Skip to content

آپارتمان‌های زیبا و مناسب شهروندی در بیلیک دوزو

مشخصات ملک

کد شناسه
۲۲۸
مکان
نوع ملک
آپارتمان
وضعیت
کلید نخورده
متراژ
۱۲۰ تا ۳۰۰ متر مربع
تعداد اتاق خواب
از دو خوابه تا پنج خوابه
تعداد حمام
۱ و ۲
بالکن / تراس
دارد
امکانات تکمیلی واحد
کلیه واحدهای این مجموعه آپارتمان دارای بالکن و آشپزخانه مجزا است و تمام تجهیزات الکترونیک نیز در این مجموعه آپارتمان تعبیه شده‌اند. نحوه پرداخت به صورت نقدی است. همچنین این مجموعه آپارتمان دارای منظره دیدنی از دریا می‌باشد.
امکانات مجتمع
در این آپارتمانها امکانات رفاهی چون پارکینگ، نگهبانی ۲۴ ساعته، آسانسور، منطقه بازی کودکان در نظر گرفته شده است. این آپارتمانها مناسب برای اخذ شهروندی هستند و سند آنها نیز آماده تحویل است.
سال ساخت
۲۰۲۲
طبقات ساختمان
قیمت
۱۰۸۰۰۰۰۰ - ۴۲۰۰۰۰۰ ₺

توضیحات تکمیلی

در چند سال گذشته تعداد افراد علاقمند به خرید خانه در استانبول افزایش قابل توجهی پیدا کرده است. شما میتوانید جهت خرید خانه و یا آپارتمان دلخواه خود از بین پروژه‌های موجود با توجه به علایق و خواسته‌های خود ملک مدنظرتان را انتخاب نمایید. پروژه حاضر در منطقه زیبا بیلیک دوزو قرار دارد و مناسب اخذ شهروندی کشور ترکیه است. بیلیک دوزو یک منطقه خانوادگی در شهر استانبول به حساب می‌آید. این پروژه چهار طبقه دارد و واحدهای آن به صورت دو خوابه، سه خوابه، چهار خوابه و پنج خوابه هستند.

تمام واحدها در این مجموعه آپارتمان دارای بالکن بوده و کلیه تجهیزات الکترونیکی در واحدها تعبیه شده است. آشپزخانه در این واحدها به صورت مجزا می‌باشد. از امکانات رفاهی این مجموعه آپارتمان میتوان به دسترسی آسان آن به کلیه خدمات رفاهی چون کلینیک‌ها، فروشگاه و... اشاره کرد.

سایر پروژه ها

لطفا پیش از تماس با ما این موارد را در نظر بگیرید:

  1. با این شماره تنها جهت خرید و اجاره ملک در ترکیه تماس بگیرید. 
  2. امکان پاسخگویی در روزهای یکشنبه وجود ندارد.
  3. لطفا پیغام خود را به صورت متن یا پیام صوتی ارسال نمایید و از تماس صوتی خودداری کنید.
  4. این خانه ممکن است به فروش رفته و یا اجاره داده شده باشد، اما موارد مشابه همواره موجود است.
  5. ما در استانبول اروپایی، شهر آلانیا و آنتالیا فعال هستیم.

دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی

در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی توسط وکیل مجموعه ما دارید، می توانید از طریق لینک زیر وارد واتساپ شده و وقت مشاوره دریافت نمایید. 

×