Skip to content

آپارتمانهای زیبا در منطقه پندیک

مشخصات ملک

کد شناسه
۲۲۷
مکان
نوع ملک
آپارتمان
وضعیت
کلید نخورده
متراژ
از ۹۵ تا ۱۹۶ متر مربع
تعداد اتاق خواب
از دو خوابه تا چهار خوابه
تعداد حمام
۱ و ۲
بالکن / تراس
دارد
امکانات تکمیلی واحد
در واحدهای این مجموعه خدماتی چون آشپزخانه مجهز به همراه کابینت‌های زیبا و کامل وجود دارد، همچنین هر واحد آپارتمانی دارای بالکون است. در ضمن این واحدهای آپارتمانی به صورت هوشمند و با طراحی مدرن زیبا و شکیل ساخته شده‌اند.
امکانات مجتمع
این مجموعه آپارتمان دارای امکانات رفاهی چون سونا، نگهبانی ۲۴ ساعته، زمین بسکتبال، حمام ترکی، استخر سرپوشیده، خدمات رسپشن، زمین فوتبال، زمین دو و پارکینگ سرپوشیده است. این آپارتمانهای زیبا دارای یک موقعیت فوق‌العاده با منظره زیبا می‌باشند و در نزدیکی فرودگاه سابیها گوکچن، خط جدید مترو پندیک و مجموعه ورزشی مرکزی پندیک واقع شده‌اند.
سال ساخت
۲۰۲۳
طبقات ساختمان
قیمت
۱۶۰۲۳۰۰۰ - ۴۵۲۹۰۰۰ ₺

توضیحات تکمیلی

آپارتمان و خانه جز املاک پر خرید و فروش شهر استانبول است. ما در 118 ترکیه با وجود پروژه‌های متعدد با توجه به نیازهای متفاوت به شما در خریدن ملک مدنظرتان کمک می‌کنیم. 

از پروژه‌های در حال ساخت میتوان به این پروژه اشاره کرده که در منطقه معتبر آسیایی پندیک قرار گرفته است. زمان تحویل در این پروژه دسامبر سال ۲۰۲۳ می‌باشد. این پروژه در سه بلوک به همراه فروشگاه ساخته شده است و در کل ۱۱۸ واحد دارد. واحدهای این پروژه از دو خوابه تا چهار خوابه هستند.

در حال حاضر سند مالکیت واحدهای این پروژه آماده نیست. شرایط پرداخت در این پروژه به صورت پرداخت ۵۰ درصد مبلغ به صورت پیش پرداخت و ۵۰ درصد مانده در ۲۴ قسط می‌باشد.

سایر پروژه ها

لطفا پیش از تماس با ما این موارد را در نظر بگیرید:

  1. با این شماره تنها جهت خرید و اجاره ملک در ترکیه تماس بگیرید. 
  2. امکان پاسخگویی در روزهای یکشنبه وجود ندارد.
  3. لطفا پیغام خود را به صورت متن یا پیام صوتی ارسال نمایید و از تماس صوتی خودداری کنید.
  4. این خانه ممکن است به فروش رفته و یا اجاره داده شده باشد، اما موارد مشابه همواره موجود است.
  5. ما در استانبول اروپایی، شهر آلانیا و آنتالیا فعال هستیم.

دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی

در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی توسط وکیل مجموعه ما دارید، می توانید از طریق لینک زیر وارد واتساپ شده و وقت مشاوره دریافت نمایید. 

×