Skip to content

قوانین و مقررات

هرگونه استفاده از مطالب و تصاویر وبسایت ما تنها با ذکر منبع مجاز میباشد. کلیه خانه ها و مقالاتی که می بینید، در مجموعه ی ما عکاسی، گردآوری و یا تحریر شده است.

مجموعه ترکیه ۱۱۸ هیچگونه همکاری و یا ارتباطی با احزاب ترکیه، مراکز سیاسی، نظامی و اطلاعاتی این کشور نداشته و ندارد و برخی از مقالات مرتبط با موارد فوق، صرفا جهت آشنایی مخاطب ایرانی با فرهنگ، عادات و مسائل روزمره این همسایه شمال غربی ایران تهیه و تدوین می‌شود.

مجموعه ترکیه ۱۱۸ هیچگونه ارتباطی با مسائل قمار، شرط بندی و سایر موارد غیرقانونی ندارد و صرف آشنایی مخاطب، برخی از مقالات را به رشته تحریر درمی‌آورد.

مجموعه ترکیه ۱۱۸ تابع قوانین جاری دو کشور بوده و خود را موظف به حفظ و پاسداری از سرمایه مادی و معنوی، فرهنگی و اجتماعی ایرانیان می‌داند.

ما در حال جمع آوری اطلاعات از کاربران خود از جمله آدرس آی پی، محل بازدید کننده، جنسیت، تعداد لایک و رفتار بازدید کنندگان در صفحات خود هستیم. دربرخی از سرویس ها مانند پرداخت قبوض یا عکس های شما، ایمیل یا اطلاعات کارت اعتباری جمع آوری نمی شود.

تبلیغات در وب سایت ما شامل دریافت هزینه می‌باشد. مگر اینکه به ایجاد لینک های دو طرفه بین سایت خود و وب سایت ما تمایل داشته باشید، در این صورت لطفا به ما اطلاع دهید.

مشاوره ی فوری

این سرویس برای مشاوره سریع با ما در مورد مهاجرت، اجازه اقامت و سوالات کلی در مورد فروش خانه و هزینه های اجاره در ترکیه است.

این سرویس از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب به وقت ایران فعال می باشد.

سوالات باید به صورت متن یا صدا ارسال شود. ما به تماس های صوتی پاسخ نمی دهیم. شما باید صبور و منتظر بررسی ما باشید. تا ۴۸ ساعت پاسخ خود را برای شما ارسال خواهیم کرد.

لطفا از ارسال پیام های طولانی و کسل کننده خودداری کنید. مدیریت سوالات دقیق، مختصر و تفکیک شده در چند فایل صوتی جداگانه، برای ما بسیار راحتر است. 

ما به سؤالات مربوط به مهاجرت غیرقانونی، مهاجرت به کشوری غیر از ترکیه، پناهندگی و انتقال پول پاسخی نخواهیم داد.

یکشنبه ها این سرویس تعطیل و پاسخگو نخواهد بود.

پرسش و پاسخ

این سرویس، برای بحث در مورد سؤالات، ابهامات و نگرانی های افرادی است که ترکیه را به عنوان وطن دوم خود برگزیده و یا در حال تصمیم گیری می باشند. امید داریم، همه دوستان صاحب نظر، اطلاعات و تجربیات مفید خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

سوالات باید به صورت جداگانه و در داخل دسته بندی مربوط به آن سؤال، پرسیده شود تا ما بتوانیم به راحتی به آنها پاسخ و بازدید کنندگان نیز پاسخ سؤالات خود را به راحتی پیدا کنند.

ما معمولاً حداکتر تا دو روز به سؤالات پاسخ می دهیم.

هرگونه تبلیغ حرفه، وبسایت و صفحه ی اینستاگرام در سوالات یا پاسخ ها ممنوع است و حذف می شود. 

بازدید از سرویس

خدمات وکالتی و حقوقی

این سرویس برای کمک به حل مشکلات حقوقی و کیفری هموطنان در خصوص کشور ترکیه ایجاد شده است. از طریق این لینک میتوانید سوالات حقوقی و کیفری خود را پرسیده و حداکثر تا یک هفته جواب ویدئویی آن را در این لینک مشاهده نمایید. سوالات مرتبط و حقوقی، توسط وکیل رسمی در ایران و ترکیه، به صورت دقیق پاسخ داده خواهد شد. 

لطفا پیش از تماس با ما این موارد را در نظر بگیرید:

  1. با این شماره تنها جهت خرید و اجاره ملک در ترکیه تماس بگیرید. 
  2. امکان پاسخگویی در روزهای یکشنبه وجود ندارد.
  3. لطفا پیغام خود را به صورت متن یا پیام صوتی ارسال نمایید و از تماس صوتی خودداری کنید.
  4. این خانه ممکن است به فروش رفته و یا اجاره داده شده باشد، اما موارد مشابه همواره موجود است.
  5. ما در استانبول اروپایی، شهر آلانیا و آنتالیا فعال هستیم.

دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی

لطفا توجه داشته باشید در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره رایگان، همانند ویدئو های موجود در صفحه مشاوره حقوقی می باشید، تنها از طریق صفحه اینستاگرام ما و یا این لینک در واتساپ سوالات خود را مطرح نمایید. 

در صورتیکه تمایل به دریافت مشاوره حقوقی اختصاصی توسط وکیل مجموعه ما دارید، میتوانید از طریق لینک زیر وارد واتساپ شده و وقت مشاوره دریافت نمایید.