیه هستند، با هدف پرورش فوتبالیست های حرفه ای در حال کار هستند و در بسیاری از شهرهای ترکیه کودکان و نوجوانان زیادی را در این زمینه آموزش می دهند. شرایط آکادمی فوتبال گالاتاساری همانند سایر‌ آکادمی ها ممکن است دارای گزینه های مختلفی باشد اما با مراجعه حضوری به یکی از شعبه های آن در استانبول و سایر شهرها، می توان از شرایط خبردار شد.

  صنایع موتورسازی توساش ترکیه (TEİ)

galatasaray.org

بهترین مدارس فوتبال ترکیه 4

باشگاه بشیکتاش

همانند باشگاه های ذکر شده، باشگاه بشیکتاش (Beşiktaş) نیز یکی دیگر از بهترین و پرطرفدارترین باشگاه های ترکیه است که تیم فوتبال این باشگاه نیز دارای شهرت خاصی است. در این باشگاه مربیان و کادر فنی بسیار حرفه ای وجود دارد که در حال آموزش کودکان و نوجوانان با استعداد هستند تا زیرساخت این تیم را به طور قوی پیش ببرند. این باشگاه نیز در بسیاری از شهرهای ترکیه دارای شعبه است و می توان با مراجعه به آنها در این آکادمی فوتبال ثبت نام کرد.

bjk.com.tr

بهترین مدارس فوتبال ترکیه 5

باشگاه بورسا اسپور

شهر بورسا یکی از مهمترین شهرهای ترکیه است که مرکزیت باشگاه بورسا اسپور (Bursaspor) نیز در این شهر قرار دارد. بورسا اسپور یکی از بهترین تیم های ترکیه است و جزو برترین مدارس فوتبال ترکیه نیز به شمار می رود. این آکادمی فوتبال همانند سایر مدارس فوتبال ذکر شده در بسیاری از شهرهای ترکیه دارای شعبه است که ۶ شعبه از آن در استانبول قرار دارد و به راحتی می توان به آنها مراجعه کرد.

  برند منگو (MANGO)

bursasporfutbolokullari.com

بهترین مدارس فوتبال ترکیه 6

باشگاه بوجا اسپور

باشگاه بوجا اسپور (Bucaspor) که یکی از باشگاه های مهم کشور ترکیه است، ممکن است همانند سایر تیم های برتر ترکیه شهرت چندانی نداشته باشد اما جزو یکی از بهترین مدارس فوتبال ترکیه در زمینه فوتبالیست های حرفه ای به شمار می رود و دارای امکانات و کادری بسیار حرفه ای می باشد. این آکادمی فوتبال دارای ۷ استادیوم فوتبال است و علاوه بر آموزش فوتبال، دارای آموزش های اخلاق حرفه ای و تئوری های مربوط به فوتبال نیز هست.

  TOGG اولین خودرو ملی ترکیه

bucaspor-fan.tr.gg

بهترین مدارس فوتبال ترکیه 7

مدارس فوتبال برزیل

مدارس فوتبال برزیل (Brazillian Soccer Schools) یکی از مهمترین آکادمی های خارجی فوتبال در ترکیه است. این مجموعه که از مربیان و کادرهای برزیلی نیز بهره می گیرد، دارای شیوه ای متفاوت در آموزش و استعدادیابی کودکان و نوجوانان است. مدیریت این آکادمی فوتبال در منطقه مال تپه استانبول قرار دارد و می توان با مراجعه به آن از شرایط ثبت نام با خبر شد. البته این نکته را نیز باید ذکر کرد که قیمت های این آکادمی فوتبال کمی بالاتر از سایر مدارس فوتبال است.

braziliansoccerschools.com.tr

بهترین مدارس فوتبال ترکیه 8

مدرسه فوتبال پاریس سنت ژرمن

یکی دیگر از مدارس فوتبال ترکیه که متعلق به باشگاه های خارجی است، مدرسه فوتبال پاریس سنت ژرمن است که در استانبول قرار دارد. همانطور که از نام آن پیداست، این مجموعه جزو یکی از حرفه ای ترین های جهان به شمار می رود و دارای مربیانی فوق حرفه ای و شیوه آموزش بسیار عالی است. طبیعتا قیمت ثبت نام در این آکادمی از سایر باشگاه ها بیشتر است اما آموزش و استعدادیابی حرفه ای این آکادمی قیمت های بالای آن را کم رنگ می کند.

psgacademyturkey.com

بهترین مدارس فوتبال ترکیه 9

جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان 118 ترکیه شماره واتساپ خود را وارد کنید

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اشتراک گذاری این مطلب

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید:

اگر نظر و یا تجربه ای در مورد موضوع این مقاله دارید، لطفا با همه به اشتراک بگذارید.


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پیش از تماس با ما این موارد را در نظر بگیرید:

  1. با این شماره تنها جهت خرید و اجاره ملک در ترکیه تماس بگیرید. 
  2. امکان پاسخگویی در روزهای یکشنبه وجود ندارد.
  3. لطفا پیغام خود را به صورت متن یا پیام صوتی ارسال نمایید و از تماس صوتی خودداری کنید.
  4. این خانه ممکن است به فروش رفته و یا اجاره داده شده باشد، اما موارد مشابه همواره موجود است.
  5. ما در استانبول اروپایی، شهر آلانیا و آنتالیا فعال هستیم.

دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی

در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی توسط وکیل مجموعه ما دارید، می توانید از طریق لینک زیر وارد واتساپ شده و وقت مشاوره دریافت نمایید. 

×